Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FishGood 0.1 na wszystkie serwery metin2 By Corfan


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ludziska, ale mi się zdaję że można obejście do HS zainstalować i chyba działać będzie. :D Nie wiem, ja popróbuje i jak mi się uda to napisze. ; )

Opublikowano

To mam pytanie do was:
1.Czy HS tylko nas kicka czy od razu banuje konto ?
2.Czy tylko komputery z systemem Win XP mają problem z HS?
Osobiście to hack dość ciekawie wygląda i sam fakt, że jest napisany w AutoIt :)

Kopia_599015_400269190070399_1751908983_ <3
"Jeśli naprawdę planujesz kontrolować moją moc, zanim zdecyduję się
pojawić następnym razem, daj z siebie wszystko by nie zginąć... Uważaj,
zrozumiałeś?!"

Opublikowano

Ludzie napiszcie co zrobić, aby hack łowił często mam tak, że FB bierze papkę,a po 2 sekundach wyciąga ją z wody, a gdy się uda już ustawić prawidłowo FB to pa paru minutach wyskakuje HS, że mam FB Makro. Jak to obejść ? Pomocy ! :ninja:

Opublikowano

Czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na pyt. ?

1.Czy HS tylko nas kicka czy od razu banuje konto ?

2.Czy tylko komputery z systemem WIN XP mają problem z HS?

Kopia_599015_400269190070399_1751908983_ <3
"Jeśli naprawdę planujesz kontrolować moją moc, zanim zdecyduję się
pojawić następnym razem, daj z siebie wszystko by nie zginąć... Uważaj,
zrozumiałeś?!"

Opublikowano

Czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na pyt. ?

 

1.Czy HS tylko nas kicka czy od razu banuje konto ?

 

2.Czy tylko komputery z systemem WIN XP mają problem z HS?

Nie banuje tylko kicka, korzystając z tego cheata masz małą możliwość dostania bana, bo ma funkcje wykrywania gm'a (anty ban).

 

XP ma problemy, a co do windows 7 skoro tak ludzie piszą to widać na nim działa cheat bez problemów. Jeżeli chcesz aby nie wyrzucało Cię na xp musisz zainstalować se kamermod.

Opublikowano

Działa znakomicie mi na win 7 ale tylko przez pierwsze hmm 40 minut? da sie zrobic żeby działał ciągle? mam tak że działa działa działa nagle zwiecha metka a komp dobry bf3 orginała ciągnie więc z metkiem nie powinno być problełmów co zrobić?

9744614511434431437261.jpeg

Opublikowano

Sieman, mam problem działa na twoich ustawieniach, i wgl wszystko robie i jest OK fishbot ładnie łowi bez problemu, ale po około 5-10 minutach wyskakuje okienko w tym wypadku same znaki zapytania i metek się wyłącza albo wyskakuje komuniktak w innym fb "detect macro(check code = 10104)" i też się wyłącza :( niemoge nic zrobić ani go zostawić na noc ani nic wgl pomocy o co chodzi 8S

 

 

Podobny błąd . Co robić?

Nowicjusz
Opublikowano

Ja mam coś takiego ze ustawie na 1 lowienie a robaka mam w eq raz weźnie przynęte zarzuci a potem nie wyciaga wyciaga po czasie i 2 raz juz nie zarzuci o co chodzi

Opublikowano (edytowane)

Działa znakomicie mi na win 7 ale tylko przez pierwsze hmm 40 minut? da sie zrobic żeby działał ciągle? mam tak że działa działa działa nagle zwiecha metka a komp dobry bf3 orginała ciągnie więc z metkiem nie powinno być problełmów co zrobić?

Ściągnij i zainstaluj se najnowszego kamermoda. Masz go na stronie www.metin2mod.tk i wybierz Metin2mod PL. Takie częste przemyślenie gdy go ściągasz, to to że ma wbudowaną funkcje dobrego fishbota i dlaczego by nie łowić na tym. Otóż dlatego, że tego fishbota wykrywa hs po jakimś czasie i banuje. Ja miałem tak na 2 kontach. ;p Łowiłem przez całą noc i nic sie nie stało, aż wkońcu drugiej nocy patrze a tu ban, więc dlatego lepiej go nie używać. Natomiast gdy ściągniesz kamermoda nie wyrzuca Cię i możesz sobie spokojnie łowić na tym cheacie bez obawy przed banem, tego cheata nie da sie wykryć. A jeżeli nawet pojawił by sie osobiście gm, to ma wbudowaną funkcje anty-gm i nas wylogowuje lub przestaje łowić. A no i kamermod też ma tą opcje i o wiele więcej np pokazuje nick gm'a. ;p No myślę, że trochę pomogłem i Ci przy okazji objaśniłem. ;p Jakbyś miał jakieś pytania lub kto inny to pisać na pw, chętnie pomogę. ; )

 

Ja mam coś takiego ze ustawie na 1 lowienie a robaka mam w eq raz weźnie przynęte zarzuci a potem nie wyciaga wyciaga po czasie i 2 raz juz nie zarzuci o co chodzi

Jesteś ślepy? Na filmiku widać dokładnie przypatrz się. Łowienie musisz ustawić na 2 (dla nie kumatych: nie F2 tylko ''2'') i otworzyć ekwipunek. Wcześniej w programie zaznacz co ma zarzucać papkę czy robaki (możesz też wszystko). No i oczywiście te ustawienia wcześniej w config metina ustaw, tak jak jest pokazane powyżej.

Edytowane przez siwy232
Opublikowano

WItam mam problem robie tak wszystko według wskazówek i po chwili jak dam Home wyskakuje mi bład AutoIt error : subcrypt used with not auray vaible co to ??? HELP ME

Opublikowano

Fajnie działa :) Tylko jak jest z Banowaniem za niego ? może sobie normalnie chodzić te 48h i nie dostanie bana ? czy jak to jest

Tak dokładnie. Nawet jak gm by się pojawił obok ciebie lub w pobliżu, to gdy zaznaczysz funkcje anty'gm wyloguje Cię lub przestanie łowić. A jak zaznaczysz opcje auto logowania, to zaloguje Cię z powrotem. Bo HS cię nie zbanuje, ponieważ nie wykrywa tego cheata.

Opublikowano

Wszystko pieknie dziala :) Szkoda, ze jest myszka przesówana powinno byc tak ze sie kladzie przytete i umiejetnosc lowienia na np. F3 i F4 bo tak nie mozna se przegladac neta

Opublikowano (edytowane)

Program włącza 2 razy przynęte po czym nic nie robi... Robiłem wszystko tak jak w opisie i na filmiku. Póki co nie działa ;/. Pozostanę przy moim własnym ;).

Edytowane przez nurkowicz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...