Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 4 ! [Pierwszy Serwer Kwadratowej Masakry Sezonu 4 !]


CovallGaming

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

*Nick:Jok3rStars
*Wiek:17
*Ogarniasz?:Jasne :)
*Posiadasdz TeamSpeak3?:Jasne ;)
*Coś o sobie:Gram wiele na seerverach PVP
Masz kanał na YT?Jasne :)http://www.youtube.com/user/Jok3rStars
Bedziesz nagrywał z serwera?: Moge nagrywac ;)

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: EzioAuditorePL

Wiek:13

Ogarniasz?:Tak

Posiadasdz TeamSpeak3?:Tak

Coś o sobie:Lubie grać w minecrafta :D

Masz kanał na YT?:Tak,ale tylko do subskrypcji :P

Bedziesz nagrywał z serwera?:
Nie

Opublikowano

*Nick: Krystolex
*Wiek: 15 (za 4 miesiące 16)
*Ogarniasz?: Pewnie że tak :D
*Posiadasdz TeamSpeak3?: Tak
*Coś o sobie: Jestem miłą osobą, nie griefuję, oraz jestem przyjazny dla innych graczy. Lubię budować i siedzieć godzinami w kopalniach :D
Masz kanał na YT?: Tak, mam.
Bedziesz nagrywał z serwera?: Czasami mogę, lecz nie co wejście na serwer, ponieważ odcinki bylyby nużące :P

Opublikowano

*Nick: FreshGaming

*Wiek: 14

*Ogarniasz?: Taaaaaak :)

*Posiadasdz TeamSpeak3?: Tak :)

*Coś o sobie: Jestem ogarnięty nie chatuje, Swieeeeetnie buduje :)

Masz kanał na YT?: Mam :) 1 Sub :) Zawsze coś :)

Bedziesz nagrywał z serwera?: Raczeeeej tak :)

Opublikowano

*Nick:Scyzorek5

*Wiek:13 ( prawie 14 ;D )

*Ogarniasz?:Taa

*Posiadasdz TeamSpeak3?:Taa

*Coś o sobie:Jestem spoko , nie griefuje staram sie pomagac innym

Masz kanał na YT? Nie

Bedziesz nagrywał z serwera?: Mogłbym zrobić konto :)

Opublikowano

*Nick:Wks

*Wiek:14
*Ogarniasz?:tak
*Posiadasdz TeamSpeak3?:Tak
*Coś o sobie:miły, kulturalny, ogarnięty, nie grifuje.
Masz kanał na YT?: Tak . Narazie brak filmików, ale w najbliższym czasie się coś pojawi. :)
Bedziesz nagrywał z serwera?: Możliwe. :)

Opublikowano

*Nick:Undertracer
*Wiek: 14
*Ogarniasz?: Oczywiscie
*Posiadasdz TeamSpeak3?:tak
*Coś o sobie:Posiadam kanal yt.Gram w mc i rozne gry lubie rosmieszac ludzi.
Masz kanał na YT?Tak
Bedziesz nagrywał z serwera?:Możę

Opublikowano

Vexus odaj nick bo nie dales xD

 

Lista osob na wh:

covall
Meno
Archerowy
Ankros
Jamatoto
Agumo
robiron
TwistedPL
JareczekPL
Firstangelist2
kubaplichta280PL
Tuptus1916
samczos
Jok3rStars
EzioAuditorePL
Blaze
Krystolex
Adkorn
FreshGaming
jeff99
Fighter
WhiteDeathPL
Scyzorek5
Wks

Undertracer

 

 

Adres IP Serwera : kwadratowa.gomc.pl













Start Serwera: Jutro godz: 12:00 !!


Opublikowano

Proszę :D może dostanę się na KM ?

*Nick: Szymciox13

*Wiek: 14
*Ogarniasz?: Oczywiście :)
*Posiadasz TeamSpeak3?: Tak
*Coś o sobie: Pochodzę z Polski jakby nie innaczej :D. Lubię koszykówkę i siatkówkę
Masz kanał na YT? Tak
Bedziesz nagrywał z serwera?: Jeśli nie będzie kłótni albo czegoś co może spowodować upadek serwera to będę nagrywać :D

Proszę kogoś z administracji o obniżeniu mi tych kilka % ^.^


Tak bardzo się staram : >


454a5886f91016240dd3363a9e601117.jpg


Opublikowano

Można jeszcze składać podania ?

*Nick::kozak4132

*Wiek:13

*Ogarniasz?:tak

*Posiadasdz TeamSpeak3?:tak

*Coś o sobie:Siema,gram w minecrafta od dawna więc się raczej na tym znam :P Szukam serva typu KM żeby móc pograć z innymi :P

Masz kanał na YT?:mam

Bedziesz nagrywał z serwera?:Zobaczymy

Opublikowano


*Nick: Qoustrackes
*Wiek:14
*Ogarniasz?: Tak
*Posiadasdz TeamSpeak3?:Tak
*Coś o sobie:W minecraft gram od wersji 1.3 beta.Jestem doświatczony i lubie serwery tego typu
Masz kanał na YT? Nie
Bedziesz nagrywał z serwera?:Nie(Albo może) ale narazie nie.

Opublikowano

*Nick: cwaniaczeKK

*Wiek: 14
*Ogarniasz?: Tak ;D
*Posiadasz TeamSpeak3?: Tak
*Coś o sobie: Mieszkam w Polsce na zachodzie. Aktualnie uczęszczam do Gimbazy. Interesuje sie Motoryzacją i sportem ;D
Masz kanał na YT? Tak
Bedziesz nagrywał z serwera?: Nie wiem. Okaże się ;D

Opublikowano


*Nick:EroXPlay
*Wiek:15l.
*Ogarniasz?:Pewnie !
*Posiadasdz TeamSpeak3?: Tak
*Coś o sobie:Lubię grać w mc , uwielbiam budować z ekipą , lubie się bawić redston'e

Masz kanał na YT?:Mam
Bedziesz nagrywał z serwera?:Możliwe ale wolałbym nagrywać z kimś w sensie że występować w odcinku

Opublikowano

*Nick:Kruchyicon
*Wiek:14
*Ogarniasz?:No Raczej
*Posiadasdz TeamSpeak3?:tak
*Coś o sobie:Jestem Normalny Chyba
Masz kanał na YT?:tak
Bedziesz nagrywał z serwera?:nie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...