Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] SAMP Role Play - Tematyka SAMP RolePlay/RealLife [Launcher] [Autorskie pluginy] [Mody] [Formaty Nickow] [Gangi]


Hubcik99

Role Play  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz?

    • Tak jasne!
      210
    • Nieee...
      15
  2. 2. Czy chcesz aby w launcherze by?o te? no-premium?

    • Tak
      176
    • Nie, zosta?my przy premium.
      48

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powinnien wypalić.

Życze powodzenia Administracji pomysl mi sie podaba i prosze ,żeby on tak szybko nie updał jak powstał

Jeżeli pomogłem daj like oraz kliknij na miniature poniżej:
cc3f830237433ec121773071f9901651.jpg

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Serip

 

Ja dobrze o tym wiem bo hubcik jest moim kumplem tam. Sam jestem adminem na HPsPLu. Poprostu widocznie nie chcialo mu sie od nowa robic , skopiowal i przerobil.

Opublikowano

Żadnych świateł sygnalizacyjnych nie ma, to jak będziemy sie poruszać

 

Cofam to bo nawet nie wiem czy można coś takiego wprowadzić, a trzeba też myśleć biorąc pod uwage możliwości minecrafta.

Opublikowano

GRalem w Sampa Role Play dlugo i jakos watpie ze choc troche uda sie UPODOBNIC to do tamtej rozgrywki ;/

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Pamiętam jak kiedyś robiłeś takie serwery z modami, rewelacyjne ale nie na taką skalę.

Jest to pierwszy projekt który wierzę że się uda bo znam po prostu Ciebie i twoje serwery które zawsze są wykonane w 100 % profesjonalnie.

Ogólnie to nie miałem czasu aby dogłębnie wczytać się w ten cały projekt.

Cieszę się też ze względu że serwer zostanie otwarty w sobotę, zaczynają mi się już ferie i będę mógł więcej czasu przeznaczyć na granie na serwerze.

Pozdrawiam i życzę aby serwer wypalił.

  

Opublikowano

Nie wiem jak się wyrobie z poprawkami do soboty. W razie czego start będzie przesuniety. Nagrywam właśnie trailer; D

._. ...

No comment .

  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...