Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego za chodzenie do pracy płacą a za chodzenie do szkoły nie płacą ;/ ?


domineses

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co za dureń post napisał.

 

powinien się cieszyć że za naukę jeszcze nic nie płaci a nie żałować że jemu nie płacą że gówno robi w szkole a chce pieniądze !

 

rodzice dają mu pieniądze to się cieszy i jemu mało jeszcze? darmozjad liczy że zapłacą mu za nic?

 

powiedz, za co ty chcesz by tobie płacili ?

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie płacą ci dlatego, że nie robisz w szkole nic dla państwa -.-

Opublikowano

Płaci Ci.... pomyśl trochę....

 

ludzie pracują....

płacą podatki...

podatki ida na kulturę i naukę.....

płacą nauczycielą....

szkoła dzieki temu istnieje....

Ty możesz się uczyc.... poprzez co nauczyciele Ci placą wiedzą....

 

 

Jeżeli nie miałeś/łas w gim na WOS'ie o tym to nie wiem czego Ciebie uczą. -.-

 

 

Technikum... za praktyki płaca....

 

Hahahaha, od kiedy za praktyki w technikum płacą? Głupota. Nic nie płacą. Tak samo w zawodówce. Chyba, że szkoła ma podpisaną jakąś umowę z daną firmą i obie strony mają z tego korzyści to może wtedy i płacą jakiś grosz.

 

@topic

 

Będą Ci płacić jak skończysz szkołę i zaczniesz robotę. Bo pomyśl - myślisz, że państwo da Ci kasę za to, że posiedzisz kilka godzin w ławce, a nawet nie wiedzą czy później nie będziesz ciągął zasiłku? Lajf is brutal, musisz sam cały czas troszczyć się o swój tyłek.

Opublikowano

Ponieważ to jest polska :D

a tak na serio to kształcisz się w szkolę aby pozniej Mieć dobra Prace i zarabiać :)

To jeszcze ty szkole powinienneś placic za edukacje :D

Opublikowano

Jakby takim debilom jak ty zaczęli jakąkolwiek kasę wypłacać to ten kraj zniżyłby się do poziomu Etiopii.

Trolling is a art.

Opublikowano

@top

Płacą za chodzenie do zawodówek i takich tam.

Ps.Jesteś żałosnym hejterem którego tematy świadczą o twoim wieku(10lat?)

Zal mi ciebie sorry ale taka prawda kto ci tak powiedział, ze płacą ci/innym za chodzenie do Zawodówek i Technikum?
Opublikowano

W technikum gastronomicznym jedziesz za 40 zł nad morze, pracujesz w jakimś barze czy coś i Ci za to płacą ;f

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Ponoc w krajach skandynawskich i angli placa,slyszalem ze w szwecji i norwegi nawet pokaznie,jak bys chodzil do roboty.

Ale Polska to biedny kraj,nawet jebane stypendia sa bardzo ubogie

sstwc.jpg

Opublikowano

Jak Ty spamisz czlowieku (autor tematu), wiec Cie lubie. xD

 

Nie placa ,bo daja Ci swojabwiedze za free. :)

Tzn. Ty im nie placisz ,tylko panstwo, czyli twoi starzy... Kur*a zaprzeczam sam sobie...

11456947725785518698.jpg

By: Fringe

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...