Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pierwszy Taki W Polsce I Na Świecie! NationCraft!


Minkrafter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Otwieram Pierwszy Serwer Na Świecie Polegający Na Rozwoju!

Streszczenie Fabuły serwera:

Na Początku Wszyscy Są Jaskiniowcami. Mieszkamy w Jaskinii i Palimy Ogniska.

Naszym Zadaniem Jest Zbudować Wioskę. (Szałas Główny, Ziemianki Mieszkańców, Dom Szamana, Studnie, Farme i pola.

Następnie po około 2 dniach po wykonaniu zadania przechodzimy w

Fazę 2 (Monarchię Despotyczną)

Najsilniejszy Z Rodu Zostaje Monarchą, mianuje budowniczych oraz robotników. Teraz naszym zadaniem jest zbudować Miasto (Świątynie, Cmentarz, Dom Główny- W formie Zamku lub Świątyni ala Piramida-, Szałasy Mieszkańców, Dom Medyka, Kowala, Dom Gospodarza, Studnie i chatę rybaka).

Rangi:

1. Monarcha

2. Budowniczy

3. Robotnik

Faza 3 (Średniowiecze)

Monarcha Despota staje się królem, zatrudnia doradcę. Reszta Staje się kmieciami ew. Mieszczanami. Zadaniem Jest Zbudować Warownie, Gospodarstwa, Domy Mieszczan, Lepozytorium (Szpital).

Faza 4 (Oświecenie)

Król Zostaje Obalony, od teraz organizowane są zgromadzenia ludowe. Zadaniem Jest Zbudować Kamienne Domy, Dom Zgromadzeń, Rynek, Szkołę/Uczelnie, Kamienne Drogi.

Faza 5 (XXI)

Zgromadzenia Ludowe Przemieniają się w sejm (wtedy też możliwe powiększenie slotów). Wszyscy Są Równymi Obywatelami. Teraz Zadaniem jest zbudować Autostradę, Banki, Sieć Supermarketów, Powiększyć Uczelnie, Bloki Mieszkalnie, Hipermarket, Pasaż, Restauracje i Bary Szybkiej Obsługi, Kioski, Parki, Statek, Samolot, Lotnisko, Londowisko Kosmiczne, Rakietę. Po ukończeniu wszystkich zadań zaczyna się normalne życie. Dalej należy rozwijać Sport i Kulturę.

Specyfikacje Serwera:

IP: Podam Po Określonej Liczbie Chętnych.

WL: Tak

Premium: Nie Wymagane

Sloty: 10 (do fazy 4)

VIP: Jeszcze niewiem czy bedzie dostępny.

Wzór Na WL:

1. Imię w Realu

2. Wiek (Minimum 13 możliwe mniej po ocenie)

3. O sobie:

4. Zainteresowania

5. Doświadczenie z serwerami RP:

6.Pzysięga NieGrifowania: <Tekst>

7.Imiona w Grze z uwzględnieniem faz:

-Faza Pierwsza- Imie Musi Być Dwu Sylabowe

-Faza Druga- Imię (max. 10 liter)

-Faza Trzecia- Imię+Ród lub Imię+Pochodzenie np. Konrad z Augustynów lub Konrad z Rivii

-Faza Czwarta- Imię i Nazwisko

-Faza Piąta- To Samo Co w Czwartej.

8. Dlaczego Ty Masz Zostać Członkiem Serwera?

 

 

 

 

Zapraszam Do Pisania Podań. Termin Składania Do Końca Miesiąca.

Serwer Wypali Gdyż Jest Już Postawiony.

 

 

 

 

PS. Nie Robiłem Prezki Zaawansowanej Graficznej Gdyż Tu chodzi O informacje a nie o grafikę. Pozdro.

 



@Refresh!



Jeżeli Macie Jakieś Pytania Zadawajcie Je W ostatnim Punkcie!

Pomogłem? Spodobał ci się mój post? Daj Like!


2m77rjt.png


  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1. Imię w Realu Kajtek


2. Wiek (Minimum 13 możliwe mniej po ocenie) 12


3. O sobie: Jestem Kajtek, nie będę pisał w internecie o sobie szczegółowo. Chodzę do podstawówki, a konkretnie 6 klasy, niedługo czeka mnie gimbaza ;).


4. Zainteresowania WoW, Settlersi, gry MOBA, strategiczne.


5. Doświadczenie z serwerami RP: Duże, uwielbiam RP, gdyż jako dziecko ubóstwiałem bieganie z patykami i nawalaniem się nimi z kolegami i przy tym zaczęliśmy odgrywać role postaci.


6.Pzysięga NieGrifowania: Nie będę grifował?


7.Imiona w Grze z uwzględnieniem faz:


-Faza Pierwsza- Imie Musi Być Dwu Sylabowe Maron


-Faza Druga- Imię (max. 10 liter) Maronidionos


-Faza Trzecia- Imię+Ród lub Imię+Pochodzenie np. Konrad z Augustynów lub Konrad z Rivii Maronidionos Kharniacki


-Faza Czwarta- Imię i Nazwisko Jan Kowalski


-Faza Piąta- To Samo Co w Czwartej. Jan Kowalski


8. Dlaczego Ty Masz Zostać Członkiem Serwera? Uwielbiam RP jak już wyżej wspomniałem, wszystko jest zawarte w innych podpunktach.

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Opublikowano

Refresh co 24h :P

Ale mam dziś dobry humor i nie będzie reporta :D

 

 

 

1. Imię w Realu - Marcin
2. Wiek (Minimum 13 możliwe mniej po ocenie) - 14
3. O sobie: Co tu dużo mówić :P - Meow
4. Zainteresowania - Minecraft, różne FPS-y, przedmioty humanistyczne
5. Doświadczenie z serwerami RP: - Dużo
6.Pzysięga NieGrifowania:: Ja Kotkowski, wierny sługa i członek rasy khajiitów przysięgam na mą miłość do ojczyzny kociej, iż griefować nie będę
7.Imiona w Grze z uwzględnieniem faz:
-Faza Pierwsza- Imie Musi Być Dwu Sylabowe - Kote
-Faza Druga- Imię (max. 10 liter) - kotkowski
-Faza Trzecia- Imię+Ród lub Imię+Pochodzenie np. Konrad z Augustynów lub Konrad z Rivii - kotkowski z Miauczków
-Faza Czwarta- Imię i Nazwisko - Kotkowski Miauczek
-Faza Piąta- To Samo Co w Czwartej. - Kotkowski Miauczek
8. Dlaczego Ty Masz Zostać Członkiem Serwera? - Zainteresował mnie pomysł serwera, podział na epoki jest bardzo ciekawym pomysłem. Nie cheatuje ani nie oszukiwałem nigdy (prawie)
@up
O kajkskus ! :D
Siema
(Srry za błąd ale nigdy nie potrafiłem napisać twojego imienia xD)
Jeżeli o kajsksusa chodzi, ręczę za niego, jest odpowiedzialny, nie griefuje itp
Mimo młodego wieku jest ogarnięty, nie popełnia błędów. Polecam go jeżeli szukacie ogarniętych do gry
76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Przjęty! Jako Pierwszy Masz Szanse Na Monarchę w 2 Fazie!

Czekamy Na Następnych. Do Podania IP Brakuje 9 graczy!



Kotkowski Przyjęty! Czekamy Na Następnych! Brakuje 8 graczy.

Pomogłem? Spodobał ci się mój post? Daj Like!


2m77rjt.png


Opublikowano

1. Imię w Realu: Karol


2. Wiek (Minimum 13 możliwe mniej po ocenie): 13 lat


3. O sobie: Zajmuję się grafiką komputerową w gimpie, photoScape'ie. Konfiguruję, spolszczam, zmieniam komendy na własne na serwerach minecraft.


4. Zainteresowania: Grafika komputerowa, piłka nożna, siatkówka


5. Doświadczenie z serwerami RP: Praktycznie nie można znaleźć nigdzie dobrego RPG, więc zaraz wychodzę. Jak ten będzie fajny to będę grał.


6.Pzysięga NieGrifowania: Przysięgam nie grieffować.

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano

-Faza Pierwsza- Imie Musi Być Dwu Sylabowe: Shaviq


-Faza Druga- Imię (max. 10 liter) Egzensiusz


-Faza Trzecia- Imię+Ród lub Imię+Pochodzenie np. Konrad z Augustynów lub Konrad z Rivii: Egzensiusz z Dermatu


-Faza Czwarta- Imię i Nazwisko Egzensiusz Uhrtel


-Faza Piąta- To Samo Co w Czwartej. Egzensiusz uhrtel

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano

No i teraz Git!



Mam Nadzieję że Do Jutra Wieczór Się Uwiniemy z 10 Graczami. Dobranoc! Czekam na Następne Podania

Pomogłem? Spodobał ci się mój post? Daj Like!


2m77rjt.png


Opublikowano

1.kacper

2.15

3.jestem miłym człowiekiem ogarniętych cierpliwy ale potrafię się kurczyć ale rzadko:-)lubie piłkę gry komputerowe

4.nogą liga angielska hiszpańska trochę polska gry takie jak assasyn fifa mine kraft warhamer world of hanks dot trochę wiedz min gte gra o tron nauka czytanie znajomi naradzie mało D

5.grałem na jednym w 2 edycjach teraz tylko takie mnie interesują spokojnie ogarnie

6.przysięgam nie grifowac

7.l.assasyn kamienny jak by se dało to jeszcze młot D

Il.assasyn

IlIassasyn że stark ow nie jestem pewien czy tak jeśli nie to assasyn z sieradz a

IVassasyn strą k

Vassasyn star k

Sary pisze na table cię oraz za to że pomijam pytania ale nie widzę sensu ich przewidywania

Opublikowano

Assassyn Jak Możesz to Napisz z Kompa. Bo Nie Rozumiem :P

Pomogłem? Spodobał ci się mój post? Daj Like!


2m77rjt.png


Opublikowano

Oczywiście. Musisz mniec no premium. Nie No żartuje xD. Nie ma znaczenia, możesz mieć premium lub no-premium.

Imiona Są Nadawane z pomocą komend



O my Gosh. Gorący Temacik :D

Pomogłem? Spodobał ci się mój post? Daj Like!


2m77rjt.png


Opublikowano

1. Imię w Realu: Mateusz

2. Wiek (Minimum 13 możliwe mniej po ocenie): 16

3. O sobie: Jestem Mateusz, chodzę do trzeciej klasy gimnazjum. Jestem towarzyską osobą, która chętnie poznaje nowych ludzi.

4. Zainteresowania: Warhammer 40k, trochę koszykówka, gry.

5. Doświadczenie z serwerami RP: Grałem na wielu serwerach RP, mam więc dość spore doświadczenie.

6.Pzysięga NieGrifowania: Przysiegam, na moje wszystkie figurki WH40k, że nie będę griefował na serwerze.

7.Imiona w Grze z uwzględnieniem faz:

-Faza Pierwsza- Ra-Na

-Faza Druga- Rannathur

-Faza Trzecia- Rannathur z Wysokiego Wzgórza

-Faza Czwarta- Rannathur Monuvonce

-Faza Piąta- Rannathur Monuvonce

8. Dlaczego Ty Masz Zostać Członkiem Serwera: Uważam, że mogę wnieść co nieco na serwer. Poza tym, dlaczego nie? ;D


Jeżeli w fazie piątej ma być inne nazwisko, wystarczy napisać. Mam jeszcze kilka pomysłów. ;)

Opublikowano

1. Imię w Realu: Mateusz


2. Wiek (Minimum 13 możliwe mniej po ocenie): 16


3. O sobie: Jestem Mateusz, Mam 16 lat jestem odpowiedzialny towarzyski i kolezenski


4. Zainteresowania: Gry moba i Dziewczyny :*


5. Doświadczenie z serwerami RP: Gralem juz na duzej ilosci serverow Jestem doswiadczony


6.Pzysięga NieGrifowania: Przysiegam, na Kolekcje Gier na Steam :)


7.Imiona w Grze z uwzględnieniem faz:


-Faza Pierwsza- Matisc ( Czyt Mat-isk

-Faza Druga- Matthew


-Faza Trzecia- Matthew Z Northrend


-Faza Czwarta- Matthew Monkshew


-Faza Piąta- Matthew Monkshew


8. Dlaczego Ty Masz Zostać Członkiem Serwera: Mysle ze sie nadaje mam duzo czasu I czemu by nie

Opublikowano

Minkrafter, znaczy, że zostałem przyjęty?

Tak

 

Zostalem przyjety czy mam jeszcze raz to napisac ?

Przyjęty

 

Pozostały 2 wolne miejsca w Fazie 1

Pomogłem? Spodobał ci się mój post? Daj Like!


2m77rjt.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...