Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 4 ! [Pierwszy Serwer Kwadratowej Masakry Sezonu 4 !]


CovallGaming

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

*Nick: HarlidoPL

*Wiek: 15 lat

*Ogarniasz?: Oczywiście :)

*Posiadasdz TeamSpeak3?: Jasne :D

*Coś o sobie: Mam na imię Patryk. Interesuje sie komputerami i nie grifuje. Jestem dobrym budowniczym z wieloma pomyslami na grę :)

Masz kanał na YT?: Mam ale nie nagrywam.

Bedziesz nagrywał z serwera?:
Jeszcze nie wiem :D

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

*Nick:Forceta12
*Wiek:14
*Ogarniasz?:Tak
*Posiadasdz TeamSpeak3?:Tak
*Coś o sobie:Lubie serwery tego typu!
Masz kanał na YT?:Tak Nick Forceta12
Bedziesz nagrywał z serwera?:Takk

Opublikowano

Nick:Bless

Wiek:13

Ogarniasz?:Tak

Posiadasdz TeamSpeak3?:Nie ale sobie zakladam.

Coś o sobie:Lubie grac w Minecrafta.

Masz kanał na YT? TAK

Bedziesz nagrywał z serwera?:
Tak

Opublikowano

*Nick: Ice0Skater

*Wiek: 14

*Ogarniasz?: Tak

*Posiadasdz TeamSpeak3?: Tak

*Coś o sobie: Mam na imię Norbert. Interesuję się piłką nożną oraz informatyką

Masz kanał na YT? Tak mam :)

Bedziesz nagrywał z serwera?:
Zobaczmy. :)

Opublikowano

*Nick:MURI_PL

*Wiek:15

*Ogarniasz?:Jasne

*Posiadasdz TeamSpeak3?:Tak

*Coś o sobie:Mam na imie Mateusz interesuje się piłką nożną i siatkówką

Masz kanał na YT?: Tak

Bedziesz nagrywał z serwera?:
Zobacze

45203299011933949122.png
Opublikowano

*Nick:Thausent
*Wiek:13+
*Ogarniasz?:Pewnie ;)
*Posiadasdz TeamSpeak3?:Tak posiadam.
*Coś o sobie:Lubie grać i serwery whitelist w minecrafcie.
Masz kanał na YT?Mam ale hasła nie pamiętam miałem tam 35 widzów i na 1 filmiku 10 k wyświetleń no ale cóż zapomniałem hasła :P
Bedziesz nagrywał z serwera?:Zrobie nowe konto na yt lub bd z kimś nagrywac z serwera.

Opublikowano

*Nick: witek6003
*Wiek: 12
*Ogarniasz?: Jasne, że tak :P
*Posiadasdz TeamSpeak3?: Tak
*Coś o sobie: Mieszkam w Dzierżoniowie (50 km od Wrocławia), posiadam Skype, TeamSpeak3, Mumble i GG :P
Masz kanał na YT? Mam
Bedziesz nagrywał z serwera?: Mój "laptop" nie pozwala mi na to, gdyż jest za słaby + nie za dobry upload ;]

 

Kolega:

 

*Nick: Hardi02

*Wiek: 13
*Ogarniasz?: Raczej ;d
*Posiadasdz TeamSpeak3?: Nie
*Coś o sobie: Mieszkam w Dzierżoniowie, posiadam konto premium, lubie placki.
Masz kanał na YT? Tak
Bedziesz nagrywał z serwera?: Nie wiem

Opublikowano


*Nick:SebucH
*Wiek:13 lat
*Ogarniasz?:Oczywiście, że tak
*Posiadasdz TeamSpeak3?:Mam
*Coś o sobie:Mam na imie sebastian i lubie grac w minecraft
Masz kanał na YT?:Mam ale, nie nagrywam
Bedziesz nagrywał z serwera?:Nie PS:Jeśli zostane dodany napisz mi na pw

Opublikowano

*Nick: Sun_King
*Wiek: 16 lat, niedługo 17
*Ogarniasz?: No jasne, byłem adminem na mc4u (graczy 120-170) więc trzeba ogarniać :)
*Posiadasdz TeamSpeak3?: Tak, posiadam, tak samo jak sprawny mikrofon.
*Coś o sobie: Jestem Michał, gram w mc od ponad roku.

Opublikowano

*Nick: HuriN
*Wiek: 15
*Ogarniasz?: tak :)
*Posiadasdz TeamSpeak3?: tak
*Coś o sobie: Imię Mateusz, lubię grac w nogę i Minecrafta , szukam fajnego serwa i spoko ludzi do grania :)
Masz kanał na YT? tak ale tylko do subów innych :)
Bedziesz nagrywał z serwera?:Nie

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

Nick: VenirPL

Wiek: 15

Ogarniasz?: Tak

Posiadasdz TeamSpeak3?: Tak

Coś o sobie: Lubie sobie pograc i poznac nowych ludzi. Interesuje sie machanika wszelkiego rodzaju. Uwielbiam duzo biegac, plywac i jezdzic na rowerze ;D

POZDRAWIAM :D

Moje Tuty:


#1 Generator stone #2 100% Automatyczna farma kaktusów #3 100% Automatyczna farma trzciny


Wejdź na profil i poszukaj ;D Moje konto YT z poradnikami :

 


Opublikowano

*************************

*Nick:RudyMenPL

*Wiek:15

*Ogarniasz?:TAK i ogarniam bardzo wszystkie pluginy

*Posiadasdz TeamSpeak3?:TAK nawet chyba jeszcze mam swój serwer ts3

*Coś o sobie:Ogarniam pluginy do cs i minecrafta i inne

Masz kanał na YT?: mam mam 200 widzó lub wiecej moja nazwa to MegaWp2010 na yt

Bedziesz nagrywał z serwera?:Jak dodasz to oczywiście

*************************

2boXRtY.gif
Opublikowano

nick:PhantomPL

wiek:13

ogarniasz:tak

TeamSpeka3:MAM

Coś o sobie:jestem wysportowany i jestem dobry w PVP w minecraft i w inne gry i umiem budować pułapki i zamki ;)

Masz kanał na YT:mam kanał na YT ale narazie nie nagrywam

Bedziesz nagrywał serwer?:prawdopodobnie tak ale nie jestem jeszcze pewien

skype:fabian.citko

Opublikowano

*Nick:Argost
*Wiek:14
*Ogarniasz?:Tak
*Posiadasdz TeamSpeak3?:TAK!
*Coś o sobie:Jestem Michał mam 14lat i I LOVE MASAKRA xD
Masz kanał na YT?:NieBedziesz nagrywał z serwera?:słaby net więc ...

Opublikowano

*Podania:
*Nick:grzanka68
*Wiek:13
*Ogarniasz?:tak
*Posiadasdz TeamSpeak3?:nie
*Coś o sobie:Jestem grzana i lubie grać w Minecraft, uwielbiam skkf.
Masz kanał na YT? Tak.
Bedziesz nagrywał z serwera?: Nie wiem?


Opublikowano


*Nick: Major_Block
*Wiek: 13
*Ogarniasz?: Tak
*Posiadasdz TeamSpeak3?: Tak
*Coś o sobie: Lubie wolny czas spędzać przy minecrafcie, jestem ogarnięty.
Masz kanał na YT? Tak
Bedziesz nagrywał z serwera?: Nie, ponieważ mam za słabego kompa

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano



*Nick:krzyk

*Wiek:11

*Ogarniasz?:tak

*Posiadasdz TeamSpeak3?:nie

*Coś o sobie:lubie grać w minecrafta i bardzo lubie takie serwery jak taki co wy macie

Masz kanał na YT?nie

Bedziesz nagrywał z serwera?:
nie

Opublikowano

*Nick:iTaskin
*Wiek:13
*Ogarniasz?:Ta
*Posiadasdz TeamSpeak3?:Ta
*Coś o sobie:Gram w siatke, ręczną. lubie zapiekankę.

Opublikowano

Nick: aqars

Wiek: 13

Ogarniasz? tak :D

Posiadasz teamspeak3? tak

Coś o sobie : Lubie grac w minecrafta :D Mam na imie Kuba , też lubie grac w bf 3 :D

Opublikowano

*Nick: HuriN
*Wiek: 15
*Ogarniasz?: tak :)
*Posiadasdz TeamSpeak3?: tak
*Coś o sobie: Imię Mateusz, lubię grac w nogę i Minecrafta , szukam fajnego serwa i spoko ludzi do grania :)
Masz kanał na YT? tak ale tylko do subów innych :)
Bedziesz nagrywał z serwera?:Nie

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

Nick:kox248

Wiek:12

Ogarniasz:No jaha

Posiadasz Teamspeak3:Tak :)

Coś o sobie:Imię Szczepan, lubie skateboarding, lubie pizze.

Mam kanał na YT?:Tak ale do subów.

Czy będziesz nagrywał z serwera?:Mam dobrego kompa ale nie mam programów do obrabiania.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...