Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FishGood 0.1 na wszystkie serwery metin2 By Corfan


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyskakuje mi brak robaków w e brak papki w eq a mam full eq robaków co mam zrobić?

GRACZ METIN2

GRACZ GTA:SA [MTA]

 

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na iMetin nie działa

Dziwne, bo mi działa :P. Aczkolwiek nie zabija rybek, i nie używa drobnych. 

 

PS. Jak działa tutaj anty-ban? Loguje postać, czy wyłącza bota? 

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie to tak (nie)działa:

 

1. Załączam bota.

2. Bierze robaka i zaczyna łowić (pisze "czekam na branie").

3. Pojawia się znaczek "brania".

4. Znaczek znika a bot po 2-3 sekundach bot kończy łowić.

5. Bot nie zaczyna pracy od początku (nadal pisze "czekam na branie").

6. Postać stoi w bezruchu w nieskończoność.

 

Dodam ,że przez chwilę to działało i dopiero później się zepsuło. Może jakieś rozwiązanie?

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

IDIOCI Z TYCH WYZEJ!!! NIE LOWI WAM BO NIE MACIE LOWIENIA NA DRUGIM MIEJSCU NA PASKU ALBO WLACZCIE POPROSTU PRZYCISKIEM C MENU I TAM WYBIERZCIE TA STRONE GDZIE SA WASZE SKILE IDIOCI!!!!!!! A PAPKI I INNE GÓWNA NA 1-2-3-4 slocie w eq... 

Opublikowano (edytowane)

Lowi tylko raz i potem nie powtarza juz...
Zna ktos jakis fix? albo cos takiego?

 

Byl by dobry dzialajacy bot jak by ktos to naprawil :p

Edytowane przez VenatoS

Sygnaturka.png

Opublikowano

Nic nie mówię ale owy fish mi wykrył zagrożenie :) 

7604714320327811229037.png

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

 

Witam mam problem z  tym fishbotem otóż ustawiam wszystko jak ja screenie klikam insert bot sie uruchamia ustawia aytomatycznie kamere kurso zjezdza na przynete i zaklada ją 2 razy i pisze ze czeka na branie chociaz nie zarzucil wedki. dodam ze mam umiejetnosc lowienia na 1-4 f1-4 sprawdzalem juz na kazdym slocie i nic. dodam tez ze dzieje sie tak tylko u mnie na laptopie, u kolegi na komputerze smiga dobrze na tym samym koncie i na tym samym systemie operacyjnym. prosze o pomoc

 

Dokładnie , mam to samo ;) 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie zarzuca wędki.  [Zakłada robaka "czeka na branie" nie zarzucając wędki] Wszystko ustawione tak jak na filmiku plus podstawianie funkcji łowienia pod 1-4 oraz f1-f4, otworzenie umiejętności też nie pomaga.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie zarzuca wędki.  [Zakłada robaka "czeka na branie" nie zarzucając wędki] Wszystko ustawione tak jak na filmiku plus podstawianie funkcji łowienia pod 1-4 oraz f1-f4, otworzenie umiejętności też nie pomaga.

mam dokladnie to samo!

HELP

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

http://speedy.sh/n8XVy/FishGood-0.1.rarReupload bo ktos tam prosil

Skan z tematu :
https://www.virustotal.com/pl/file/96daeed8d6a57894b8026464e74df00f33d2c5b835a8374202aaf94d572d4f37/analysis/1360612239/

Skan wykonany przed chwila przeze mnie:
https://www.virustotal.com/pl/file/96daeed8d6a57894b8026464e74df00f33d2c5b835a8374202aaf94d572d4f37/analysis/1449823133/
https://virusscan.jotti.org/en-US/filescanjob/oremzxtt86

Aby bocik poprawnie dzialal polecam ustawic :
http://iv.pl/images/91385211357892368672.jpg
Zeby lowil trzeba miec otworzone okno ze skillami lub przelozony skill lowienia na pasek od 1 do 4. Robaki moga byc w eq nie musza byc na pasku, jednak eq musi byc wlaczone jak robakow na pasku nie bedzie.TRZEBA PAMIETAC URUCHAMIAC JAKO ADMINSTRATOR
Danio183 zeby wlaczyc lowienie klikasz "HOME". Zeby zatrzymac lowienie klikamy "DELETE". Zeby wylaczyc fishbota klikamy "END"

Tak przy okazji. Na WoM2 to jest chyba jedyny fishbot który działa. :).
 

Poziom intelektualny niektórych ludzi mnie wręcz przeraża...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wszystko robię dobrze. Mam na 1 robaki, a na 2 łowienie. Bot używa robaka i aby zarzucić wędkę, ale jak już ma złowić to nie łowi. Pisze cały czas "Czekam na branie..."

Myślę, że pomogłem jeśli tak daj +


 


76561198037263640.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...