Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego za chodzenie do pracy płacą a za chodzenie do szkoły nie płacą ;/ ?


domineses

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nienawidzę ludzi co uważają że po zawodówce nic nie osiągniesz -,-

Tylko obecnie łatwiej znaleźć prace po zawodówce niż po liceum...

Pomogłem Daj Lajka.

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ktoś Cię uczy, wychowuje i ma Ci jeszcze za to kasę płacić? Jebnij się w łeb.

Kolejne multi acc lukalskiego ;) ?

Zalecam mocno sie jepnąc deską w ryj :D

Co do tematu prosze o wypowiedzi na temat @@@@@

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

Ja pierdole 127 odpowiedzi a ty nadal nie możesz zrozumieć.

PŁACĄ W PRACY BO ROBISZ COŚ DO PAŃSTWA(TWOJA MAM DAJE DUPĘ POLITYKOM),A W SZKOLE CIE UCZĄ A TY NIC TAM NIE ROBISZ DLA SZKOŁY.NIE NALEŻYSZ DO SYSTEMU SZKOŁY(NAUCZYCIELE,DYREKTOR,SPRZĄTACZKA).DZIELI SIĘ JESZCZE NA SEKCJE(PORZĄDKOWE,GAZETKOWE,ALE JESTEŚ TUMANEM ŻEBY DOSTAĆ SIĘ DO Z KTÓRYŚ Z NICH).W ZAMIAN ZA POMOC DOSTAJESZ PUNKTY DODATNIE,A ZA PRZESZKADZANIE PUNKTY MINUSOWE.

eQUQa.png
Opublikowano

Ja pierdole 127 odpowiedzi a ty nadal nie możesz zrozumieć.

PŁACĄ W PRACY BO ROBISZ COŚ DO PAŃSTWA(TWOJA MAM DAJE DUPĘ POLITYKOM),A W SZKOLE CIE UCZĄ A TY NIC TAM NIE ROBISZ DLA SZKOŁY.NIE NALEŻYSZ DO SYSTEMU SZKOŁY(NAUCZYCIELE,DYREKTOR,SPRZĄTACZKA).DZIELI SIĘ JESZCZE NA SEKCJE(PORZĄDKOWE,GAZETKOWE,ALE JESTEŚ TUMANEM ŻEBY DOSTAĆ SIĘ DO Z KTÓRYŚ Z NICH).W ZAMIAN ZA POMOC DOSTAJESZ PUNKTY DODATNIE,A ZA PRZESZKADZANIE PUNKTY MINUSOWE.

w szkole muszę robić projekty itd i jeszcze na to z własnej kieszeni muszę płacić!

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

w szkole muszę robić projekty itd i jeszcze na to z własnej kieszeni muszę płacić!

 

"z właśnej kieszeni" : pewnie płacą twoi rodzice, a ty tylko tutaj płaczesz, bo dla ciebie nie chca dac na zapiekanke w sklepiku

Opublikowano

w szkole muszę robić projekty itd i jeszcze na to z własnej kieszeni muszę płacić!

 

Jak musisz płacić z własnej kieszeni to idź z tym zażaleniem do dyrektora.

1364047611-U477327.png

 

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

 

 

Nie pisać mi na PW w sprawach pomocy od tego macie dział komputery!!!

I nie pomagam na PW!

 

 

 

 

gardenscapes cheats

 

bakery story 2 cheat

Opublikowano

Szkoła jest po to aby uczyć takich idiotów , którym sie nie chce uczyć ,a potem pretensje " CZEMU KURWA JA ASFALT KŁADA PO 8 H ZA 10 ZŁ?!" Żałosne.

21515.jpg

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...