Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pierwszy Taki W Polsce I Na Świecie! NationCraft!


Minkrafter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Minkrafter, jeżeli chcesz coś dopisać to edytuj posty, a nie jeden pod drugim :P

 

A co do serwera, polecałbym jescze bardziej zróżnicować te fazy - Dodać m.in barok, romantyzm itp

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

FilleZilla Śmiga Jak Szalona :D Jeszcze Tylko Pare Minutek.

 

@Edit

 

Kotek. Wszystko Wyjdzie W Praniu. Po Średniowieczu bedą PodFazy. Nie Pisałem O tym Gdyż to Było Streszczenie Fabuły.

Po Wejściu Na serwer Wytłumacze Wam Pierwszą Fazę A Potem Bedziemy Grac Wszyscy oczywiscie ja bez opa i gm xD

Pomogłem? Spodobał ci się mój post? Daj Like!


2m77rjt.png


Opublikowano

Może skoro już otwierać będziesz zadbadz bardziej o tło graficzne prezentacji + zareklamujesz na innych forach?

 

A teren jest robiony jakimś programem czy poprostu seed?

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Narazie Nie Trzeba. Przy Fazie 2 i 3 bedzie nowe Rekru. Wtedy Bedzie Graficzna Prezka. MPC Jest najlepsze i najcześciej odwiedzanie :D

 

To Jest Teren Robiony.



Ogłaszam Wszem I Wobec!

Serwer Wystartował!

Oto IP: nationcraft.gomc.pl

Kopia White-Listy:

kajsksus
kotkowski
shaviq
rannathur
matix245
dannyy1029
kejkel
gretka
mad-duk
koben
minkrafter

Zapraszam Na Serwer Ludzie!

Pomogłem? Spodobał ci się mój post? Daj Like!


2m77rjt.png


Opublikowano
1. Imię w Realu : Dariusz

2. Wiek (Minimum 13 możliwe mniej po ocenie) : 14

3. O sobie: Lubię serwery RP bo są epickie.

4. Zainteresowania Odgrywanie ról

5. Doświadczenie z serwerami RP: Duże

6.Pzysięga NieGrifowania: Przysięgam że nie będę niszczyć terenu. wyjątek drzewa ale będę je zasadzać;d

7.Imiona w Grze z uwzględnieniem faz:

-Faza Pierwsza- Imie Musi Być Dwu Sylabowe : KIBU

-Faza Druga- Imię (max. 10 liter): Darayos

-Faza Trzecia- Imię+Ród lub Imię+Pochodzenie np. Konrad z Augustynów lub Konrad z Rivii : Dariusz Żelaznego Przyrodzenia z Fapowa

-Faza Czwarta- Imię i Nazwisko Darayavahos Kematu

-Faza Piąta- To Samo Co w Czwartej. Dariusz Kowalski

8. Dlaczego Ty Masz Zostać Członkiem Serwera? Bo lubię RP i potrafię się zachować

9. Mój nick : Nieogar

Opublikowano

Narazie Nie Trzeba. Przy Fazie 2 i 3 bedzie nowe Rekru. Wtedy Bedzie Graficzna Prezka. MPC Jest najlepsze i najcześciej odwiedzanie :D

 

To Jest Teren Robiony.

 

Ogłaszam Wszem I Wobec!

Serwer Wystartował!

Oto IP: nationcraft.gomc.pl

Kopia White-Listy:

kajsksus

kotkowski

shaviq

rannathur

matix245

dannyy1029

kejkel

gretka

mad-duk

koben

minkrafter

 

Zapraszam Na Serwer Ludzie!

Ja używam nicku Hotarti

Zmien dannyy1029 na Hotarti

mca.png

Pomogłem??? Daj + ;>>>

Opublikowano

Dooobra, nie wiem czemu ale nie chce mi uptadować MC :P

Jak wykryje jakiś konflikt ID to u mnie :p

Póki co muszę na MeowBoxie wbić



Dooobra, nie wiem czemu ale nie chce mi uptadować MC :P

Jak wykryje jakiś konflikt ID to u mnie :p

Póki co muszę na MeowBoxie PingwinPacku wbić

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

serwer do dupy Shaviq grifuje i diax rozdaje nq



to znaczy serwer fajny ale jak admina nie ma i nie banuje tych z cheatami to ja nie gram

Opublikowano

Serwer fajnie się gra, aż tu nagle wbija shaviq, odrazu przyznaje się że jest podszywką i zaczyna bawić się ukradzioną ze skrzynki zapalniczką, po czym nie wiadomo skąd bierze diax, rozdaje i zaczyna się zabijanie zapalniczką, my nic nie zrobimy bo PvP off, weź go zbanuj

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Narazie Rekru OFF



Nie. Rozdawal Diax Eq ;D

 

Zaraz Wgra Sie Mapka I Wlacze serwer.

Zapraszam również do konsultacji na serwerze Mumble IP: 91.204.161.85:64483

Pomogłem? Spodobał ci się mój post? Daj Like!


2m77rjt.png


Opublikowano

Mam ciągle logging in, a serwera mi nie wyszukuje. Przy okazji, zabrali mi łóżko z szałasu. ;<

Opublikowano

1. Imię w Realu Sergiusz

2. Wiek (Minimum 13 możliwe mniej po ocenie)16

 

3. O sobie: Nazywam się Sergiusz pochodzę z Poznania . Moje hooby to między innymi : Sport , gry komputerowe i nauka . Jestem ogarem , umiem ortografie i znam jej zasady :) .

 

4. Zainteresowania Sport , gry komputerowe i nauka


5. Doświadczenie z serwerami RP:Duże :) . Na niektórych serwerach byłem nawet moderatorem i znam też dużo komend .


6.Pzysięga NieGrifowania: Ja, Sergiusz przysięgam,że moje konto z minecraft nie będzie grifować .


7.Imiona w Grze z uwzględnieniem faz:


-Faza Pierwsza- Imie Musi Być Dwu Sylabowe : xa vier

 

-Faza Druga- Imię (max. 10 liter) xavierxmc

 

-Faza Trzecia- Imię+Ród lub Imię+Pochodzenie np. Konrad z Augustynów lub Konrad z Rivii : No nie wiem ... xavier z Rivii :D ?

 

-Faza Czwarta- Imię i Nazwisko Xavier Urbaniak

 

-Faza Piąta- To Samo Co w Czwartej. Xavier Urbaniak


8. Dlaczego Ty Masz Zostać Członkiem Serwera? Tak jak w pkt 3. Jestem ogarem . Umiem ortografie i znam jej zasady (nie zawsze stawaim przecinki :D ) . Pomagam innym . I doprowadze serwer do miłej atmosfery :) .

//

Opublikowano

Taki serwer może zrobić każdy ale nie zaszkodzi złożyć podania ;)

 

Imię: Krzysztof

wiek: 13 ;p

O sobie: Jestem ogarniętą osobą . Jestem pomocnym graczem . chodzę do gimbazy ;p

zainteresowania: Lubię gry typu RPG , MMO i Fps . Lubię też wiele sportów np piłka nożna

Doświadczenie z serwerami RP: Grałem już na kilku ;p

Przysięga: Przysięgam nie Grifować na tym serwerze na swój honor

Imiona w grze: 1 faza = Ka LI

2 faza =Kalidor

3 faza = Kalidor z Polski :)

4 faza = Kalidor Maxi :D

5 faza = Kalidor Maxi

 

Dlaczego ja mam zostać członkiem serwera

 

E jestem ogarem byłem najlepszym graczem na kilku serwerach ^_^ i co tu dodać BO LUBIE PLACKI B)

 

Moglibyście mnie wsadzić za shaviqa skoro okazał się cheaterem :rolleyes:

Opublikowano

Ja też bym chciał sobie pograć, namów może jakoś admina? ;d

Opublikowano

Imię: Kacper
Wiek - 14lat

o Sobie - napisałeś by napisać coś co Cię zachęci, nie wiem czego szukasz ;D

Zainteresowania : Komp, Muzyka , Gitara
Doświadczenie z Serwami - Czasem gram ;D
Przysięga niegrfiowania :Ja Kacper Przysięgam że nie będe grifować (Powód by mi ufać? Nie Lubię grifować ;d to musi Ci wystarczyć ;P)
Imiona:
1.Ry-Ger

2. Rydar

3. Rydar z Nagorni

4. Rydar Nagornia

5. Rydar Nagornia

8.Sądze że powinienem zostać członkiem serwera poniewaz jestem pomocny w grach , oraz mam doświadczenie oraz Dam Ci pączka ;D


;D

Opublikowano

Ej o co chodzi wbijam na serwer po raz pierwszy i pisze mi /login password chociaż się nie zarejestrowałem ale i tak wpisuję swoje hasło i co widzę Wrong Password!.Ktoś mi się wkradł na konto!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...