Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] SAMP Role Play - Tematyka SAMP RolePlay/RealLife [Launcher] [Autorskie pluginy] [Mody] [Formaty Nickow] [Gangi]


Hubcik99

Role Play  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz?

    • Tak jasne!
      210
    • Nieee...
      15
  2. 2. Czy chcesz aby w launcherze by?o te? no-premium?

    • Tak
      176
    • Nie, zosta?my przy premium.
      48

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3vz4atmwk5b9.png

nth9db8v29p7.png

Otóż serwer jest wzorowany na serwerach Role Play sampa. Będą takie same systemy frakcji, pojazdów itp. Na początku będzie się spawnowało

w budynku tutorialowym, gdzie będą opisane komendy i systemy.

Na serwerze będzie około 60-80 autorskich komend frakcyjnych, jak i zwykłych.

Będzie ważna komenda /stats jak i /duty dla frakcji. Będą 4 frakcje. FBI, NG, LSPD, MC.

Na start serwera będzie rekrutacja na własne , skryptowane gangi jak i szajki.

System domów prawdopodobnie będzie na tabliczke, bo jest to chyba najlepszy sposób.

Serwer będzie w 99% dopracowany,

bo jak wiadomo nie zawsze robi się coś idealnie.

Na serwerze będzie wymagany launcher, format nicku będzie musiał być taki: ImieIC_NazwiskoIC. Zły format = Ban na IP.

36lts2m4cfo5.png

IP: Na starcie

White list: Nie

Premium: Tak

Typ: Samp Role Play

03c47gog2gwf.png

Mapa: 30%

GameMode (Plug na funkcje): 55%

Pluginy: 10%

Mody: 5%

Launcher: 0%

 

Systemy:

System wytwarzania broni: 30%

System frakcji: 5%

System prac: 10%

 

 

 

Team:

 

HeadDev: Kaktusowaty/ Hubcik99

HeadDev: Serip

Lider NG: JayFG

Lider LSPD: kajsks, Patryk

Mod: [Wolne]

Budowniczy: [Wolne]

 

 

REKRUTACJA NA LIDERÓW:

LSPD, NG, MC

 

Czyli Policja, Wojsko, Szpital

 

Podanie IC:

 

IC:

Imie i nazwisko IC:

CV:

List motywacyjny:

SZUKAMY TESTERÓW!

PODANIA NA PW Forum!!!

 

 

Screeny:

Staty - Początki

 

 

gmes56hgwccs.png

 

 

 

Nowe staty

 

 

xwpk07vzavcg.png

 

 

 

Odznaki + Przeszukiwanie

 

 

 

bpby1ylmxmrd.png

 

 

 

Paralizator Policyjny

 

 

 

uty8bchm0bms.png

 

 

 

Pierwsza praca wzieta z GTA ;D

 

 

 

Miejsce do wziecia pracy

 

 

p1ty79dn56vr.png

 

 

 

 

Wziecie paczek

 

 

ddepbn3og3sn.png

 

 

 

 

Dostarczenie

 

 

4j1sdmpq8n8e.png

 

 

 

 

Wiadomosc po dostarczeniu

 

 

vcihfivgjo2p.png

 

 

 

 

 

 

Screeny by Serip:

 

Samolot:

 

2013-01-13_15.16.50.png

 

 

Radiowóz policyjny:

 

2013-01-13_15.14.20.png

 

 

Auto SWAT'u:

 

2013-01-13_15.14.45.png

 

 

Wóz strażacki:

 

2013-01-13_15.15.34.png

 

JEST WZRÓR PODANIA NA TESTREA???

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Podanie na Budowniczego / Technika.

 

- Imię: Aleksander

- Wiek: 20

- Doświadczenie: Dwa lata gry w Minecraft, mam wielki talent do budowania.

Mogę wam również pomagać przy serwerze od strony technicznej, 4 lata programuje w Javie więc coś tam potrafię.

- GG: 43795766

- TS/Mikrofon: Mam/Mam.

Opublikowano

Nowe ss:

 

 

2013-01-14_15.48.50.png

2013-01-14_15.50.10.png

2013-01-14_15.59.54.png

2013-01-14_16.06.04.png

2013-01-14_16.10.23.png

2013-01-14_16.14.56.png

2013-01-14_16.11.30.png

2013-01-14_16.18.34.png

 

 

 

 

 

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...