Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Rekrutacja na serwer. Masakra na dwóch wyspach


Ten100

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick: Tuxedo


Doswiadczenie w mc: Wystarczające.

1 wersja mc w której grales: 1.4


Wiek: 13


Mikro: Jest


Ts: Jest


Skype: Jest


Czy chcesz byc dowódca


jednej z dwóch frakcji ? : Nie.
Gralem juz na takich servvach :D
Opublikowano

@up

Podanie odrzucone,powód wiadomo jaki.

 

 

Mam plugin działajacy anty-xray. Nie potrzeba pluginu other drops.

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

Hej, tu przywódczyni frakcji Czerwonej.

Mam nadzieję, że w piątek między ta 17-20 wszyscy członkowie będą na ts3; moglibyśmy też się spotkać kiedyś żeby omówić taktykę.

W razie jak mnie ni będzie na ts3, proszę pisać na skype: werasam54.

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Nie będzie border. Będzie poprostu widoczna granica świata. Woda będzie spadała w dół.

 

Cuiboidów nie będzie, po co ? ..

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

Wysyłałem PW wiadomości zastępcom i liderom frakcji. Powinni was poinformować. Nie jestem wstanie wszystkim wysłać pw wiadomości. W takim razie skoro jest niedoinformowanie. Wstawie na forum 2 listy. A i jak można było przewidzieć serwer jest jeszcze nie kupiony, bo Papaj hm, chwilowo go poprostu nie ma. W najgorszym przypadku bedzie o 21,więc serwer będzie w sobotę,ale mogę wam obiecać, że będzie.

 

 

@edit

 

 

Gracze czerwonych :
1. Karou szefowa frakcji
2.TheCiastkoo
3.Mikimag18
4.KelathPL zastepca szefowej
5.Asacron
6.NawalonyCreeper
7.Naruk
8.Berto
9.Jok3rStars zastepca szefowej
10.GixoPL
IP TS'a : lanowe-mordy.tspeak.pl
Kanał : MINECRAFT PARTY
hasło do kanału: xxx
podkanał : czerwoni
hasło : Niestety to może powiedzieć wasz dowódca,pewnie jest na ts'ie albo skype.
Gracze niebieskich :
1. SkifaPL
2. Kovas
3.Abrakadabra - Szef frakcji
4.Hardkox
5.batonisty
6.MichalS zastepca szefa
7.Zelakcs
8.Qoustrackes
9.kuba98571
10.kloszo zastepca szefa
IP TS'a : lanowe-mordy.tspeak.pl
Kanał : MINECRAFT PARTY
hasło do kanału: xxx
podkanał : niebiescy
hasło : Niestety to może powiedzieć wasz dowódca,pewnie jest na ts'ie albo skype.

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

@Ten100. Dlaczego nie jestem szefem czerwonej frakcji, z tego co zrozumiałem rozmawiając z Tobą na ts to ja miałem być "Przywódca", a teraz patrzę , a tu jakaś czternastoletnia dziewczyna jest "Przywódcą" żeby nie było że mam coś do wieku, ale nie rozumiem Cię. Mi mówisz że to ja będę "Przywódcą", a teraz czytam że ktoś inny jest

Opublikowano
Nick: PLHugo68

Doswiadczenie w mc: Bardzo duze

1 wersja mc w której grales: 1.5_01

Wiek: 13

Mikro: MAM

Ts: MAM

Skype: MAM

Czy chcesz byc dowódca jednej z dwóch frakcji ?: NIE

Opublikowano

Ej jaki ten ts ? bo ten lanowe-mordy.tspeak.pl nie działa ;x

 

 

dobra już wszystko ok ;d

Szukam servera metin2 hamachi lub servera minecraft dedyk : ]

 

Opublikowano

@up podanie odrzucone.

 

@TheReactivGame

 

Mam nadzieję że dziś, ale nie ma właściciela serwera co miał dziś wkupić serwer.

W najgorszym przypadku jutro.

 

@dynie1

Źle mnie zrozumiałeś. Nic nie mówiłem, że będziesz szefem frakcji.

A ta "14 letnia dziewczynka" jest bardzo dojrzała.

Jeśli będa problemy zmienię przywódce frakcji i po kłopocie.

 

Jeszcze raz powtarzam. Niestety nie będzie dziś serwera o 17. Mam nadzieję, że właściciel Papaj wykupi dziś przed 21 serwer.

Nie wiem co się z nim dzieję.

 

Powinien działać ts. Jak nie zaraz sprawdzę.

 

Ts działa.

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

Ludzie wbijcie na ts, zapoznamy się i omówimy taktykę i w ogóle. ;p

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano
Nick: Amiku97

Doswiadczenie w mc: 7/10

1 wersja mc w której grales: 1.8.1

Wiek:17

Mikro:Jest

Ts: Jest <------------ obowiazkowo.

Skype: Jest

Czy chcesz byc dowódca

jednej z dwóch frakcji ? :Nie :P

50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/700/800/900/1000

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

@up Podanie odrzucone. Rezerwa.

 

 

Będzie BlockLog.

 

Niestety dalej Papaja nie ma. Jak będzie odrazu kupi serwer.

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano
Nick:SpikEr

Doswiadczenie w mc:Wysokie

1 wersja mc w której grales:beta 1.5

Wiek:15lat

Mikro:Tak

Ts: Tak <------------ obowiazkowo.

Skype:Tak

Czy chcesz byc dowódcą

jednej z dwóch frakcji ? :Nie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...