Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] Nuvo Online | Cap 100 | PvE | Free Silk | Dobry Team


xpinekkryyx

Nazwa Guild którą preferujesz?  

120 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nazwa Guild któr? preferujesz?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Inspekcja. <3

 

EDIT:

Niektórych może nie było na serwerze, i może warto napisać? : ) Huehueheuheuehuehueheuehuehuehue.

 

Open.

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

U nas część gildii ma lagi, część nie. Ogólnie jakiegoś wielkiego hejtu nie ma. Mi parę minut temu już przestało lagować. Da się grać =)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Serwer fajny, lecz ma kilka wad. Najgorsze lagi, nawet rozdawanie punktów str i int jest straszne wkur.... na takich lagach. Bug F1 no i, jeśli nie zgrałeś sobie pt przed startem serwera to będziesz miał problem ze znalezieniem pt. Serwer wczoraj wystartował a dziś już tylko pt w jg cave.

Wiem, że ze mnie cham, ale taki już jestem.

Opublikowano

Lagi... Są lecz podczas botowania ich nie odczuwam, co racja przy przekladaniu czy sprzedawaniu itemkow sa lagi. Bug F1 to tylko u ciebie:) Tylko jg cave pt? Dzis widziałem jak ludzie robili chyba z 50x PT ong, 50x pt Penon i inne wiec nie jest tak jak piszesz:) Zapraszam na server 400+ ludzi, lagi mysle ze naprawia niebawem i bedzie sie jeszcze lepiej grac;]

farah.png

Opublikowano

no cóż zagram :) sciagam wlasnie z torrent'a 4,5m/s ladny transfer:P za 2 m bd na servie

!!!! Grozisz MI !!!!

Opublikowano

Jakaś gildia ? Postanowiłęm pograć gdzieś po dłuższej przerwie i przydałby się jakiś team.Podeślijcie do kogo mogę się odezwać w sprawie dobrej polskiej gildii na servie + party. GG - 7374176 + podeślijcie link do bota :) Z góry dzięki,Pozdrawiam !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...