Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] SAMP Role Play - Tematyka SAMP RolePlay/RealLife [Launcher] [Autorskie pluginy] [Mody] [Formaty Nickow] [Gangi]


Hubcik99

Role Play  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz?

    • Tak jasne!
      210
    • Nieee...
      15
  2. 2. Czy chcesz aby w launcherze by?o te? no-premium?

    • Tak
      176
    • Nie, zosta?my przy premium.
      48

Rekomendowane odpowiedzi

Uczeń
Opublikowano

Podanie IC:

 

IC:

Imie i nazwisko IC: Dawid Bach

CV:cvdohuba.png

List motywacyjny: Ogarnięty, bystry, szybki. Jak już pisałem w CV, potrafię działać szybko i podejmować trudne decyzje. Moi koledzy mówią mi, że jestem świetnym kandydatem na Lidera NG, więc piszę podanie. Zarządzałem Posterunkiem 13 w Las Vegas, jednakże przyjechałem szukać szczęście tutaj. Mam za sobą 4 lata nauki i 24 lata służby, więc jestem świetnym kandydatem.

 

 

 

P.S : Przepraszam, że tu piszę , jednakże nie mogłem wysłać na priv.

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ja mam non premium ale chetnie bym pomógł budowac

50 post V - 10.11.2012; 100 post X; 200 post X; 300 post X; 400 post X; 500 post X

<Piszę poprawnie po polsku lecz czasem popełniam błędy ze względu na bardzo szybką pisownie bez patrzenia na klawiaturę za co z góry przepraszam >

Opublikowano

zobaczymy co z tego bedzie

Witam


Z tej strony Smierci


10 Kometarzy - Zrobione


20 Komentary - Niezrobione


30 Komentarzy - Niezrobione


Opublikowano

Łapcie kilka screenów.

 

Samolot:

 

2013-01-13_15.16.50.png

 

 

Radiowóz policyjny:

 

2013-01-13_15.14.20.png

 

 

Auto SWAT'u:

 

2013-01-13_15.14.45.png

 

 

Wóz strażacki:

 

2013-01-13_15.15.34.png

 

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...