Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 4 ! [Pierwszy Serwer Kwadratowej Masakry Sezonu 4 !]


CovallGaming

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:Meno

Wiek:13

Ogarniasz?:Tak

Posiadasdz TeamSpeak3?:Tak

Coś o sobie:Lubie grać w piłkę nożną i minecrafta :D

Masz kanał na YT?:Tak,ale tylko do subskrypcji :P

Bedziesz nagrywał z serwera?:
Nie

Opublikowano

*Nick: Archerowy
*Wiek: 13
*Ogarniasz?: Tak.
*Posiadasdz TeamSpeak3?: Mam.
*Coś o sobie: Mam na imię Krzysiek/Krzysztof mam kanał na yt robię intra i nagrywam let's playe. Mam 104 widzów i chciałbym nagrywać z tego serwera.
Masz kanał na YT? Mam. 104 widzów Nazwa: Archerowy123
Bedziesz nagrywał z serwera?: Tak raczej.

Opublikowano

 

*Nick:Ankros(PREMIUM)

*Wiek:13

*Ogarniasz?:Tak

*Posiadasdz TeamSpeak3?:TAK!

*Coś o sobie:Jestem Michał mam 13lat i I LOVE MASAKRA xD

Masz kanał na YT?:Mam

Bedziesz nagrywał z serwera?:słaby net więc ...

mca.png


Opublikowano

*Nick:Jamatoto

*Wiek:14

*Ogarniasz?:Tak

*Posiadasz TeamSpeak3?:Taa

*Coś o sobie:Mam na imię Oskar Gram w mc,Piłkę nożną,ręczną i kręcę let's playe

*Masz kanał na YT?:Mam.

*Bedziesz nagrywał z serwera?:Tak

Opublikowano

*Nick:Agumo
*Wiek:16
*Ogarniasz?:Tak
*Posiadasz TeamSpeak3?:Tak
*Coś o sobie: Jestem miłą i chętną do gry osobą :)
Masz kanał na YT? Nie
Bedziesz nagrywał z serwera?: Możliwe.

Opublikowano

*Nick: robiron
*Wiek: 12
*Ogarniasz?: Tak
*Posiadasdz TeamSpeak3?: yes
*Coś o sobie: jestem miły sympatyczny i przyjacielski
Masz kanał na YT? Tak ale nie nagrywam
Bedziesz nagrywał z serwera?: nie

I'm happy :)

Opublikowano

Podanie

Nick:TwistedPL

Wiek:15

Ogarniasz?:Ta

Posiadasdz TeamSpeak3?:Ta

Coś o sobie:Jestem ogarniety, lubie grac w grupie ... !

Masz kanał na YT?:Mam

Bedziesz nagrywał z serwera?:Mogę nagrywać ... !

Opublikowano

Nick:JareczekPL

Wiek:15

Ogarniasz?:Tak

Posiadasdz TeamSpeak3?:Tak

Coś o sobie:Lubie oglądać piłkę nożna a szczególnie grac . Lubie również pograć w minecrafta :)

 

Myślę ze tyle wystarczy :P

Pozdrawiam

Opublikowano



*Nick:Firstangelist2

*Wiek:16

*Ogarniasz?:Tak

*Posiadasdz TeamSpeak3?:Tak

*Coś o sobie:Lubie grac w minecrafta starcraft 2 itp ;]

Masz kanał na YT? Tak - youtube.com/Firstangelist2

Bedziesz nagrywał z serwera?:
Jak bedzie fajny why not?

Opublikowano

*Nick: kubaplichta280PL
*Wiek: 12
*Ogarniasz?: Tak
*Posiadasdz TeamSpeak3?: Tak
*Coś o sobie: Mam na imię Kuba. Mam 12 lat. Lubię piłkę nożną i informatykę.
Masz kanał na YT? Tak
Bedziesz nagrywał z serwera?: Nie wiem :D

sseekj.jpg

Opublikowano

Nick: Tuptus1916
*Wiek: 14

*Ogarniasz?: Tak

*Posiadasdz TeamSpeak3?: Tak

*Coś o sobie: Mam na imie Mikolaj lubie pilke nozna i gry komputerowe ;).Jestem pomocny i pracowity lubie grac z innymi :)

Masz kanał na YT? Tak

Bedziesz nagrywał z serwera?: Nie nagrywam :C
Ale moze zaczne

Opublikowano

*Nick:samczos
*Wiek:13
*Ogarniasz?:Tak
*Posiadasdz TeamSpeak3?:narazie nie
*Coś o sobie:Jestem ogarniety i umiem grac w minecraft, lubie grać w piłkę nożną, ogarniam ortografie, jestem aktywnym graczem(gram w minecrafta już od 3 lat )
Masz kanał na YT?tak(Thesamczos)
Bedziesz nagrywał z serwera?:Nie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...