Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 4 ! [Pierwszy Serwer Kwadratowej Masakry Sezonu 4 !]


CovallGaming

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

*Nick: wiktor2009
*Wiek: 13
*Ogarniasz?: no jasne
*Posiadasdz TeamSpeak3?:
*Coś o sobie:jestem fajny gram w mc 3 lata.
Masz kanał na YT?: tak
Bedziesz nagrywał z serwera?:postaram sie :)

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano



*Nick: bartik246

*Wiek: 12

*Ogarniasz?: tak

*Posiadasdz TeamSpeak3?: niestety nie

*Coś o sobie: Lubie grać w Minecrafta

Masz kanał na YT? Mam, ale nie nagrywam

Bedziesz nagrywał z serwera?:
nie

Opublikowano


*Nick:WladcaStone
*Wiek:14
*Ogarniasz?:Jak najbardziej
* Posiadasz TeamSpeak3?:Tak
*Coś o sobie:Jestem ogarnięty w minecrafcie (gram 1,5 roku) ładnie buduje , i nie trolluje.
Masz kanał na YT?: Tak
Będziesz nagrywał z serwera?: czemu nie , można spróbować .

[jp]~YOLO~
FFS GAMING for MTA

PRO RACER

Wanna fight ?!

Opublikowano

*Nick: Efsol

*Wiek:19

*Ogarniasz?:Tak

*Posiadasdz TeamSpeak3?:Tak

*Coś o sobie: Gram W lola a coraz czesciej W Minecrafta.
Masz kanał na YT? Nie. - moze kiedys

Bedziesz nagrywał z serwera?: Zobaczymy co sie bedzie dzialo na serverze .

Opublikowano

*Nick: Venuser5505

*Wiek: 19

*Ogarniasz?: TAK

*Posiadasdz TeamSpeak3?: POSIADAM ALE PREFERUJE SKYPE

*Coś o sobie: LUBIE GRAC W MINCRAFT Z LUDZMI KTÓRZY OGARNIAJA A NIE TYLKO TROLUJA INNYCH

Masz kanał na YT? MAM ALE NIE NAGRYWAM

Bedziesz nagrywał z serwera?: NIE

Opublikowano

*Nick: Soja
*Wiek: 15
*Ogarniasz?: Tak :D
*Posiadasdz TeamSpeak3?: Posiadam
*Coś o sobie: W Minecraft gram od dwóch lat.

Lubię pracować w grupię, umiem się zgrać z teamem.

Grałem na serwerach tego typu, bardzo mi się podobały.
Masz kanał na YT? youtube.com/qdzioPL
Bedziesz nagrywał z serwera?: nie ;[

Byłbym wdzięczny młodemu grafikowi za zrobienie avatara, bo jak widać mój aktualny jest... oryginalny ale nie estetyczny :D

Opublikowano


*Nick:Epic
*Wiek:16 lat
*Ogarniasz?:Tak
*Posiadasdz TeamSpeak3?:Nie,posiadam skype
*Coś o sobie:Lubię grać w minecraft,lubię nagrywać,lubię graćw piłkę nożną ;DCzęsto gram :D
Masz kanał na YT?Mam
Bedziesz nagrywał z serwera?:No jasne nagrywać będnę napewno ;)

8378c14575fd936a48d024147f21f2d981.190.1

Opublikowano

*Nick:ArturBac

*Wiek:14

*Ogarniasz?:Tak

*Posiadasdz TeamSpeak3?:Tak

*Coś o sobie:Lubię grać w minecraft.Na serwerach Km mam wielki staż.

Masz kanał na YT?Nie

Bedziesz nagrywał z serwera?:
Mysle ze tak.

Opublikowano

Nick:topesz

Wiek:13

Ogarniasz?:Tak

Posiadasdz TeamSpeak3?:Tak

Coś o sobie:Lubie grać w piłkę nożną i minecrafta :D

Masz kanał na YT?:Tak

Bedziesz nagrywał z serwera?:
tak

Opublikowano

*Nick:BLack.
*Wiek:15
*Ogarniasz?:Tak
*Posiadasdz TeamSpeak3?:Tak
*Coś o sobie: Jestem ogarniety i lubie pracować w grupie.

Masz kanał na YT? Mam ale tylko do subskrybcji

Bedziesz nagrywał z serwera?:Nie

Opublikowano

*Podania:
*Nick: Saver00
*Wiek: 14
*Ogarniasz? Duża
*Posiadasdz TeamSpeak3?: Nie
*Coś o sobie:Jestem Miły pomagam innym
Masz kanał na YT? : Tak
Bedziesz nagrywał z serwera?: Tak

Opublikowano



*Nick:Finn

*Wiek:15

*Ogarniasz?:Ta :D

*Posiadasdz TeamSpeak3?:Tak

*Coś o sobie:Lubie grać w minecrafta ;d

Masz kanał na YT?

Bedziesz nagrywał z serwera?:Tak

dmrGmcx.jpg

Opublikowano

<p>*Nick:Dragon3552<br />

 *Wiek:15<br />

 *Ogarniasz?:Tak<br />

 *Posiadasdz TeamSpeak3?:Tak<br />

 *Coś o sobie:Mam na imię Mateusz gram w mc 2lata<br />

 Masz kanał na YT?:Tak<br />

 Bedziesz nagrywał z serwera?:Raczej Tak</p>

Opublikowano


*Nick: MozukoPL

*Wiek: 16

*Ogarniasz?: tak ;_;

*Posiadasdz TeamSpeak3?: Tak ;f

*Coś o sobie: Nudzi mi się i dawno nie grałem w mc więc chcę pograć na tym serwie ;ff

Masz kanał na YT?: Tja

Bedziesz nagrywał z serwera?:
Chyba nie ;f

Opublikowano

Nick: YankaPL

Wiek: 15

Ogarniasz?: Tak.

Posiadasz TeamSpeak3: Tak..

Coś o sobie: Jestem pozytywną dziewczyną, która ma Socjofobię (a co za tym idzie mało mówię..). Ogarniam ortografię.

25ist2t.jpg
Opublikowano

*Nick: LuxerPL1999

*Wiek: 13+

*Ogarniasz?: Tak , nie lubie cheaterów

*Posiadasdz TeamSpeak3?: Zrobie bo mialem reset kompa (Mam skype)

*Coś o sobie: Gram od 1.3.1 Bety szukam pożadnego servera , zrobil bym wlasny server ale ja z moimi kolegami to za mało

Masz kanał na YT? Tak , ale nie na grywam ,za slaby komp

Bedziesz nagrywał z serwera?: mam za słabego kompa

Jak Admin bedzie miał problem moge pomóc znam sie na tym.

Opublikowano

*Nick: hris7ow

*Wiek: 20

*Ogarniasz?: Oczywiście :)

*Posiadasdz TeamSpeak3?: Owszem :-)

*Coś o sobie: Jetem Adrian, w minecrafta gram ponad rok, bardzo lubie współpracę z innymi ludźmi... Myśle, że każdy chciałby zagrać na prawdziwej "kwadratowej masakrze" a ten serwer daje nam przynajmniej namiastkę tego, czego byśmy mogli się tam spodziewać :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...