Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pierwszy Taki W Polsce I Na Świecie! NationCraft!


Minkrafter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj Ranna Ranna...

To miała Być era Jaskiniowców, a nie pogaństwa.

Boże nie ogarniasz tematu. Nie Grasz.

Pomogłem? Spodobał ci się mój post? Daj Like!


2m77rjt.png


  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Minkrafter, już jaskiniowcy mieli religię (nie chodzi o przedmiot w szkole). Owszem, już nie gram. Towarzystwo owszem, fajne, ale serwer trochu niedopracowany. Serwer polecam, bo jednak wnosi coś nowego do rozgrywki.

A, i Minkrafter, dobra rada. Nie pisz tak co drugiego słowa z wielkiej litery, bo nie pokazujesz tym, że jesteś starszy. Pokazujesz tym, że chcesz być starszy, ale Ci to nie wychodzi. Tyle w temacie.

Opublikowano

Ty jesteś nienormalny czy co na tablice to ją chwilę jestem pisałm o tym przyjmuje wszystkich oprócz assasyn prostu jesteś nie miły dobrze że są o niebo lepsze serwy wkurczyłes mnie

Opublikowano

Kalidor, owszem. Chodzi mi o sam pomysł. Serwer może i robiony w 5 minut, ale pomysł jest dość ciekawy, szkoda, że wykonanie marne.

Opublikowano

Wiem ja mam na myśli że taki serwer każdy może zrobić on ma tylko + za sam pomysł

 

da się np mody skombinować i w erze jaskiniowców jakieś specjalne prowizoryczne narzędzia

Opublikowano

1. Imię w Realu: mateusz

2. Wiek (Minimum 13 możliwe mniej po ocenie): 15 lat

3. O sobie: Zajmuję się grafiką komputerową w gimpie, konfiguruje serwery spolszczam pluginy, tworze i ucze sie profesjonalnego http

5. Doświadczenie z serwerami RP: W mine gram od 3 lat posiadam 2 serwery dedyki

6.Pzysięga NieGrifowania: Przysięgam nie grieffować.

7.Imiona w Grze z uwzględnieniem faz:

-Faza Pierwsza- ratre

-Faza Druga- ratr

-Faza Trzecia- IMateusz z Zakopca

-Faza Czwarta- Mateusz ratr

-Faza Piąta- Mateusz ratr

8. Dlaczego Ty Masz Zostać Członkiem Serwera?

Umiem grac i chce dolaczyc

Opublikowano

Widzę, że mnie rozumiesz. I co do serwera, to, jak już wspominałem, przydałoby się z kandydatami na wl pogadać na TSie, żeby na przykład zweryfikować wiek i dojrzałość (nie, wiek i dojrzałość to nie to samo).

Opublikowano

Może sami odpalimy serwa ? (hamachi) tylko że ogarniętego i z modami ;p A admin będzie mieć więcej niż 11 lat.

Opublikowano

1. Imię w Realu
Mateusz
2. Wiek (Minimum 13 możliwe mniej po ocenie)
15
3. O sobie:
Chodze do gimbazy jestem ogarniety lubie pomagac i grac w mc :)
4. Zainteresowania
Rozne gry komputerowe troche informatyka sport
5. Doświadczenie z serwerami RP:
Dobre teraz aktualnie szukam dobrago serwera rp i chyba znalazlem
6.Pzysięga NieGrifowania: <Tekst>
Ja Mateusz uroczyscie przysiegam nie grifierowania i grania z godnie z zasadami rp
7.Imiona w Grze z uwzględnieniem faz:

-Faza Pierwsza- Imie Musi Być Dwu Sylabowe
Kla wi
-Faza Druga- Imię (max. 10 liter)
Klawisz
-Faza Trzecia- Imię+Ród lub Imię+Pochodzenie np. Konrad z Augustynów lub Konrad z Rivii
Klawisz z sherwod
-Faza Czwarta- Imię i Nazwisko
Klawisz Kowalski
-Faza Piąta- To Samo Co w Czwartej.
Klawisz Kowalski
8. Dlaczego Ty Masz Zostać Członkiem Serwera?

Jestem ogarnietym graczem lubie budowac i nie czituje wiec czemu nie

xxx

Opublikowano

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CHCIAŁBYM OGŁOSIĆ COŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TEN SHAVIQ, KTÓRY GRA NA WASZYM SERWERZE TO NIE JA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIE ZDĄŻYŁEM SIĘ ZAREJESTROWAĆ NA MOJE KONTO I PIRAT WSZEDŁ!!!!!!!!!!!!!!!
PROSZĘ GO ODREJSETROWAĆ I NAJLEPIEJ DAĆ TEJ PODRÓBIE BAN NA IP!!!!!!!!!!!!!
TO ZWYKŁY OSZUST, TEN SHAVIQ TO NIE JA!

 

Przepraszam za capslocka, to ważna informacja.

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano

Siemka, od dawna szukałem serwera tego typu. mam kilka pomysłów na jego dopracowanie.

 

co do tego serwera to pomysł nie jest może jakiś nowy ( choćby meumcraft miał coś podobnego i to o wiele lepiej rozbudowanego)ale ma cholernie wielki potencjał. W razie gdybyś chciał ze mną współpracować to pisz na pw, lub odpisz w temacie.

 

 

 

Info o mnie:

1. Imię w Realu

Marcin

2. Wiek:

17 lat

3. O sobie:

Uczęszczam do klasy 2 technikum, profil mechatronik jeśli to kogokolwiek obchodzi o.O

4. Zainteresowania

Role play ( odgrywanie postaci, rekonstrukcja) Airsoft

5. Doświadczenie z serwerami RP:

Ogromne, potrafię odgrywać niemal każda sytuację, długi czas grałem na innych serwerach rpg/rp jako Karczmarz, podróżnik, Łowca przygód, nawet zdarzyło się grać jako budowniczy linii kolejowej. Brałem też udział w sesjach Role Play poza Minecraftem.

Opublikowano

Super... to teraz ja nie wejdę...

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano

SIemanko. Spamik Niezły :P

Mnie nie było w domu a ze sobą tylko netbook (nie wziąłem ładowarki) który mi się szybko rozładował.

Sory że mnie nie było. Shaviq nic się nie bój bo na serwerze zagrasz.

Przygotowuje nowy serwer z cząstką tej fabuły a mianowicie serwer RPG.

Postaram się ogarnąć kilka modów zobaczymy jak to wyjdzie,

narazie udostępnie wam serwer Survival z możliwością utworzenia wioski. Za Chwilę Podam IP.

Oczywiście Serwer No-WL.

Pomogłem? Spodobał ci się mój post? Daj Like!


2m77rjt.png


Opublikowano

1. Imię w Realu: Kamil


2. Wiek (Minimum 13 możliwe mniej po ocenie): 14


3. O sobie: Jestem ogarnietym graczem, ktory chcialby pograc na fajnym serverze :D


4. Zainteresowania: LoL, pilka nozna, minecraft


5. Doświadczenie z serwerami RP: Czasem gram na servach Survival ale najbardziej lubie servy rp :)


6.Pzysięga NieGrifowania: Nie będę grifował choćbym mial umrzec


7.Imiona w Grze z uwzględnieniem faz:


-Faza Pierwsza- Brzoza


-Faza Druga- Imię (max. 10 liter): Kamil


-Faza Trzecia- Kamil ze Zwolenia


-Faza Czwarta- Kamil Brzoza


-Faza Piąta- Kamil Brzoza


8. Dlaczego Ty Masz Zostać Członkiem Serwera?- STRASZNIE podoba mi sie wasz pomysl na server i chcialbym z wami pograc :))

tumblr_n94ladHf5d1qckkfko1_500.gif

 

Opublikowano

1. Damian.


2. 15.


3. O sobie: Jestem
miłą, uczciwą osobą panującą nad swoim zachowaniem przy okazji
komunikatywną oraz przyjacielską, a i jeszcze dysponuję interpunkcją
oraz poprawną polszczyzną.


4. Zainteresowania: Interesuję się grafiką, historią, grami komputerowymi oraz subkulturami(dlatego bo należę do jednej).


5. Doświadczenie z serwerami RP: Mhm, za duże nie jest grałem na 3 serwerach. ;D


6.Pzysięga NieGrifowania: Ja Damian Korczak przysięgam na wszystko co znajduje się u mnie w domu, że nie będę griefował.


7.Imiona w Grze z uwzględnieniem faz:


-Faza Pierwsza- Imie Musi Być Dwu Sylabowe Sharon


-Faza Druga- Imię (max. 10 liter) Sharonon


-Faza Trzecia- Imię+Ród lub Imię+Pochodzenie np. Konrad z Augustynów lub Konrad z Rivii Sharonon z Rivendell


-Faza Czwarta- Imię i Nazwisko Sharonon Riven


-Faza Piąta- Sharonon Riven


8. Dlaczego Ty Masz Zostać Członkiem Serwera?

 

Dlatego, że jestem osobą jedyną w swoim rodzaju.

 

 

 

 

 

Kontakt: Skype cezarus129876

Opublikowano

1. Imię w Realu: Kasia ;3


2. Wiek (Minimum 13 możliwe mniej po ocenie): 15


3. O sobie:Jestem Ogarniętą osóbką która pragnie zwalczać (oczywiście jeśli chodzi o gry komputerowe) cheaterów. W normalnym życiu uczęszczam do 3 Gimbazjum . Pragne zaprzyjażnić się z każdym na serverze.

4. Zainteresowania:Raczej... nie wymienie wszystkich. Ale chociaż z sportów to Siatkówka. :3

5. Doświadczenie z serwerami RP:Tak grałam na wielu i na wielu stawałam się kimś rozpoznawalnym wsród graczy.


6.Pzysięga NieGrifowania: <Tekst>: Przysięgam nie zrobię nic złego tzw.Griefowania/Używania Cheatów/Bluzganie i inne...


7.Imiona w Grze z uwzględnieniem faz:


-Faza Pierwsza- Imie Musi Być Dwu Sylabowe:Owca (Ow-ca)


-Faza Druga- Imię (max. 10 liter) Owca


-Faza Trzecia- Imię+Ród lub Imię+Pochodzenie np. Konrad z Augustynów lub Konrad z Rivii: Owca z Roude


-Faza Czwarta- Imię i Nazwisko Owca Baulda


-Faza Piąta- To Samo Co w Czwartej. Owca Baulda


8. Dlaczego Ty Masz Zostać Członkiem Serwera?: Gdyż, żyje i się ruszam i .... mówie/piszę .

Zamiast % daj buziaka ;w;

Opublikowano

1. Imię w Realu: Bartek


2. Wiek (Minimum 13 możliwe mniej po ocenie):13 lat


3. O sobie: Jestem miłym i ogarnietym graczem


4. Zainteresowania:Gry głównie mc


5. Doświadczenie z serwerami RP: Srednie


6.Pzysięga NieGrifowania: Ja, Bartek przysiegam na moje konto Minecraft ze nie bede griefowac.


7.Imiona w Grze z uwzględnieniem faz:


-Faza Pierwsza- Imie Musi Być Dwu Sylabowe: Tisz-ka


-Faza Druga- Imię (max. 10 liter): Tiszka


-Faza Trzecia- Imię+Ród lub Imię+Pochodzenie np. Konrad z Augustynów lub Konrad z Rivii: Tiszkus z Trollkowa


-Faza Czwarta- Imię i Nazwisko: Tiszka Trololowski


-Faza Piąta- To Samo Co w Czwartej. Tiszka Trololowski


8. Dlaczego Ty Masz Zostać Członkiem Serwera?: Bo lubie bardzo mc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...