Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Rekrutacja na serwer. Masakra na dwóch wyspach


Ten100

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

csgo-online.com Oto Ip hasło : xxx kanał ; MINECRAFT PARTY

 

 

 

Podaje ęty raz. Już channel oganięty, dziękuje wszystkim za współpracę. W piateczek startujemy

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano
Nick:OloPl

Doswiadczenie w mc:1 rok

1 wersja mc w której grales:1.7.6

Wiek:13

Mikro:Tak

Ts:Nie

Skype:Tak

Czy chcesz byc dowódca

jednej z dwóch frakcji ? :NIe
Opublikowano

Proszę o ściagniecie Ts'a :) Jest obowiazkowy.

 

 

Nie liczac tego podanie zaakceptowane.

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

Nick:Hardkox

Doś w Mc: Duze

1 wersja w która grałeś:Beta 1.5

Wiek:15

Mikro:Tak

Ts.Skype:Tak Tak

Chcesz być dowódcą :jak zostanę to zostanę

Opublikowano

Podanie zaakceptowane.

 

Ok jak zostaniesz to zostaniesz, ale się temu nie sprzeciwisz jak zostaniesz ? :D < co nie oznacza ze zostaniesz,ale tak pytam >

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano
Nick:Zelacks

Doswiadczenie w mc:Spore

1 wersja mc w której grales:Od wersji 1.2

Wiek:14

Mikro:Posiadam

Ts:Posiadam <------------ obowiazkowo.

Skype: Posiadam ;]

Czy chcesz byc dowódca

jednej z dwóch frakcji ? : A zależy ;] zobaczymy , jak wybierzecie tak wybierzecie :)
Opublikowano

Podanie zaakceptowane.

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

Właśnie dziele was na grupy.

Tak, możesz, a raczej już jesteś :)

 

Już mam 9 osob. Jeszcze 11, więc proszę składać podania dalej ;D

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano
Nick:batonisty
Doswiadczenie w mc:Bardzo duże

1 wersja mc w której grales:Beta 1.5
Wiek:12
Mikro:Sprawne i gotowe

Ts:Tak <------------ obowiazkowo.

Skype:Tak

Czy chcesz byc dowódca

jednej z dwóch frakcji ? :Nie
Chciałbym być w drużynie niebieskich ponieważ jestem kumplem Abrakadabra.
Opublikowano
Nick:MichalS

Doswiadczenie w mc:Bardzo duzo

1 wersja mc w której grales:alpha

Wiek:12

Mikro:tak

Ts:Tak ale wolabym skype

Skype:Tak

Czy chcesz byc dowódca

jednej z dwóch frakcji ? :Tak
Opublikowano

@ batonisty podanie zaaakceptowane.

​Spełniam twoja prośbę. Będziesz w niebieskich razem z abrakadabra.

 

@k11er podanie zaakceptowane.

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

Tak, mam nadzieje że znasz plugin factions ;)

 

brakuje 9 osób, więc jeśli dziś nie zgłosza się z 4 osoby będę musiał poszukać ludzi na innym forum ;)

 

Do czwartku powinienem zebrać ludzi.

 

 

W razie pytań, jeśli nie ma mnie na kanale Ts zapraszam na skype : J.R.R.Omir.

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

Podam ci jak będą całe 2 drużyny. Jak chcesz możesz poszukać ludzi na własną rękę ale mają tu napisać podanie.

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

Ale głos na Ts'ie byś dał.

 

Mikro jest, ts jest. bo cie nie słysze.

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano
Nick: NawalonyCreeper

Doswiadczenie w mc: od alphy

1 wersja mc w której grales: alpha

Wiek: 12

Mikro: tak

Ts: Tak

Skype: Tak

Czy chcesz byc dowódca: Mogę być ;P

jednej z dwóch frakcji ? : Obojętnie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...