Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pierwszy Taki W Polsce I Na Świecie! NationCraft!


Minkrafter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Imię w Realu Maciej

2. Wiek (Minimum 13 możliwe mniej po ocenie) 12

3.O sobie: Mam na imie Maciek, jestem w 1 klasie gimnazjum jestem kultularny i mily :D

4. Zainteresowania : Pilka nozna, gry komputerowe i muzyka xD

5.Doświadczenie z serwerami RP: Male, ale warto sprobowac ;)

6.Pzysięga NieGrifowania: Nie będę grifował poniewaz jestem ogarnietym graczem :D

7.Imiona w Grze z uwzględnieniem faz:

-Faza Pierwsza- Hamster

-Faza Druga- Imię (max. 10 liter) Elios

-Faza Trzecia- Imię+Ród lub Imię+Pochodzenie np. Konrad z Augustynów lub Konrad z Rivii Elios z Rivendell

-Faza Czwarta- Imię i Nazwisko Jan Kowalski

-Faza Piąta- To Samo Co w Czwartej. Jan Kowalski

8.Dlaczego Ty Masz Zostać Członkiem Serwera? Uwielbiam RP dlatego Prosze o dodanie :D

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dostałem bana, ponieważ koleś zabrał mi kowadło, a ja chciałem je odzyskać podpalając go. Pzdr. ;p

Opublikowano

Kowadła w 1 fazie człowieku myśl -_-

 

i nie dziwie się jak admin nieogar 11 latek ^_^ jakby był starszy to by szukał tak wgl dowodów a nie ludzie piszą i ban -_-

Opublikowano

Kalidor, zaczęła się faza druga, Admin zaczął rozdawać rzeczy. Koleś podniósł jedno kowadło, które było dla mnie, więc go podpaliłem. A Admin faktycznie dziecko. ;P

Opublikowano

Dla mnie, na wl powinno się dostawać po rozmowie na TSie, skypie albo innym komunikatorze.

Opublikowano

Ci którzy napisali podanie po starcie zostaną przyjeci po zakończeniu Fazy 2.

Rannathur ty dostałeś bana bo już sie miarka przebrała po podpaleniu marduka.

Cały czas olewałeś zasady i wszystkich podpalałeś więc banik poleciał. (+ cały czas miałeś do mnie jakieś wonty)

Reszta Gra Bardzo Dobrze i z Zasadami. Jesteśmy Teraz w Fazie Budowy Osad, niedługo turniej monarchy.

Narazie Są 3 Wioski. Kotkowskiego, Gretki i Kobena oraz Moja i Marduka.

Po zakończeniu fazy 2 zostanie zdjęta white-lista.

I po pierwsze nie mam 11 lat tylko 15. nibyogar i kalidor zostaiecie dodani po zakończeniu fazy 1.5.

Dziękue za wysłuchanie.

Kejkel Cb Też Dodam po zakończeniu fazy 1.5

Pomogłem? Spodobał ci się mój post? Daj Like!


2m77rjt.png


Opublikowano

15 lat? A, i nie podpalałem wszystkich. Podpaliłem shaviqa, bo mi ukradł łóżko. A zasad nie olewałem.

Opublikowano

1. Imię w Realu : Kacper

 

2. Wiek (Minimum 13 możliwe mniej po ocenie) : 13 (14 rocznikowo ;) )

 

3. O sobie: Jestem dość aktywnym graczem, często biorę udział w imprezach, eventach serwerowych, szukałem podobnego serwera ale wpadłem na ten, i wydaje się lepszy.

 

4. Zainteresowania: Lubię muzykę, jeździć na rowerze, Gry Komputerowe, Jazda na nartach, gra w piłkę siatkową i ręczną.

 

5. Doświadczenie z serwerami RP:Duże, wcześniej grałem na serwerach RP SAMP, jak i również minecraft.

 

6.Pzysięga NieGrifowania: Ja, Kacper aka McDeViL przysięgam, i niech mnie szlag trafi jeżeli miałbym griefować.


7.Imiona w Grze z uwzględnieniem faz:


-Faza Pierwsza- Don Let

 

-Faza Druga- Wisetou


-Faza Trzecia- Baset z Konstantynu


-Faza Czwarta- Mc. Damian Devil

 

-Faza Piąta- Mc. Damian Devil

 


8. Dlaczego Ty Masz Zostać Członkiem Serwera? - Ponieważ szukam serwera RP, na którym mógłbym jakoś spędzić miło wolny czas,

Chciałbym również zobaczyć co się dzieje na tym serwerze, i czy warto zostać.

 

POZDRAWIAM.

666/666/666/666/666/666/666/666/666

Opublikowano

Ranna Nie Próbuj Teraz Się Ratować. Miał Być Team Play. A ty paliles kazdego kto przechodzil ci kolo domu

Pomogłem? Spodobał ci się mój post? Daj Like!


2m77rjt.png


Opublikowano

To jest tak że już sie ogarnelismy i zaczeliśmy budować pogańskie osady.

Pomogłem? Spodobał ci się mój post? Daj Like!


2m77rjt.png


Opublikowano

Jak by co to zapraszam na serwer mumble 91.204.161.85 Port::64483



To wejdz na mumble to pogadamy.

Pomogłem? Spodobał ci się mój post? Daj Like!


2m77rjt.png


Opublikowano

1. Imię w Realu : Kamil

 

2. Wiek (Minimum 13 możliwe mniej po ocenie) : 14

 

3. O sobie: Nazywam się Kamil, lubię grać w minecrafta oraz tworzyć strony / fora WWW

 

4. Zainteresowania : Java (ucze się), programowanie, informatyka

 

5. Doświadczenie z serwerami RP: 10/10 (OOC, MG, PG, IC itp.)

 

6.Pzysięga NieGrifowania: <Ja Kamil uroczyście tu przysięgam, iż nie będę girefować> (A co ? Cuba nie będzie ? ;d)

 

7.Imiona w Grze z uwzględnieniem faz:

 

-Faza Pierwsza- Imie Musi Być Dwu Sylabowe : marduk

 

-Faza Druga- Imię (max. 10 liter) Shark


-Faza Trzecia- Imię+Ród lub Imię+Pochodzenie np. Konrad z Augustynów lub Konrad z Rivii : Shark z Caer Mohren

 

-Faza Czwarta- Imię i Nazwisko : Marcin Dark

 

-Faza Piąta- To Samo Co w Czwartej. Marcin Dark

 

8. Dlaczego Ty Masz Zostać Członkiem Serwera? Lubie serwery Role-Play, grałem w GMP na takich serwerach. Jestem ogarnięty i umiem się wczuć w taki klimat :)

Opublikowano

Wzór Na WL:


1. Imię w Realu Damian


2. Wiek (Minimum 13 możliwe mniej po ocenie) 15


3. O sobie: jestem miły, uczciwy, nie trolluje :)


4. Zainteresowania Gry komputerowe, tenis ziemny, LoL :DD


5. Doświadczenie z serwerami RP: Duże grałem na masie serwerów RP ^^


6.Pzysięga NieGrifowania: <Tekst> Przysięgam ! (to tak ?)


7.Imiona w Grze z uwzględnieniem faz:


-Faza Pierwsza- Imie Musi Być Dwu Sylabowe DaMi


-Faza Druga- Imię (max. 10 liter) Damiano


-Faza Trzecia- Imię+Ród lub Imię+Pochodzenie Damiano z RothinGates


-Faza Czwarta- Imię i Nazwisko Damiano di Maczo


-Faza Piąta- To Samo Co w Czwartej. Damiano El Boske (LoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooL... Nie mam pomysłu:D)


8. Dlaczego Ty Masz Zostać Członkiem Serwera? Ponieważ lubie grać w minecrafta, bardzo długo poszukiwałem takiego serwera i wreszcie jest ! :)

3jen.png

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

1. Imię w Realu: Dawid

 

2. Wiek (Minimum 13 możliwe mniej po ocenie) : 16

 

3. O sobie: Jestem Dawid,mam 16 lat.Jestem ogarniety,lubie pilke oraz minecrafta

 

4. Zainteresowania : Dziewczyny,pilka,mc

 

5. Doświadczenie z serwerami RP: Srednie,ale wczuwam

 

6.Pzysięga NieGrifowania: Ja Dawid,Przysięgam na swoje konto minecraft ze nie bede griefowac

 

7.Imiona w Grze z uwzględnieniem faz:

 

-Faza Pierwsza- Imie Musi Być Dwu Sylabowe : Buka

 

-Faza Druga- Imię (max. 10 liter) : Buksin

 

-Faza Trzecia- Imię+Ród lub Imię+Pochodzenie np. Konrad z Augustynów lub Konrad z Rivii : Buksin z Augustynów

 

-Faza Czwarta- Imię i Nazwisko : Buksin Lekanowski

 

-Faza Piąta- To Samo Co w Czwartej. : Buksin Lekanowski

 

8. Dlaczego Ty Masz Zostać Członkiem Serwera? : Chcem se pograc,wczuc sie w rp ;)

Opublikowano

1. Piotrek

 

2. Wiek (Minimum 13 możliwe mniej po ocenie) 13

 

3. O sobie: Mam na Imie Piotrek Chodze do 6 klasy w Minecrafta gram od 1 miesiąca I Chce go poznac z "każdej strony"

 

4. Zainteresowania:Metin2,Muzyka Cięzko się Opisac

 

5. Doświadczenie z serwerami RP:Bardzo Słabe ale Moge się w Wszystkow czuc

 

6.Pzysięga NieGrifowania: Ja BaleronRKO Przysięgam iż Nie Będe Grifowac

 

7.Imiona w Grze z uwzględnieniem faz:

 

-Faza Pierwsza- Ba-Le

 

-Faza Druga- Imię Baleron

 

-Faza Trzecia- Imię+Ród lub Imię+Pochodzenie np. Konrad z Augustynów lub Konrad z Rivii Baleron z Polski

 

-Faza Czwarta- Imię i Nazwisko Baleron Gajewski

 

-Faza Piąta- To Samo Co w Czwartej. Baleron Gajewski

 

8. Dlaczego Ty Masz Zostać Członkiem Serwera? Chce Poznac Serwer RP Skminic o co chodzi itd.

Opublikowano

Minkrafter, nie będzie mi się plebs panoszyć po świątyni. Albo wierzysz w mojego boga, albo po prostu nie wchodzisz do tej świątyni.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...