Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][Launcher][Dedyk][24/7][No-WL/Premium][1.4.6] MineStrike - Żyjemy z pasją do gier! | Pierwszy taki serwer w Polsce, Assassin's Creed 3 Mod.


KAMIKADZEKKS

Ankieta na temat serwera  

110 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz u Nas?

    • Taaak!
      90
    • Niee.
      20
  2. 2. Podoba si? prezentacja?

    • Taakk!
      91
    • Nie!
      19
  3. 3. Czy chcia?by? plugin Faction's na serwerze?

    • Taaak!
      24
    • Nieee!
      17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Działki z cubami będą miały tylko rangi :) poza tym serwer być może dzisiaj wystartuje ja już dodaje launcher na jakiś hosting jest jedynie mały problem :( związany z xaa.pl miałem tam hosting był tam sklep itp.. i przekroczono limit :( przez co strona wygasła i mamy teraz problem :/

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fajnie też by było jakby gracz mógł założyć własne miasto z cubem i NP: Jak ktoś dołączy to dostaje w mieście własną działke no i żęby zaatakować trzeba wypowiedzieć wojne i cub zniknie za 24h żeby miasto mogło się przygotować.

Opublikowano

Czy ktoś wie gdzie znajdę receptury craftingu do tego mo'creatures ?

Ten mod dodaje nowe potwory i zwierzęta nie jestem pewien czy dochodzą nowe itemy
Opublikowano

Okey, teraz kolej na moje pytanko.

Czy po otwarciu serwera zrobicie rekrutacje na moderatorów ? Wydaje mi się że sami nie ogarniecie pewnie około 200 slotów.

452ad1a40e39676f8459f2ede44ce642.jpg

Opublikowano

Wszystko już gotowe!

 

Czekajcie teraz jak otworzę temat Oficjalny z otwarciem.

 

Ten temat proszę moderatora o zamknięcie bo już za duży spam się robi.

 

 

Czekajcie za Nami! Patrzcie w tym dziale "Publikacje Serwerów" - aż pokaże się Oficjalny Temat, który będzie mówić o starcie serwera!

Opublikowano

Dużo widziałem takich serwerów co się fajnie zapowiadały z launcherami itd. i padły po tygodniu.

Mi pomysł wykonania się bardzo podoba.

Jeżeli pomogłem daj like oraz kliknij na miniature poniżej:
cc3f830237433ec121773071f9901651.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...