Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 4 ! [Pierwszy Serwer Kwadratowej Masakry Sezonu 4 !]


CovallGaming

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nick: IbizaUKF

Wiek : 17

Ogarniasz: Oczywiście że tak

Posiadasz TeamSpeak3 :Tak

Coś o sobie: Jestem Ibiza lubię grać w minecrafta i inne gry ,jestem ogarem nie cierpię niektórych za chowani gimbusów ,moje hobby to piłka ręczna.

Masz Kanał na YouTube: Tak

Będziesz nagrywał z serwera?: To może być możliwe ,ale nie w 100%

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dodajcie mnie do wl. nick w minecraft: Soja

Byłbym wdzięczny młodemu grafikowi za zrobienie avatara, bo jak widać mój aktualny jest... oryginalny ale nie estetyczny :D

Opublikowano

PODANIE:

Nick:PortalJumperPL (premium)

Wiek:13

Ogarniasz?:Tak

Posiadasz Teamspeak3?: Tak

Cos o sobie: Lubie grac w minecrafta interesuje sie plywaniem i innymi sportami.

Masz kanal na YT: Mam ale nic nie nagrywam

Bedziesz nagrywal z serwera: Niestety nie

 

Z gory dzieki :)

Opublikowano

Dlaczego pisze ze nie ma mnie na WL jak wczoraj gadalem na ts z tobą Covall i pisalo ze jestem zapisany a jak server wystartowal pisze ze mnie nie ma omg .......................

Mój nick:Jamatoto

Opublikowano

Wiek : 14


Nick w Minecraftcie :Charles


Ogar:Tak


Budowanie:8.5/10


Dlaczego chcesz grac na naszym serwerze chce powróci do muliplayer a ten serwer zapowiada sie interesująco


Nazywam się Szymon.Interesuje sie sportem


Nie będe nagrywać


Nie mam skype ani Kanału na YT


Mam TS

Opublikowano


*Nick: chmureg

*Wiek: 15

*Ogarniasz?: yes

*Posiadasdz TeamSpeak3?: tak

*Coś o sobie: Jestem Piotrek lubie grac w mc i w piłke nożna ;D.

Masz kanał na YT? Nie

Bedziesz nagrywał z serwera?:
Nie

Opublikowano

*Podania:
*Nick:Gun321
*Wiek:14
*Ogarniasz?:tak
*Posiadasdz TeamSpeak3?:tak
*Coś o sobie:Lubie grac na serwerach jak Kwadratowa Masakra. Lubie poznawac nowych ludzi. Lubie grac na kompie i w BF 3
Masz kanał na YT?tak
Bedziesz nagrywał z serwera?:Jak bede mail okazje z kims

Opublikowano

*Podania:
*Nick: Litchuania
*Wiek: 13
*Ogarniasz?: Ta.
*Posiadasdz TeamSpeak3?: Nie, ale mogę ściągnąć.
*Coś o sobie: Nazywam się Sebastian, mam 13 lat i chodzę do 6 klasy podstawówki. W Minecrafta gram od 1.6.6 wersji, wtedy update były co tydzień na 1.7.2, 1.7.3 :D. Interesuje się grafiką komputerową, gram głównie w takie gry jak Gears of War, Call of Duty, głównie strzelanki, lecz czasami np. lubię pograć w wyścigówki czy platformówki. Z ortografią nie mam żadnych problemów. To tyle, ELO xD.
Masz kanał na YT? Ta.
Bedziesz nagrywał z serwera?: Nie.

PXUm92q.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...