Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedź - MMORPG 2D przez przeglądarkę!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Klient jest w Directxie? Nie lepiej przenieść się na opengl?

Wgl to dodaj mnie na skype softnyxpolska mam pare pytanek

 

 

Klient desktopowy ma (miał?) być tworzony przez kolegę, to jego wybór.

 

 

 

Będę dziś dostępny po 22 i raczej o tej godzinie już nie będę dzwonił :)

Opublikowano

Gra taka sobie, będziesz inwestować w reklamę.? 

Czy gra kiedyś wystartuje.?

Masz team czy sam za kurwiasz jak osioł?

Jesli tak to ilu was tam jest?

będzie łądniejsza strona?

Dużo zajmował bedzie klient?

Opublikowano

Klient desktopowy ma (miał?) być tworzony przez kolegę, to jego wybór.

 

 

 

Będę dziś dostępny po 22 i raczej o tej godzinie już nie będę dzwonił :)

Ja jestem dostępny od 22, dryndaj kiedy chcesz.

 

<-- OFFTOPIC END -->

 

Fajna gra życzę powodzenia!

o8HfXuR.png

CAPSLOCK TEAM - LEPIEJ WIDOCZNI WIDOCZNIE LEPSI

Cała prawda o LittleBlack

Opublikowano

Ja jestem dostępny od 22, dryndaj kiedy chcesz.

 

<-- OFFTOPIC END -->

 

Fajna gra życzę powodzenia!

 

 

ale ja sam nie mieszkam, mikrofon pożyczyłem a do laptopowego mikrofonu nie będę się darł jak głupi

 

 

Gra taka sobie, będziesz inwestować w reklamę.? 

Czy gra kiedyś wystartuje.?

Masz team czy sam za kurwiasz jak osioł?

Jesli tak to ilu was tam jest?

będzie łądniejsza strona?

Dużo zajmował bedzie klient?

 

Ew. zyski zostaną przeznaczone na grafików.

 

Nowy zespół dopiero się "rozgrzewa" więc nie ma przybliżonego terminu

 

j.w. wspomniałem, jest zespół

 

Takie informacje można znaleźć m.in. na naszym forum

 

Strona główna to sprawa drugorzędna, gdyż nie wpływa w żadnym stopniu na rozgrywkę

 

Klient jest w przeglądarce więc nie będzie wymagane żadne dodatkowe miejsce. 

Opublikowano

ale ja sam nie mieszkam, mikrofon pożyczyłem a do laptopowego mikrofonu nie będę się darł jak głupi

 

 

 

Ew. zyski zostaną przeznaczone na grafików.

 

Nowy zespół dopiero się "rozgrzewa" więc nie ma przybliżonego terminu

 

j.w. wspomniałem, jest zespół

 

Takie informacje można znaleźć m.in. na naszym forum

 

Strona główna to sprawa drugorzędna, gdyż nie wpływa w żadnym stopniu na rozgrywkę

 

Klient jest w przeglądarce więc nie będzie wymagane żadne dodatkowe miejsce. 

Okej , tera kolejne

Sklep będzie dostępny w grze.? ,

czego nas coś innego niż gra maragon? (mam na myśli jakieś nowości, funkcje itp.)

W tym roku będzie można zagrać na becie.?

Nie widze żadnych newsów ani na fanbejdźu słonko czy to znaczy ze na razie jest pauza w robocie?

dźwięk w grze będzie? xD

nowe profesje będą wchodzić? czy to tylko te co są?

masterki bedą?

system klanów będzie.?

Opublikowano

Okej , tera kolejne

Sklep będzie dostępny w grze.? ,

czego nas coś innego niż gra maragon? (mam na myśli jakieś nowości, funkcje itp.)

W tym roku będzie można zagrać na becie.?

Nie widze żadnych newsów ani na fanbejdźu słonko czy to znaczy ze na razie jest pauza w robocie?

dźwięk w grze będzie? xD

nowe profesje będą wchodzić? czy to tylko te co są?

masterki bedą?

system klanów będzie.?

 

 

Tak;

Obie gry w obecnym stadium mają niewiele wspólnego;

Pozostawię bez odpowiedzi :> ;

Z mojej strony jest pauza bo mam może po 2h wolnego dziennie i wolę w tym czasie się zrelaksować niż dalej zasuwać;

Nie ma żadnych przeszkód technicznych, jednak nie ma skąd wziąć dźwięki;

Są 22 klasy postaci (7 głównych);

Będą, są już nawet zaprojektowane;

Planowane, jest nawet rozbudowany zarys mechaniki jednak realizacja została zepchnięta na dalszy plan

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hmmm, mam kumpla który całkiem ładne kompozycję tworzy na keybordzie. Pracował przez pewien czas(rok dwa ?) nad muzyką do overlanda. Spytam się go czy byłby zainteresowany robieniem muzyki. 

 

Próbka : https://www.youtube.com/watch?v=EAzifkw_HyM&list=UUC0xZR3B5Nojk2Hl10rEslQ - na kanale ma tego więcej. 

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

Hmmm, mam kumpla który całkiem ładne kompozycję tworzy na keybordzie. Pracował przez pewien czas(rok dwa ?) nad muzyką do overlanda. Spytam się go czy byłby zainteresowany robieniem muzyki. 

 

Próbka : https://www.youtube.com/watch?v=EAzifkw_HyM&list=UUC0xZR3B5Nojk2Hl10rEslQ - na kanale ma tego więcej. 

 

 

Jeśli jest taka możliwość to preferowałbym bezpośredni kontakt (pomijając mpc)

 

http://forum.danarroth.com

[email protected]

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Heh, ja swój drugi projekt skończę zanim ty w ogóle do bety dojdziesz...

pasek_4oo_6o.jpg

Aktualny poziom zła: 75 punktów ostrzeżeń.
Achievements:
  • 22 zajebiste posty oznaczone czerwonym kółeczkiem
  • 1 urażony modek - dwa razy! (Istny Diabeł)
  • 4365 userów forum, którym powiedziałem smutną prawdę
Opublikowano

Heh, ja swój drugi projekt skończę zanim ty w ogóle do bety dojdziesz...

 

Marne prowo, słabo motywuje. 

 

 

Np. po co mam jutro tracić wzrok przed komputerem jak mogę pojeździć na nartach? Po co za tydzień mam weekend ponownie spędzić przed komputerem jak mogę zabawić się z dziewczyną? itd. Trzeba mieć priorytety, z początku chciałem sobie coś udowodnić, pokazać coś w CV, ale już nie muszę robić ani jednego ani drugiego. Napisałbym coś jeszcze, ale po co, lepiej obejrzeć film w doborowym towarzystwie.

 

 

 

 

P.S. Nie bądź takim zgredem, jeśli w normalnym życiu traktujesz ludzi w ten sposób jak na forum i rozmawiasz z nimi w podobnym tonie to znajomych pewnie możesz policzyć na palcach jednej ręki. 

Opublikowano

 jeśli w normalnym życiu traktujesz ludzi w ten sposób jak na forum i rozmawiasz z nimi w podobnym tonie to znajomych pewnie możesz policzyć na palcach jednej ręki. 

 

Myślę, że 'jeśli' jest tu słowem kluczowym ;)

pasek_4oo_6o.jpg

Aktualny poziom zła: 75 punktów ostrzeżeń.
Achievements:
  • 22 zajebiste posty oznaczone czerwonym kółeczkiem
  • 1 urażony modek - dwa razy! (Istny Diabeł)
  • 4365 userów forum, którym powiedziałem smutną prawdę
Opublikowano

foxbond ja cię rozumiem. A gierka po screenie mnie urzekła. Mam nadzieję, że kiedyś skończysz, bo w takich gierkach fajnie się gra. Kiedyś w stendhala grałem. Nie chodziło by lvlować itd, ale sama zabawa poprzez rozmowę, wspólne wypady na potwory i handel itd.

Miłego :)

Opublikowano

2351214179050851170308.jpg

 

To po c**j czytasz? ;)

pasek_4oo_6o.jpg

Aktualny poziom zła: 75 punktów ostrzeżeń.
Achievements:
  • 22 zajebiste posty oznaczone czerwonym kółeczkiem
  • 1 urażony modek - dwa razy! (Istny Diabeł)
  • 4365 userów forum, którym powiedziałem smutną prawdę
Opublikowano

Wpuścilbyś w betę testerow albo zrob rekrut do ekipy i np newsera co by publikowal info a ty byś się swoimi sprawami zajmował

sygnatura.png

Opublikowano

Genialny projekt, życzę powodzenia i postaram się coś wysłać na paypala ;)

Napisałem, ale nie dokończyłem rozwiązywania problemu? Napisz do mnie PW z linkiem do tematu.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...