Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Rekrutacja na serwer. Masakra na dwóch wyspach


Ten100

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opis:

No dobra ! To jest serwer na którym są dwie wielkie wyspy na oceanie. Będzie 20 graczy. Po 10 na jedna wyspe. Będą podzieleni na 2 frakcje. Dowódcy będą wyznaczeni przez administracje.

Przez 2 tygodnie dwie 10 osobowe frakcje nie mają prawa do siebie sie zblizac ani podchodzic na wyspy. Mają się same wyszykowac do obrony przed drugą,mają na to dwa tygodnie. Po dwóch tygodniach PvP zostaje włączone. Masakra na dwóch wyspach zaprasza.




Przyjmujemy podania na serwer wedlug wzoru :


Nick:

Doswiadczenie w mc:

1 wersja mc w której grales:

Wiek:

Mikro:

Ts: <------------ obowiazkowo.

Skype:

Czy chcesz byc dowódca

jednej z dwóch frakcji ? :



Więcej informacji na temat serwera dostaniesz po przyjętym podaniu.

Podania pisać w tym temacie.


@EDIT


WSZYSTKIE PODANIA ZOSTAJA ODRZUCONE. NIE MA JUŻ MIEJSC !!!

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick:Abrakadabra

Doswiadczenie w mc:Bardzo duże
1 wersja mc w której grales:Beta1.5

Wiek:12

Mikro:Tak

Ts:Tak

Skype:Tak
Czy chcesz byc dowódca


jednej z dwóch frakcji ?: Tak

 

Sciagniety ts :>

 

Takie pytanie: Kiedy roześlesz info i servie?

Opublikowano

Podanie zaakceptowane < o ile ściagniesz ts'a, ale to można szybko zrobić :) >

 

 

 

No np. 1 twoja gra w minecrafcie była na wersji 1.2 beta.

 

 

Tak każdemu na PW roześle info o serwie .

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

Nick:LeZin5019

Doświadczenie w MC:Dość duże.

1 wersja MC w której grałeś:beta 1.5

Wiek:14

Mikro:tak

TS:Tak

Skype:Nie

Czy chcesz być dowódcą jednej z tych frakcji?:Tak

 

Mam pewien problem, bo gdy gadam na TS3 nie słychać mnie a gdy gadam na mumble słychać może ktoś wie jak rozwiązać mój problem?

Opublikowano

Podanie zaakceptowane, o ile naprawisz problem z ts'em :), poszperaj w opcjach, poradnik na yt itp.

Sprawdz czy na skype cie słychać

 

Jeśli tak dalej pójdzie podzielimy teamy na ts'owców i skypowców :D

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano
Nick:SkifaPL

Doswiadczenie w mc:2,5 roku

1 wersja mc w której grales:beta 1.5

Wiek:12

Mikro:tak

Ts:Tak wlasnie ściągam

Skype:Tak podam na pw jak cos

Czy chcesz byc dowódca

jednej z dwóch frakcji ? :Nie :]
Opublikowano

Podanie zaakceptowane.

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

csgo-online.com

 

 

 

1 lepszy ;p wbij na jakiś kanał i powiedz ze lubisz placki, na pewno ktoś zareaguje xD

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano
Nick: Karou

Doswiadczenie w mc: 2-1,5 roku gram

1 wersja mc w której grales: beta 1.9

Wiek:14

Mikro:Tak

Ts:Tak

Skype:Tak

Czy chcesz byc dowódca

jednej z dwóch frakcji ? : Tak, umiem się dogadać z ludźmi i umiem zarządzać.

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Podanie zaakceptowane.

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

Nick: TheCiastkoo

Doświadczenie w MC: Bardzoo duże.

1 wersja MC w której grałeś: Wohohoh, Minecraft Demo ( 90 min grania )

Wiek: 14

Mikro: Oczywiscie, sprawny i gotowy;D

TS: Tak

Skype: Tak
Czy chcesz być dowódcą jednej z tych frakcji: Nie:D

Btw. Kiedy przewidziany spawn? i moze dobrze bylo by dodac MC Life?

xxx

Opublikowano

Podanie zaakceptowane. Badz jak twój mikrofon ! Sprawny i gotowy ! :D

 

 

 

 

P.S. W piatek Papaj-Właściciel serwera kupi w piatek serwer 23 slotowy razem z karnetem na siłke, więc w sobote już pewnie startujemy :).

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

Nick: Kovas

Doświadczenie w MC: Średnio / wysokie.

1 wersja MC w której grałeś. Minecraft Demo.

Wiek: 13

Mikro: Sprawne i gotowe do użycia ;p

TS- Posiadam ;d

Skype nie bo jakiś problem mam ale mysle ze ts starczy ;D

Czy chcesz być dowódcą jednej z tych frakcji: Nie:D

 

 

@Edit literówka.

Szukam servera metin2 hamachi lub servera minecraft dedyk : ]

 

Opublikowano

Podanie zaakceptowane.

 

 

Ludzie ! Wytargowałem 2 kanały na ts'ie dla druzyn. Potrzebuje jak najwiecej osob na IP : csgo-online.com na kanał MINECRAFT PARTY znajduje się tam koleś

o nick Nekrimes. Wbijać do niego, możecie na tym kanale być nawet AFK. Poprostu admin mi powiedzial ze chce zobaczyc 10 osob na kanale tym, to nam da kanał.

Zapraszam ! 1 okazja zeby pokazać zgranie !

 

Jeśli jest hasło to brzmi ono : xxx

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

Yyy. Podasz hasełko ? ;d

 

 

 

 

 

Aha i jeszcze coś . Na ts3. Mam nick sNeig nie kovas ;d

Szukam servera metin2 hamachi lub servera minecraft dedyk : ]

 

Opublikowano

Sorry ale jest.13. [TYMCZASOWY] tak sie nazywa kanał.

 

Siedzie już z 1 osoba tam.

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

Aha to ty. Dobra. Ważne żeby się liczył każdy człowiek.

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano
Nick: Mikimag18

Doswiadczenie w mc: nawet nawet

1 wersja mc w której grales: od początku

Wiek: 14

Mikro: oczywiscie

Ts: jest

Skype: jest

Czy chcesz byc dowódca

jednej z dwóch frakcji ? : nie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...