Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WRPSP] Problemy i Pytania związanie z WRPSP !


Wilczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 436
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cześć, mam problem, a dokładnie białe bronie...

Już na nowo wrzucałem grę, podobno to pomaga, mi nie pomogło...

Ściągnąłem na nowo WRPSP, też nie pomogło :x

Co teraz robić? Jakieś propozycje?

 

Pobierz od kogoś cały folder texture i go podmień ;)

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Wie ktoś może dlaczego mi zmiana broni na Q nie działa ? Zamieniłem już z V na Q. To jest Change ( coś tam... )

 

#down

Ok, dzięki :) Ale to szkoda ;/

 

A czemu serwer jest wyłączony ?

Opublikowano

@UP

Ponieważ V to zmiana widoku w pojeździe.

Zmianę broni masz pod klawiszami 1-8 oraz możesz zmieniać scroll'em

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

@UP Ponieważ na wrpsp nie ma zmiany broni tak jak na globalu, zmieniać możesz tylko 1-8 i scrollem. WRPSP jak się nie mylę jest z chapter 1 dopiero ;dzi

@EDIT Możecie mi zuploadować ten folder "texture" ? prosze ;p z góry dzieki

xxx

Opublikowano

Witam,

 

Zapraszam na serie eventów, które odbędą się za około 40 minut na Naszym serwerze.

Do wygrania między innymi bronie gold, silver oraz zupełnie nowe.

 

Miłej gry!

Opublikowano

Siemka , dziś pobrałem wrpsp , paczuję się , i nagle wyskakuje błąd ,,Cannot read that as ZipFile" Zrozumiałem to jako sygnał to pobrania 7zip , pobrałem zainstalowałem i nic :< za pomoc like'i

 

@Edit

 

Problem rozwiązany :>

2e4ezhz.png

Opublikowano

Dlaczego mnie cały czas kicka z serwera?

 

Nagle wszystki się tnie i kick (nie wywala mnie z gry tylko musze znowu na serwer wbijac Polandv1)

 

Ping mam dobry all green i yellow...

 

Anty wirusa mam wyłączonego i uruchomiony mam jako admin.

320551442138510845087.png
Opublikowano

Mam pytanie czy jest możliwość zmiany nicku ?!

 

 

Sam gracz nie ma takie możliwości.

Ew. możesz napisać z prośbą bądź pytaniem do @Kamel89 czy Zmienią Ci nick :)

 

@Down, wolniejszy :D

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

@EDIT Rozwiązany- wynikiem problemów z dsetup.dll był nod32 <Grrr>

DAJ + TO KOSZTUJE.... ALE MALO. TYLKO 1 KLIK. TO LEPIEJ NIŻ DAĆ - BO WTEDY KLIKASZ MOCNIEJ CO SKUTKUJE WIĘKSZYM ZUŻYCIEM MYSZKI!!!!TM

Opublikowano

Kamel 89 kiedy będą dodane nowe bronie w ItemShop? Bo już nudno się troche robi i bojkot na WR zebys dodal bronie.

 

Pisałem z kamelem i ma byc nowy client ale nie wiadomo kiedy 30 -70 dni

 

Dobra panowie mój problem z grą Rozwiązany ;).

320551442138510845087.png
Opublikowano

@Up

O ile mi wiadomo to bedzie to trfac dluzyj, gdyz projekt zostal "wstrzymany"

 

Ktos sie orientuje kiedy zostanie odpalone forum?

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Ale zawiesili prace. Oni tez maja swoje zycie. Zalatwia swoje sprawy to zrobia klienta i dopracuja serwer. Przeciez i tak sie lepiej gra niz na nexonie. Jak zaczna prace to napewno bedzie info na stronie lub forum ktore robia.

Opublikowano

Nie wiem gdzie jest support WRPSP a więc napiszę tu... może ktoś zobaczy

Albowiem gracz v4lerio3sp jedzie na ewidentnym OVC- ma mały ping co wyklucza lagi netowe, a przechodzi przez narożniki scian, zabija z wyprzedzeniem(zza sciany- jeszcze nie wybiegnie a tu juz ded :P ). Prosze o bana dla tego pana :)

DAJ + TO KOSZTUJE.... ALE MALO. TYLKO 1 KLIK. TO LEPIEJ NIŻ DAĆ - BO WTEDY KLIKASZ MOCNIEJ CO SKUTKUJE WIĘKSZYM ZUŻYCIEM MYSZKI!!!!TM

Opublikowano

Siemka moj kolega ma problem na widowas xp wchodzi w gre i odpala serwer i go wywala "conection terminalog for this serwer" czy cos takiego . Robil juz reinstal czyscil cclenarem

TsBZnpe.png

by.Snazzlie.

 

Opublikowano

Up. to może raczej z netem ja na przykład miałem podobnie i wystarczyło zresetować połączenie internetowe i było ok :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...