Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Rekrutacja na serwer. Masakra na dwóch wyspach


Ten100

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up Innych podań nie czytałeś ;p.

 

Serwer będzie już w piątek. Wszystkim wyśle wiadomość na PW kiedy zaczynamy. Dowódcy mają być obowiązkowo, jeśli nie będą daję dowództwo komuś innemu.


 

 

 

Czy chcesz być dowódca jednej z dwóch frakcji ?

To jest jedno pytanie, które podzieliłeś na 2 ;D Czytaj uważniej ;p

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick:Naruk

Doswiadczenie w mc: Od 1.1_02

1 wersja mc w której grales: Beta 1.1_02

Wiek: 18

Mikro: Posiadam

Ts: Posiadam <------------ obowiazkowo.

Skype: Posiadam

Czy chcesz byc dowódca

jednej z dwóch frakcji ? : Tak
Opublikowano

Podanie zaakceptowane.

 

 

Wreszcie ktoś starszy ode mnie.

 

Abrakadabra, dasz głos na TS'ie ?

Czekam. Jeśli nie będę musiał cię pozbawić "mocy dowodzenia".

A nie chciałbym bo fajnie się zapowiadałeś.

 

I z góry proszę gracza Mikimag18 o odezwanie się na PW czy ściągnie Ts'a.

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

Stary, jesteś na ts'ie nic nie mowisz ani nie odpisujesz.

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

@ref

 

 

 

Potrzeba jeszcze 7 osób :)

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

To może i ja się zgłosze:

Nick: KelathPL

Doswiadczenie w mc: Gram od dawna, prowadze wraz z kolegą jedną z największych serwerowni

Pierwsza wersja mc w którą grałem: 1.1

Wiek: 18 lat

Mikro: tak

Ts: Tak posiadam
Skype: Posiadam, ale nie podaje publicznie

Czy chcesz byc dowódca jednej z dwóch frakcji ? : Hmm, czemu nie. Lubie dowodzic innymi i dążyć do celu po "trupach"

 

PS. Mogę urzyczyć jednego z moich dedykowanych serwerów :)

mca.png
Opublikowano

Nick:kuba98571
Doswiadczenie w mc:Perfekcyjne
1 wersja mc w której grales:wersja alpha juz nie pamietam
Wiek:14 bez mutacji sory
Mikro:posiadam
Ts Rozumiem i mam <------------ obowiazkowo.
Skype:Niestety nie dziala mi
Czy chcesz byc dowódca
jednej z dwóch frakcji ? :Nie

Opublikowano
Nick: Berto

Doswiadczenie w mc: Wystarczające. Prawie rok.
1 wersja mc w której grales: 1.2.5
Wiek: 23
Mikro: Jest

Ts: Jest

Skype: Jest

Czy chcesz byc dowódca

jednej z dwóch frakcji ? : Nie.
Opublikowano
Nick: Qoustrackes

Doswiadczenie w mc: Wysokie (Jeste dobry w alchemi,budowaniu i wydobywaniu materiałów):D

1 wersja mc w której grales: Nie wiem o co chodzi ale gram od wersji 1.3 (beta)

Wiek: 14 to znaczy w maju

Mikro: Tak

Ts: Tak <------------ obowiazkowo.

Skype: Tak

Czy chcesz byc dowódca

jednej z dwóch frakcji ? : Nie, w zarządzaniu nie jestem dobry. :(
Opublikowano
Nick: kloszo

Doswiadczenie w mc: Duże

1 wersja mc w której grales: Któraś Alpha

Wiek: 16

Mikro: Tak

Ts: Jest. Mam też pewną propozycje co do ts... Jeśli masz czas to wejdź na ts ip: lanowe-mordy.tspeak.pl

Skype: Tak ale niebyt włączony ;)

Czy chcesz byc dowódca

jednej z dwóch frakcji ? : HELL YEAH ! ! !
Opublikowano
Nick:Jok3rStars <--- Wielu Ludzi Mnie Zna. Prawdopodobnie z Starego konta YouTube

Doswiadczenie w mc:13Miesiecy

1 wersja mc w której grales:1.2.4

Wiek:17

Mikro:Jak Najbardziej Fatality

Ts:Jak Najbardziej

Skype:Pewnie ze tak.

Czy chcesz byc dowódca

jednej z dwóch frakcji : Tak (Mam spore doswiadczenie W prowadzeniu Gildii. i W prowadzeniu Dyscypliny w Jednej z Gildii. Moje Motto to (Albo Pracujesz. Albo Wynicha.)

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano
Nick:GixoPL

Doswiadczenie w mc:2.5 roku

1 wersja mc w której grales: 1.2.5

Wiek: 14

Mikro: Tak

Ts: Tak <------------ obowiazkowo.

Skype:Nie

Czy chcesz byc dowódca

jednej z dwóch frakcji ? :Tak
Opublikowano

Wszystkie podania zaakceptowane.

Ostatnie podanie napisano dziś o 21:30.

 

Przepraszam ale nie mogę pisać ą ( alt + a )

 

Dziękuję wszystkim, oraz przepraszam ale już wszystkie miejsca sa zajęte, więc proszę nie składać więcej podań.

Ponownie przepraszam za ma nieaktywność na forum, miałem pare ważnych meczy w W3 TFT.

 

Do rzeczy. Za godzinę napisze do dowódców frakcji oraz do zastępców podajac im ponownie kanał ts drużyny wraz z hasłem, drużyna do jakiej należa ( i nia dowodza ) wraz z całym spisem graczy w danej drużynie. Mam nadzieję, że posiadacie excel'a, jeśli nie podam listę w innym formacie.

W piatek napisze do wszystkich na PW na mpc o której godzinie się spotykamy i na jakim IP ( minecrafta ). Będzie do godzina mniej więcej 17-20.

Obecność dowódców i zastępców obowiazkowa ! Jeśli nie będzie dowódcy, zastępca przejmuje wszystkie obowiazki.

Po krótkim spotkaniu na małej wyspie, Head Admin bigus_12 oraz Wlaściciel serwera Papaj przeteleportuja obie drużyny na swoje wyspy.

Będzie obowiazywał 2 tygodniowy zakaz zbliżania się do terenów przeciwnej, drugiej wyspy. PvP będzie wylaczone na okres 2 tygodniowej rozbudowy obu frakcji.

Po 2 tygodnia PvP właczone, i frakcje moga siebie atakować.

Jest całkowity zakaz wychodzenia poza teren mapy, rozpoznacie go po spadającej wodzie na dół.

 

Ktoś pisał, że może zaoferować swój serwer dedykowany. Dziękuję tej osobie za jej hojność ale wolimy kupić z własnej kieszeni :) Mamy wtedy ta pewność, że

nic się nie stanie.

 

Jak by były jakieś pytania jestem do północy ( 00:00 ) na ts'ie.

 

Team Speak 3

 

IP : csgo-online.com

 

Kanał : 13.MINECRAFT PARTY

 

hasło: xxx

 

Mój nick to : Nekrimes

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Nowicjusz
Opublikowano
Nick: Nean
Doswiadczenie w mc: duże

1 wersja mc w której grales: 1.8.1
Wiek: 15

Mikro: tsa

Ts: tsa <------------ obowiazkowo.

Skype: tsa

Czy chcesz byc dowódca

jednej z dwóch frakcji ? :nie
Opublikowano

Podanie odrzucone.

 

Zostałeś przerzucony do rezerwy. Jak ktoś zrezygnuje napisze do ciebie, czy nie chciałbyś zagrać na serwerze.

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano
Nick:Oemdzi


Doswiadczenie w mc:zajebiste


1 wersja mc w której grales:beta 1.7.3


Wiek:13


Mikro:dobre


Ts: mam <------------ obowiazkowo.


Skype:nostalekociak


Czy chcesz byc dowódca: niezbyt


jednej z dwóch frakcji ?
Opublikowano

To samo co @up

 

 

 

Podanie odrzucone.

Zostałeś przerzucony do rezerwy. Jak ktoś zrezygnuje napisze do ciebie, czy nie chciałbyś zagrać na serwerze.

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

Nick: kosnej

Doświadczenie: wysokie/wysokie

Od ktorej wersji grasz: Minecraft Demo

Wiek: 14lat

Mikro: Sprawne

Skype: Sprawne tak mam,

TeamSpeak: Sprawne :)

Czy chcialbys byc dowodca jednej z frakcjii: Tak, znam wszystkie komendy, ogarniam duzo, swietnie planuje, i umimem sie bic :)

Jestem 16 letnim, rozwijającym się youtuberem :D , Lajkujac, komentujac i subskrybujac moj kanal, doceniasz moje starania i motywujesz mnie do dalszego dzialania! :), dziekuje


 


Link do yt:


https://www.youtube.com/channel/UCKf075gUW2Z9fBmanwlKCIw

Opublikowano

To samo co @up





Podanie odrzucone.



Zostałeś przerzucony do rezerwy. Jak ktoś zrezygnuje napisze do ciebie, czy nie chciałbyś zagrać na serwerze.





Uwaga !

Nie wiadomo czy w ogóle jakieś miejsca się zwolnia !

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

Witajcie tu Zastepca Frakcji Czerwonej

 

Kazdy kto zostawl Przyjety Do Frakcji Czerwonych

Na rozwiniecie Planu w razie gdyby kogos nie bylo na TS.3

 

Obowiazkowo musi byc dodatkowy sposob komunikacji. Moj skype: marcinjakimow

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Proponuję wgrać OtherDrop i zrobić drop diamentów ze stone z szansą 0.001

Ograniczy to x-rayowców rzucających się na diaxy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...