Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 962 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

2lboq5s.jpg
281turn.jpg

21lnxo6.jpg

zimxpd.jpg

mcvslg.jpg raye08.jpg

Serwer Atlantiss jest pierwszym polskim serwerem cataclysm który działa nieprzerwanie od marca 2012 roku. Nasza ekipa robi co może, aby
dostarczyć graczom jak najbardziej zbliżony content do globala jaki można osiągnąć na prywatnym serwerze.
Naszym celem jest dostarczenie wolnej od błędów rozgrywki zarówno w pve jak i pvp.

Na naszym serwerze działa większość dungeonów począwszy od classic przez tbc do cata. Battlegroundy
oraz areny działają poprawnie oprócz SotA,ICC i TB które zostaną poprawione wkrótce. Większość
spelli postaci oraz talentów została poprawiona, a także został zaimplementowany system Class Mastery.
Poza tym na realmie działa archeologia która została dodana w dodatku Cataclysm. Postać można z łatwością
wyexpić bez grindowania ponieważ na bieżąco poprawiamy nie działające questy o czym może
świadczyć około 6 tysięcy zamkniętych issue na bugtrackerze oraz około 3.2k revów naszego core.
Jeśli ktoś ma wątpliwości to zapraszamy na naszą playlistę na youtube.

Specyfikacja Serwera:
Rate Xp: x1 (Blizzlike)
Rate Xp Quest: x1 (Blizzlike)
Drop: x1 (Blizzlike)
Drop Gold: x1 (Blizzlike)
Brak dotacji.

Instancje Classic zmienione w dodatku Cataclysm:
- Shadowfang Keep
- Deadmines

Instance Cataclysm:
- Wszystkie 5 man są dostępne!
- Raidy

Na początek 2 pierwsze bosy z Blackwing Descent, Baradin Hold, Bastion of Twilight (Halfus Wyrmbreaker), Throne of the Four Wins (Conclave of the Wind).

Battlegroundy:
- WSG/AB/Eye/AV
- Isle of Conquest
- Wintergrasp
- Battle for Gilneas
- Twin Peaks
- Tol Barad (in development)

Krainy 80+:
- Mount Hyjal
- Deepholm
- Uldum

- Twilight Highalnds (w trakcie prac)

Stan krain na mapie:

Pozostałe:
- Archaeology
- Override Casting System
- Pet System
- Terrain Swap with own Phasing system
- Transports
- MoveMaps
- Guild System
- Calendar
- Currency
- Mastery
- Rated Battlegrounds
- Dynamic Vmaps
- Worgen and Goblin starting zones
- Quest Discovering / Finishing with new blizzard quest system
- Holy Power / Eclipse bars
- Loremaster of Outland
- Loremaster of Northrend

Edytowano przez AtlantissWOW

Pani Kasia

No i wprowadzono content cata.

Zmieniono dedyka więc trzeba zmienić realmlista aby się połączyć :

set realmlist 91.121.87.217

Pani Kasia

Pani Kasia

Jedyny serwer CATA, który ma piękną przyszłość :>

Kopia_599015_400269190070399_1751908983_ <3
"Jeśli naprawdę planujesz kontrolować moją moc, zanim zdecyduję się
pojawić następnym razem, daj z siebie wszystko by nie zginąć... Uważaj,
zrozumiałeś?!"

@UP na serwerach Blizzlike jeżeli osoba jest ogarnięta i wie gdzie expić i serwer posiada na tyle dobrze oskryptowane kontynenty to w sumie 2-3 dni.
Ew. Jak ma się znajomego, który już ma max. level to może ciebie zabierać na insty i pullać instancje- wychodzisz z pt ty musisz wszystkie uderzyć (aoe) i on dobija i exp leci jak szalony :)
Pozdrawiam.

zrozumiałeś?!"

Pani Kasia

Co prawda, jest trochę bugów jeszcze ale są systematycznie łatane przez ekipę.

Aktualnie według mnie, fixa wymaga Issiet z Halls Of Origination, bo po pierwszym wipe. Są niewidzialne mobki co tłuką jak szalone. Earthrager Ptah również wymaga fixa, ponieważ dziś będąc na nim. Gdy zbiliśmy mu z ekipą do 50% HP. To armia addów się pojawiła, a powinny po dwa szkielety i dwa skarabeusze.

Ale tak to jest bosko! Mam już repę honored gildii, i aktualnie z nudów robię loremastera w Northrend. :) Polecam serwer, każdemu.

Max. level to 85 - Cataclysm

Co do Serwera to bądźmy szczerzy, ale Atlantiss przez ten czas naprawił więcej niż serwery w top przez rok lub więcej :) Takie jest moje zdanie więc ...
Polecam serwer i tyle :P

zrozumiałeś?!"

Bosko zachecilisie mnie! Juz pobieram :)

Niestety szkoda ze tak malo graczy :(

A i dlugo czeka sie na BG?

Oraz moglby ktos dac link do pobrania WoW Catalysm clienta calego a potem do patchow bo nie chce zlego pobierac jakiegos...

Pobieram klienta 17.9GB mam nadzieje ze to dobry :)

Edytowano przez sonkuba4pro

Co prawda, jest trochę bugów jeszcze ale są systematycznie łatane przez ekipę.

Aktualnie według mnie, fixa wymaga Issiet z Halls Of Origination, bo po pierwszym wipe. Są niewidzialne mobki co tłuką jak szalone. Earthrager Ptah również wymaga fixa, ponieważ dziś będąc na nim. Gdy zbiliśmy mu z ekipą do 50% HP. To armia addów się pojawiła, a powinny po dwa szkielety i dwa skarabeusze.

Ale tak to jest bosko! Mam już repę honored gildii, i aktualnie z nudów robię loremastera w Northrend. :) Polecam serwer, każdemu.

A devow juz poprawili pare na hero:) wiec jest luz:)

Online z każdym dniem rośnie! Powoli ale rośnie. Niedawno została przekroczona bariera 500 graczy!

Poprawki do instancji zostały wgrane, i trwają prace nad Blackwing Descent oraz Baradin Hold!

Zapraszam do grania. :)

Wieści głoszą, że bohaterowie Atlantissa, już wkrótce będą mogli rzucić wyzwanie pierwszym raidom z contentu Cataclysm! Szykujcie się powoli! :)

od 15+ do 23+ to 350 - 500 online:)

Trochę to naciągane bo ja jakoś nie widziałem ostatnio powyżej 450 wieczorami. Po stracie 85 było ponad 500 a teraz populacja znów leci na pysk, za 2 miesiące będzie grało 150 osób jak przed cata. Mimo, że serwer jest nieźle przygotowany i łatany na bieżąco to ludzi jakoś na tym serwerze nie widać.

Edytowano przez Aidou

To prawda, online leci znowu w dół. Ale to dlatego, że nie ma co robić na serwerze, mimo że jest dobrze przygotowany. Brak raidów i sezonu PvP doskwiera, bo ile można hero robić?

Ale z tego co się orientuje, to trwają testy Blackwing Descent, ale kiedy otwarcie to nie wiem. Jest debata na forum Atlantissa na temat PvE i PvP.

To prawda, online leci znowu w dół. Ale to dlatego, że nie ma co robić na serwerze, mimo że jest dobrze przygotowany. Brak raidów i sezonu PvP doskwiera, bo ile można hero robić?

Ale z tego co się orientuje, to trwają testy Blackwing Descent, ale kiedy otwarcie to nie wiem. Jest debata na forum Atlantissa na temat PvE i PvP.

To jak BWD (dobrze oskryptowane OFC.) to powinno przybyć ludu, bo BWD, za prawdę powiadam Ci był ciekawy(patrząć na takiego DS z cata ... ale nie porównująć do TBC ofc. ^^)

1373369406-U138092.png

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 962 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...