Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Virellion [WYSTARTOWAL] [MODYFIKACJE] [ZNANI YOUTUBERZY] [NOLIF, DUSSIA, MULTI] RPG] [LAUNCHER] [DEDYK] - Tutaj zaczyna się świat RPG !


efee1500

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 875
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Do zrobienia gildii trzeba będzie 64 Diamenty,64 Emeraldy,64 Nether warty ,64 Gold Nuggetów,64 Blaze Rody,64 Obsydianu

Plugin bedzie jutro,ale to bez znaczenia bo i tak watpie zeby dzis ktos to wszystko zebral

mca.png
Opublikowano

@up ty mi lepiej powiedz kiedy przewidywany start :D

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

Ludzie ogranijcie się bo tylko spam robicie w temacie, dajcie sobie spokój jak server wstanie to wstanie. nie wiem jaki jest sens takiego spamu jak to w żaden kompletnie sposób nie pomoże serwerowi.

 

A Adminom radził bym Zmienic czas startu. obliczyć sobie tak mniej więcej jak długo wam to jeszcze zajmie, i pomnożyć razy 3 albo 4 i wpakować w temat bo wtedy ludzie skończą spam, i jak w temacie będzie napisane że server ma wystartować (na przykład) za 5 dni a wstanie za 3 dni to sie posikają ze szczęścia że server wstał wcześniej niż miał.

 

 

(Ponownie wszystkie problemy z moją pisownią na PM a nie do tematu :))

Opublikowano

Juz wszystkie informacje są, jeżeli chodzi o youtuberów to jest taka sprawa ze ja pisałem do nich około stycznie, muszę do nich znowu napisać :)

Opublikowano

Jakby Ktos nie widział jak zainstalować to :

Wchodzimy w .minecraft -> Mody i Kopiujemy wszystkie pliki.

znów wchodzimy w .minecraft i Wklejamy pliki z ''Mody''

 

Odpalamy i gramy.

 

Sciągamy z :

 

https://dl.dropbox.com/u/96172539/Virellion/Virellion.exe

 

Wszystko dobrze zrobiłem tak jak powiedziałeś / aś i wyskakuje mi:

 

You don't have FML Installed, you cannot connect to this server.

 

Pomożesz?

Opublikowano

 

 

Podbisuje sie pod tym

Wszystko dobrze zrobiłem tak jak powiedziałeś / aś i wyskakuje mi:

 

You don't have FML Installed, you cannot connect to this server.

 

Pomożesz?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...