Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FishGood 0.1 na wszystkie serwery metin2 By Corfan


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ludzie ruszcie co mózgiem, to jest bot gdzie 50% opiera na szukaniu obrazków na ekranie(żeby wiedział gdzie ma klikać) wiec jak klient ma zmieniona szatę graficzna(inne tło inventory,paska itd )  to za czorta wam nie ruszy

2vuhg8m.jpg

  • 2 lata później...
Opublikowano
12 godzin temu, janas9797 napisał:

Tak, wszystko ok tylko mam błąd mianowicie,,Brak robaków w eq'' gdzie wszystko ustawione prawidlowo czy juz temat umarl ? :d

na 1 slocie na 1 stronie masz papke lub robaki?

Opublikowano (edytowane)

 

7 minut temu, Winter. napisał:

na 1 slocie na 1 stronie masz papke lub robaki?

Tak dokładnie,na pierwszym slocie ustawione

Edytowane przez janas9797
Opublikowano
5 godzin temu, Winter. napisał:

a zaznaczyles robaki tam? xd

Zrobilem wszystko co na filmiku,nie wiem o co chodzi moze to wina confingu metina,jak chcesz to sam mozesz sprawdzic czy u ciebie dziala 😄

Opublikowano
5 godzin temu, janas9797 napisał:

Zrobilem wszystko co na filmiku,nie wiem o co chodzi moze to wina confingu metina,jak chcesz to sam mozesz sprawdzic czy u ciebie dziala 😄

możliwe, że mają zmienione id robaków itp. i dlatego ci nie czyta

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
Opublikowano (edytowane)

Na metin5.eu bierze robaka ale nie zarzuca wędki, ktoś jakieś pomysły? 

image.png ikona łowienia jest prawidłowa. 

 

@Corfan

Edytowane przez RumcajsJumper

Pisz po Polsku bo jest różnica czy robisz komuś "łaskę" czy "laske" :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam u mnie tak jak na filmie niby wszystko ok ale jak pojawia się ikona o rybie to bot nadal czeka.. Ktoś ma jakiś pomysł ?

Co może być przyczyną wszystko ustawione jak na filmie. Z góry dziękuję za pomoc

Opublikowano
13 godzin temu, szymon125344 napisał:

Witam u mnie tak jak na filmie niby wszystko ok ale jak pojawia się ikona o rybie to bot nadal czeka.. Ktoś ma jakiś pomysł ?

Co może być przyczyną wszystko ustawione jak na filmie. Z góry dziękuję za pomoc

Kolego to jest tutorial z 2013 roku, teraz jest zupelnie inny system lowienia

<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: lucida sans unicode'><strong class='bbc'>Hejtować będę</strong></span></span></p>

Opublikowano
W dniu 1.02.2022 o 15:25, RumcajsJumper napisał:

Na metin5.eu bierze robaka ale nie zarzuca wędki, ktoś jakieś pomysły? 

image.png ikona łowienia jest prawidłowa. 

 

@Corfan

Witam u mnie zarzuca lecz nie widzi ikony łowienia cały czas czeka... Udało ci się coś wymyślić ? 

W dniu 9.04.2022 o 21:57, peter1234 napisał:

Kolego to jest tutorial z 2013 roku, teraz jest zupelnie inny system lowienia

Kolego serwer na którym gram jest oparty na silniku z metina 2013 😛 Więc i system łowienia nie został tam jeszcze zmieniony...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...