Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ Pokecraft ■ [RP][30S][24/7][Dedyk] ■ Pierwszy w Polsce serwer z POKEMONAMI! ■ MODY! ■


SGT Otlet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Niestety też nie zagram :] Bardzo fajnie się zapowiadało a tu bum - premium. Gdyby zrobili taki serwer no-premium na pewno przyniósł by i wiele graczy oraz na bank kasę :]

Opublikowano

Ale mu nie upadniemy tak nisko :)

 

My nie robimy serwera dla "kasy", ale dla prawdziwych graczy, tych którzy pomagają rozwijać się Minecraft'owi :)

 

Dodatkowo, skoro "piracisz" to nie możesz dostać wszystkiego :) Piracisz? Pirać! Ale nie licz na to, że dostaniesz wszystko, więc dostęp jest dla PREMIUM :)

 

I NIGDY nie przemieni się na NON-PREMIUM :)

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

Dobrze wiedzieć, że zapraszasz na ..., ale to reklama serwera, a nie trzech kropek :)

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

NIe stać - życie ;)

 

Nie będę się bawił z dodatkowymi pluginami i po nim następującym spamie dzieci.

 

Nie raz to przerabiałem, że wchodzą mi dzieci, spamują i trollują, dostaną bana nawet na IP, ale mają zmienne i wchodzą, by tylko wkurzać.

 

A tak to mam święty spokój :)

 

Wolę 3 graczy, którzy są uczciwi, niż 50 idiotów, którzy tylko istnieją po to, by denerwować ludzi...

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

Serwer czytałem zapowiedź, fajnie się zapowiada i wbijam :D

Pech że only premium, bo chciałem z kumplem zagrać :P

Możesz dać Premium + dostęp mineshafterem ograniczony

 

@edit

 

Wgrałem paczkę poprawnie, błąd:

Brak modów: Custom NPC
Pixelmon 2.0.3

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Otlet, serio lepiej by było non-premium bo więcej osób by było :P

Ja z kumplem gram, ale gdyby nonpremium było to bym zaprosił więcej kumpli :D

 

I mógłbyś wchodzić na GG?

Żeby jakiś kontakt z adminem był w przypadku awarii serwera itp

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Mam problem teraz z GG, ale niedługo naprawię ;)

 

Otóż wiem, że byłoby więcej ludzi, ale istniejemy pod MyCraft i na razie nie zamierzamy się przenosić dla piractwo, bo wtedy stracilibyśmy z nimi partnerstwo :)

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

Jejku jejku jejku ! Pokemony ..

Wielka fanka ich z dzieciństwa już pobiera paczkę :3

 

Premium? Szczerze - jeszcze bardziej mi się podoba.

25ist2t.jpg
Opublikowano

Niestety ;)

 

Ja kupiłem grę i chcę grać z graczami co również ją kupili :)

 

Tak samo jest z każdą grą - oryginalne serwery zawsze były lepsze ;)

 

@Yanka

Chociaż jedna osoba tutaj ma PREMIUM i cieszy się, że jest dla PREMIUM :*

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

Problem mam, ponieważ przy ip 94.23.102.242 jest " Can't reach server " :3

Jakieś alternatywne IP albo coś ?

Na wiki nie znalazłam odpowiedzi na to..

25ist2t.jpg
Opublikowano

:)

 

Serwer miał chwilową przerwę techniczną. Tak to jest z modami niestety ;(

 

Ale już wszystko powinno działać ;)

 

A to IP to jest obecne IP, bo czekamy, aż szanownie MyCraft podepnie IP Pokecraftu pod subdomenę ;(

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

Ehh... Szkoda, że Premium :( A czasem na NoN-Premium znajdują się te ogarnięte dzieci :)

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

Jak wchodzę na serwer wyskakuje błąd Forge Mod Loader could not connect to this server

The mods and versions listed below could not be found

They are reqyured to play on this server

CustomNpcs :0.8

Pixelmon : 2.0.3

POMOCY!

Opublikowano

@UP Tak samo! Popieram cię , czekam już na pomoc z 1h ale admini śpią.. -.-

 

 

 

Jak wchodzę na serwer wyskakuje błąd Forge Mod Loader could not connect to this server

The mods and versions listed below could not be found

They are reqyured to play on this server

CustomNpcs :0.8

Pixelmon : 2.0.3

POMOCY!

Mam tak samo! Czekam już 1h ale admini raczej śpią...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...