Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] Nuvo Online | Cap 100 | PvE | Free Silk | Dobry Team


xpinekkryyx

Nazwa Guild którą preferujesz?  

120 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nazwa Guild któr? preferujesz?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Limit na 5 charów / IP hehehe Jak by był na 2/3 to by było świetnie :)

 

Ale nie na 5 co to da !

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

dz, Sensei za info ;)

 

chciałem ogłosić wszech i wobec, aczkolwiek char o nicku " Eleanor " to nie jestem ja. Może komuś bardzo spodobał się mój nick, albo po prostu ma taki sam. Nie wiem co on tam wyczynia, ale nie chciał bym żeby mnie z nim wiązano skoro to nie ja. Tyle, powodzenia życzę :)

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Jakich zasad o co wam chodzi ; >

 

Jeśli mieliby wrócić każdemu na +3 to musieli by to cofać każdemu z osobna ; >

Gdzie jest zwątpienie, tam jest wolność.


Opublikowano

Ja mam swojego stafa +8 z mag att 77 % na 94 <3

 

TOPIC:

Ten kto założył gildię PornStars, niech ją aktywuje albo zmądrzeje ta osoba. Pisać po angielsku, ciągle. Żenada, nikt nie umie perfekcyjnie angielskiego, to co ty od nich wymagasz? Za jedno słowo po Polsku,od razu dajesz warna w gildi jakiemuś członkowi ? To jest żałosne, Gildia miała powstać pod okiem dobrego,ogarniętego,aktywnego Mastera. A nie kto wejdzie na mpc, zobaczy która gildie ma najwięcej głosów i zrobi jakiś "nieogarnięty człowiek" za przeproszeniem, przepraszam że się tak wyrażę.Ale to prawda, ludzie co nie powiedzą po Polsku. Od razu dają warna, oni się śmieją z takiego czegoś, ja również. Pozdrawiam Mastera, kim kolwiek jesteś.>.<

 

EDIT:

Epvp wzywa. xD

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

Beka z tego zmniejszania alchemii na JUŻ otwartym serwerze, gdzie wbiłem staffa na +9, shouldery som na +8 czy kumpel shielda na +10, a teraz ludzie nie będa mogli wbić na +5. Ale ten serwer zalatywał parodią od 1 dnia, teraz tylko to wszystko poszło dalej. :)

 

I oczywiście powinien być reset serwera, bo rat alchemii nie można zmieniać na serwerze ot tak. To się ustala na początku, jak wpadli na pomysł zmniejszenia, no to niestety serwer od nowa powinien stać.

 

E: Z tego co widzę na ich forum to mają zamiar wrócić do starej alchemii.

doninedar_xhnqenn.jpg

THEY MADE ME DO IT.

Opublikowano

Zabawne te SOM są bez kitu prawie w ogolę nie mają większego dmg od normalnych broni na 98lvl...

 

Co to ma być :(

 

 

Xcoom jak chcesz bow znam typka co ma ale nie 2immo

 

Pisz do: Drumag

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

@UP

 

Ten licznik z error-soft jest żałosny wychodzę z gry 2 charami i oni się nie zmienia....

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...