Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ Pokecraft ■ [RP][30S][24/7][Dedyk] ■ Pierwszy w Polsce serwer z POKEMONAMI! ■ MODY! ■


SGT Otlet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Akurat serwer nie upadnie ;) Serwer opłacony jest na rok z góry i my nie jesteśmy tymi, którym zależy na "zarobku". Stanowczo nie :D

 

 

W każdym razie - nie wrzucam piratów do jednego worka (tzn. tak, ale jeśli chodzi o to, że piracicie), bo nie każdy hejtuje osoby, które kupują gry (raczej na tym, że piracicie nikt nie zyska poza wami, więc bez tego nie powstałoby wiele gier, gdyby było tylko Piractwo).

 

Właściciel serwera jest związany umowami, że musi być PREMIUM. Może i by było więcej graczy, ale tak szczerze nam na piratach nie zależy. Takie to życie ;)

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wymienić ci kilka epickich serwerów które są opłacone i dopracowane prosze bardzo

Na 1 miejscu Bonzaii(opłacone na 2 lata dopracowane pięknie skonfigurowane pluginy świetne mody)

2.Azurite(to co up)

3.Gra o tron (też fajny serwer opłacony na rok)

4.Meumcraft (będzie kolejny sezon opłacony na rok niedługo świetny kilmat)

5.Będe budoniczym na Lord of the Ring(takich budowli nie znajdziesz na żadnym premium)

6.Robie DayZ z kolegami będzie długo opłacone klimat świetny

Słyszałem jeszcze o np Harry Potterze i o wiele więcej świetnych no premium a osobiście nie znam żadnego pożądnego serwera dla samego premium łącznie swoim więc nie obrażaj nas bo to jest wręcz śmiensze z mojego punktu widzenia

Opublikowano

Serio - nam nie zależy na no-premium :)

 

Ja znam wiele serwerów ONLY PREMIUM, które prosperowały jeszcze od czasó bety ;)

 

  • Dwa Światy - ponad 2 lata istnienia, only premium, zamknięty przez administratora, któremu się znudził MC
  • Heaven - NAJLEPSZY serwer RP EVER!
  • Freebuild.pl
  • jCraft
  • Aliquam
  • Seggelin
  • MCTekkit
  • HARDCORE by SKKF (kiedyś)

I dalej mogę wymieniać ;)

 

Nie będzie non-premium, bo NIE i koniec :D Żałosne, że o tym piszecie ;)

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

Un-like za Premium. A byście pewnie mieli już dużoooo graczy, żeby nie to

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Takie fajne servy dlatego premium ;)

 

Mamy rowniez oficjalne wsparcie Pixelmona ;)

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

http://scr.hu/0t4e/bqonz

Mógłby ktoś pomóc?

Robiłem wszystko według tego co było w " jak zagrać ".

 

+Jak gram na single player albo jak kiedyś byłem na serwerze to kiedy próbowałem się ruszyć miałem cały czas 0-5 fpsów.

Jak nacisnę ESC do robi się nagle 70-75fps, a jak wejde do gry do spada do 0.

Pomóżcie :D

469811415538581269916.jpeg

Opublikowano

Nowa paczka: http://94.23.102.242/Pokecraft.zip

(Skan: https://www.virustotal.com/pl/url/9dee089373b62007028f61640ae006e3d07912d54a48954d71074dcc0c526c3c/analysis/1363813285/ )

 

1. Ściągnij i rozpakuj
2. Posłuchaj sie instrukcji w pliku czytajto.txt
3. Uruchom
4. Graj!

 

Skan:

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

Haha ;) Lubie to :D Takich trolli lubię :D

 

 

Na serwerze niedługo turniej o odznaki + turniej do Elite 4!

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

Zastanawiam się nad kupnem orginalnego MC takto wbije :p w końcu pokemony mój żywot , liga pomarańczowa, kart aff <3:D

fd9cu1.jpg

Opublikowano

Zdjęcia nie ma, ięc co mam poradzić?

 

 

Ponownie wrzuć obrazek, a nie wymagaj...

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

Na twoim miejscu dałbym jednak te non-premium żeby mieć te 100-200 graczy więcej niż żeby grało 20 osób z czego po tygodniu wyjdą bo im się znudzi. Jak wtedy wystawisz non-premium ludzie będą mieli w dupie serwer jak i ciebie bo nie słuchasz "wyborców", którzy dobrze ci doradzają, ale jak uważasz. -1

Opublikowano

Ludzie serio nie sluchaja...

 

Serwer nie byl i nie bedzie dla piratow. Nalezymy do duzej sieci serwerow, ktora siebie szanuje i nie pozwala na piractwo. Popieram to :)

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...