Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 4 ! [Pierwszy Serwer Kwadratowej Masakry Sezonu 4 !]


CovallGaming

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

*Nick: ferb246

*Wiek: 16 lat

*Ogarniasz?: oczywiscie

*Posiadasdz TeamSpeak3?: nie mam mam skype

*Coś o sobie: i tak nie czytacie tego

Masz kanał na YT? Mam

Bedziesz nagrywał z serwera?: Moze kiedys



*Nick: dorby102

*Wiek: 15

*Ogarniasz?: tak

*Posiadasdz TeamSpeak3?: tak

*Coś o sobie: lubie placki

Masz kanał na YT? mam

Bedziesz nagrywał z serwera?:
bede

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:Kulek

Wiek:14

ogarniasz:tak

Masz kanal na youtube:Nie

Bedziesz nagrywal z servera ? : nie

Cos o sobie : jestem mily nie cheatuje i lubie mc i noge

 

 

 

Nick:damian7pl

Wiek:14

ogarniasz:tak

Masz kanal na youtube:Tak TheParchi20

Bedziesz nagrywal z servera ? : nie

Cos o sobie : jestem mily nie cheatuje i lubie mc i noge

Opublikowano

*Nick: Mr_AsQua
*Wiek:14
*Ogarniasz?:Jak najbardziej :D
*Posiadasdz TeamSpeak3?: Tak
*Coś o sobie: Jestem uczciwy , miły. Szybko nawiązuje kontakty z ludźmi. Dobry kolega ;D. Mam poczucie humoru ;] Chyba wystarczy.
Masz kanał na YT?Mam
Bedziesz nagrywał z serwera? Nie bede nagrywal nie podnieca mnie to ;d

Opublikowano

 

Przedstawiamy serwer : Kwadratowa Masakra 4 !

1.png

IP: kwadratowa.gomc.pl

Sloty: 10

Typ: Kwadratowa Masakra 4 !

PvP: Tak

Premium: Nie

Nether: Tak

Potwory: Tak

Zwierzęta: Tak

Whitelist: Tak

2.png

Covall

3.png

/pl

4.png

Witam.

Przedstawiam WAM pierwszy serwer KWADRATOWA MASAKRA SEZON 4 !

 

*************************

Poprzednia Kwadratowa Masakra została zniszczona przez admina..

*************************

*Podania:

*Nick:

*Wiek:

*Ogarniasz?:

*Posiadasdz TeamSpeak3?:

*Coś o sobie:

Masz kanał na YT?

Bedziesz nagrywał z serwera?:

(Pytania z * wymagają odpowiedzi ! )

 

 

*************************

KONTAKT:

SKYPE:chrissvbev

*************************

Nick:Biges

 

*Wiek:16

 

*Ogarniasz?:Tak

 

*Posiadasdz TeamSpeak3?:Tak

 

*Coś o sobie:Wcześniej nagrywałem filmiki na innym niku ale postanowiłem spróbować od nowa

 

Masz kanał na YT? Tak

 

Bedziesz nagrywał z serwera?: Tak (Jak mi się spodoba)

Opublikowano

*Nick: DaddYip02
*Wiek: 15
*Ogarniasz?: Tak
* Posiadasz TeamSpeak3?: Nie
*Coś o sobie: Lubie grać w gry i piłkę nożną
Masz kanał na YT?
Będziesz nagrywał z serwera?:

mca.png
Opublikowano

*Podania:

*Nick: Ice_Panther

*Wiek: 16

*Ogarniasz?: No raczej. Administrator nolif666 i budowlaniec idelti

*Posiadasdz TeamSpeak3?: Raczej..

*Coś o sobie: Lajkuje Budowanie ;)

Masz kanał na YT? Tak. MrVivikos.

Bedziesz nagrywał z serwera?
Raczej nie ze względu na słaby komputer. a pozatym 63 suby to chyba zamałoi

Opublikowano

*Nick:MURI_PL

*Wiek:15

*Ogarniasz?:TAK

*Posiadasdz TeamSpeak3?:TAK

*Coś o sobie:
Mam na imie Mateusz interesuje się piłką nożną i siatkówką

*Nick:TheKosel


*Wiek:15

*Ogarniasz?:TAK

*Posiadasdz TeamSpeak3?:TAK

*Coś o sobie:
Mam na imie Hubert interesuje się piłką nożną i siatkówką

45203299011933949122.png
Opublikowano

Nick:Bless


Wiek:13


Ogarniasz?:Tak


Posiadasdz TeamSpeak3?:Nie ale sobie zakladam.


Coś o sobie:Lubie grac w Minecrafta.


Masz kanał na YT? TAK


Bedziesz nagrywał z serwera?:
Jak bedzie fajnie dlaczego nie.

Opublikowano

*Nick: KrawcikPL

*Wiek: 14

*Ogarniasz?: TAK

*Posiadasdz TeamSpeak3?: Tak Lecz wolę skype ; >


*Coś o sobie: Jestem Miłym spokojnym graczem :> Lubię dobrą zabawę i takiego typu servery : 3

Masz kanał na YT? Tak mam niestety nie nagrywam !

Bedziesz nagrywał z serwera?: Raczej nie : /

Opublikowano


*Nick:Slaxpl122
*Wiek:13
*Ogarniasz?:Jasne
*Posiadasdz TeamSpeak3?:Tak
*Coś o sobie:Jestem fajnym człowiekiem lubię czasem ludzi po trolować ^^.Lubię grać w LoL'a i WarZ.
Masz kanał na YT?Tak
Bedziesz nagrywał z serwera?:Czemu nie?

mikolaj1222.png
Opublikowano

Nick:hardcor1212
*Wiek:14
*Ogarniasz?:no jasne ;3
*Posiadasdz TeamSpeak3?: tak
*Coś o sobie:lubię piłke nożna, futsal oraz placki ;P
Masz kanał na YT? Mam ;)
Bedziesz nagrywał z serwera?: Możliwe, że będę

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

*Nick: robus2155
*Wiek: 15
*Ogarniasz?: Tak
*Posiadasdz TeamSpeak3?: Tak
*Coś o sobie: Lubie grać w piłkę nożna, gry komputerowe i gadać ze znajomymi.
Masz kanał na YT?: Mam
Bedziesz nagrywał z serwera?: Pewnie nie (za słaby net :D)

I jeszcze kumpel xD

*Nick: CinuJWP

*Wiek: 15
*Ogarniasz?: Tak
*Posiadasdz TeamSpeak3?: Tak
*Coś o sobie: Lubie grać w gry, nie mam co robić i chciałbym pograć na takim serwerze :)
Masz kanał na YT?: Nie
Bedziesz nagrywał z serwera?: Nie

Opublikowano

Nick:Blowek

Wiek:13lat

Ogarniasz:Tak

Posiadasz TeamSpeaka:Tak

Coś o sobie:lubie grać w mc , rysować, grać w piłke nożną

Masz kanał YT:Tak

Bedziesz nagrywal:Może

Opublikowano

*Nick: LokerPL
*Wiek: 13
*Ogarniasz?: No a jak :D
*Posiadasz(Tu była literówka :D) TeamSpeak3?: Tak
*Coś o sobie: Mam na imię Miłosz, lubię uprawiać różne sporty, gram w piłkę nożną w klubie w lidze okręgowej trampkarze, lubię grać w gry między innymi minecraft. Zawsze chciałem zagrać na kwadratowej, bo to zawsze jakaś odmiana
Masz kanał na YT? Tak ale dopiero zaczynam nagrywać - LokerGaming
Bedziesz nagrywał z serwera?: Między innymi po to chciałbym się dostać na serwer.

Opublikowano

*Nick:PabelHD

*Wiek:14

*Ogarniasz?:Tak

*Posiadasdz TeamSpeak3?:Tak

*Coś o sobie:Jestem miłym i uczciwym graczem.

Opublikowano


*Nick: Drwal
*Wiek: 14
*Ogarniasz?: Tak
*Posiadasdz TeamSpeak3?: Tak
*Skype: pps_maslana
*Coś o sobie: Mam 14 lat lubię grac w MC interesuję mnie piłka nożna .
Masz kanał na YT? Nie
Bedziesz nagrywał z serwera?: Nie

Licze na dodanie do Whit-List

Opublikowano

*Nick: Diviss

*Wiek:13

*Ogarniasz?:Tak

*Posiadasdz TeamSpeak3?:Tak

*Coś o sobie:Mam na imię Arek , mam 13 lat :P

Masz kanał na YT? Tak

Bedziesz nagrywał z serwera?:
Tak

x



Opublikowano

*Nick:JeBeKtv
*Wiek:13
*Ogarniasz?:Tak :D
*Posiadasdz TeamSpeak3?:Nie
*Coś o sobie:Jestem spokojnym , miłym graczem który pomaga graczom jeśli czegoś potrzebują :D I lubię grac w wszelkiego rodzaju symulatory , wyczynowa jazdę na rowerze itp.
Masz kanał na YT? TAK
Bedziesz nagrywał z serwera?:Być morzę TAK.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...