Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] SAMP Role Play - Tematyka SAMP RolePlay/RealLife [Launcher] [Autorskie pluginy] [Mody] [Formaty Nickow] [Gangi]


Hubcik99

Role Play  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz?

    • Tak jasne!
      210
    • Nieee...
      15
  2. 2. Czy chcesz aby w launcherze by?o te? no-premium?

    • Tak
      176
    • Nie, zosta?my przy premium.
      48

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3vz4atmwk5b9.png

[DŁUGA PRZERWA TECHNICZNA]

nth9db8v29p7.png

Otóż serwer jest wzorowany na serwerach Role Play sampa. Będą takie same systemy frakcji, pojazdów itp. Na początku będzie się spawnowało

w budynku tutorialowym, gdzie będą opisane komendy i systemy.

Na serwerze będzie około 60-80 autorskich komend frakcyjnych, jak i zwykłych.

Będzie ważna komenda /stats jak i /duty dla frakcji. Będą 4 frakcje. FBI, NG, LSPD, MC.

Na start serwera będzie rekrutacja na własne , skryptowane gangi jak i szajki.

System domów prawdopodobnie będzie na tabliczke, bo jest to chyba najlepszy sposób.

Serwer będzie w 99% dopracowany,

bo jak wiadomo nie zawsze robi się coś idealnie.

Na serwerze będzie wymagany launcher, w którym będzie się pisało Imie i nazwisko Postaci IC.

36lts2m4cfo5.png

IP: Launcher

http://samp-rp.ugu.pl/gta/SAMP%20RP.exe

White list: Nie

Premium: Nie. Format Nicku.

Typ: Samp Role Play

03c47gog2gwf.png

Mapa: 80%

GameMode (Plug na funkcje): 99%

Pluginy: 90%

Mody: 100%

Launcher: 100%

Systemy:

System wytwarzania broni: 90%

System frakcji: 100%

System prac: 25%

Team:

HeadDev i Programista: Kaktusowaty/ Hubcik99

HeadDev: Serip

Lider FBI: Hubcik99

Lider MC: Never

Lider NG: JayFG

Lider LSPD: kajsks, LanoMC

Mod: [Wolne]

Budowniczy: LanoMC, Never, Aleksander, tivoy

REKRUTACJA NA LIDERÓW:

Brak

 

Podanie IC:

IC:

Imie i nazwisko IC:

CV:

List motywacyjny:

 

PODANIA NA PW Forum!!!

Screeny:Staty - Początki

gmes56hgwccs.png

Nowe staty

xwpk07vzavcg.png

Odznaki + Przeszukiwanie

bpby1ylmxmrd.png

Paralizator Policyjny

uty8bchm0bms.png

Pierwsza praca wzieta z GTA ;D

Miejsce do wziecia pracy

p1ty79dn56vr.png

Wziecie paczek

ddepbn3og3sn.png

Dostarczenie

4j1sdmpq8n8e.png

Wiadomosc po dostarczeniu

vcihfivgjo2p.png

 

Screeny by Serip:

Samolot:

2013-01-13_15.16.50.png

Radiowóz policyjny:

2013-01-13_15.14.20.png

Auto SWAT'u:

2013-01-13_15.14.45.png

Wóz strażacki:

2013-01-13_15.15.34.png

 

 

I jakies tam jeszcze ;D

 

Policyjne HQ:

 

 

udkw4kqthcu7.png

 

 

 

A tutaj biurowiec FBI

 

 

md9wzhy5zq4a.png

 

 

 

Nowe ss by serip:

 

 

2013-01-14_15.48.50.png

2013-01-14_15.50.10.png

2013-01-14_15.59.54.png

2013-01-14_16.06.04.png

2013-01-14_16.10.23.png

2013-01-14_16.14.56.png

2013-01-14_16.11.30.png

2013-01-14_16.18.34.png

 

 

 

 

 

 

SERWER NA MODACH SSY:

 

 

 

 

r8qw20pkc9ec.png

 

 

 

 

 

Komendy policyjne:

 

 

 

w4m0zrth3y5m.png

 

 

 

Ekipa ;D

 

 

 

66ppokatm8fg.png

 

 

 

Launcher ss:

 

 

9das54ywbf8q.png

 

 

 

 

Client:

 

 

kntq3cqdlthp.png

 

 

 

DYNMAP:

 

 

3iqpvg325bqm.png

 

 

 

Facebook:

http://www.facebook....454796877907241

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Uczeń
Opublikowano

Zapowiada się ciekawie, jednakże mam Non-Premium a chciałbym zagrać. Jest możliwość wgrania MineShaftera ?

Opublikowano

PZODRO Premium... człowieku co ma premium do RP ?! powiedz mi widziałem serwry 100% RP i byli z premium i bez , ci bez grali lepiej a ci z premium to OOC w IC , MG kurde jakieś PG a ty tu piepszysz o takim czymś ja bym sie puknął w głowe zanim bym coś powiedział. od tego jest wl albo daj mineshafter i non-premiu a nie. A teraz serwer zapowiada się dobrze ale non-premium!


 
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...