Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Rekrutacja na serwer. Masakra na dwóch wyspach


Ten100

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ok jestem ale bede afk ;0

 

a poza tym nie slychac mnie :(

 

Nick: wojtekk11

Doświadczenie w MC: wysokie.

1 wersja MC w której grałeś. Minecraft 1.6.

Wiek: 14

Mikro: Sprawne i gotowe do użycia ;p

TS- Posiadam ;d

Skype-MAM ;D

Czy chcesz być dowódcą jednej z tych frakcji: Moge ,ale nie mógł bym spędzać całego czasu przed kompem :D:D

Opublikowano

@up Wszystkie podania odrzucone.

 

 

Postaram się jeszcze około północy ogarnac serwer. Nie wiem kiedy będzie. Zależy od Papaja.

W skrócie postaram się jak najszybciej i jak najwcześniej.

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

Nick: EderiS

Doświadczenie w Mc: Myśle, ze dosc duże.

1 wersja minecraft'a w ktora graleś?: Minecratf Demo

Wiek: 13

Mikro: Sprawne.

Ts : Jest

Skype: Mam, podam pozniej.

Czy chcesz być przywodca 1 z frakcij: Moge byc, obczajam komendy oraz all.

Oczywiscie moge tez nie zostac.

46820918531396229759.jpg

Nie wykonuję zleceń !

Opublikowano
Nick: Domi2533

Doswiadczenie w mc: Od 1,5 roku

1 wersja mc w której grales: 1.7

Wiek: 13

Mikro: Nie mam

Ts: Nie <------------ obowiazkowo.

Skype: Nie

Czy chcesz byc dowódca

jednej z dwóch frakcji ? : Nie

Opublikowano

Zobaczmy jak się rozbudujecie.

 

Sorry Kuba. Byłeś zapisany u mnie w plikach ale ciebie nie napisałem na forum.

 

Zobacz teraz :) jesteś w niebieskich.

 

Nie możemy zrobić 22 slotów. Maks 20 albo 40. Co się nam wgl nie opłaca.

Lecz ogarniemy plugin że można wchodzić na serwer nawet kiedy jest pełny. Nie powinno być lagów,ale też nie uważam że będzie grało naraz 20 osób.

Papaja dalej nie ma :/

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

A więc...

Nick:Adix03 Posiadam premium

 

Doświadczenie w mc: Wiem wszystko i nic mnie nie zagnie

 

1 wersja mc w której grałeś: Alpha

 

Wiek:15

 

Mikro: Samson Meteor Mic

 

Ts: Mam

 

Skype: Mam

 

Czy chcesz być dowódcą frakcji: Nie ale będę wspierał całą drużynę by wygrać !

 

Pozdrawiam

mca.pngLiczę na plusika :) Dziękuje.
Opublikowano

Sa zabezpieczania. Tak, ale aktualnie nie mam z nim kontaktu. Znam go już z 5 lat.

Podanie odrzucone.

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

Sa zabezpieczania. Tak, ale aktualnie nie mam z nim kontaktu. Znam go już z 5 lat.

Podanie odrzucone.

Czemu piszesz to pod moim postem ? xD PS.Przeczytaj ;p

mca.pngLiczę na plusika :) Dziękuje.
Opublikowano

Domyślam się że czekaja. Ja też czekam na Papaja. Nie mam na to wpływu na to. Nie musicie czekać. Powiadomię odpowiednio wcześnie.

Pisze pod twoim postem bo złożyłeś podanie i nie ma miejsc.

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano


Nick: julia

Doswiadczenie w mc: Duże

1 wersja mc w której grales: Alfa

Wiek:13

Mikro:tak

Ts: nie <------------ obowiazkowo.

Skype:tak

Czy chcesz byc dowódca

jednej z dwóch frakcji ? :Tak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...