Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego za chodzenie do pracy płacą a za chodzenie do szkoły nie płacą ;/ ?


domineses

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie, bo mogą.

A na serio, bo szkoła jest pojebana i nie ma sensu.

Opublikowano

To jeszcze dobrze że im się nie płaci przecież szkoła dla Ciebie coś robi (kształci) a Ty dla szkoły tym nie pomagasz, więc za co niby? Ale przyznam to fajne by było

nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

Przestań robić co chwile te spamerskie tematy.

Bo co mi zrobisz xD ?

Państwo powinno nam płacić za naukę :D ja akurat chodzę do technikum więc nie narzekam na brak lekcji ;x

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

Zgwałcę Cię :D

Jak ty mnie zgwałcisz to moja ex cie wykastruje xD

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

@top

Płacą za chodzenie do zawodówek i takich tam.

Ps.Jesteś żałosnym hejterem którego tematy świadczą o twoim wieku(10lat?)

eQUQa.png
Opublikowano

Płaci Ci.... pomyśl trochę....

 

ludzie pracują....

płacą podatki...

podatki ida na kulturę i naukę.....

płacą nauczycielą....

szkoła dzieki temu istnieje....

Ty możesz się uczyc.... poprzez co nauczyciele Ci placą wiedzą....

 

 

Jeżeli nie miałeś/łas w gim na WOS'ie o tym to nie wiem czego Ciebie uczą. -.-

 

 

Technikum... za praktyki płaca....

ElGownino .... bo dodam rozmowy z GG :D


Opublikowano

@top

Płacą za chodzenie do zawodówek i takich tam.

Ps.Jesteś żałosnym hejterem którego tematy świadczą o twoim wieku(10lat?)

Wiek 16 lat nubku hejterem to może jesteś ty na pewno nie ja Czemu wiesz lepiej ode mnie kim jestem xD?

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

Płaci Ci.... pomyśl trochę....

 

ludzie pracują....

płacą podatki...

podatki ida na kulturę i naukę.....

płacą nauczycielą....

szkoła dzieki temu istnieje....

Ty możesz się uczyc.... poprzez co nauczyciele Ci placą wiedzą....

 

 

Jeżeli nie miałeś/łas w gim na WOS'ie o tym to nie wiem czego Ciebie uczą. -.-

 

 

Technikum... za praktyki płaca....

 

ty chyba głupi jesteś... w żadnych technikum nie płacą za praktyki chyba, ze sie ugadasz z typem ale i tak wtedy % dla szkoly idzie... w zawodowce czasem płacą.. ale to tez teraz coraz rzadziej.. szkoła musi byc dobra

 

 

@up

 

won od magika bo nogi stracisz

Opublikowano

hmmmm aktualnie jestem w technikum

2 klasa praktyki = 140 zł

3 klasa praktyki = 190 zł

4 klasa praktyki = 260 zł za tyle co nic =)

ElGownino .... bo dodam rozmowy z GG :D


Opublikowano

hmmmm aktualnie jestem w technikum

2 klasa praktyki = 140 zł

3 klasa praktyki = 190 zł

4 klasa praktyki = 260 zł za tyle co nic =)

 

to ty chyba w prywatnej szkole jestes bo w zadnym normalnym technikum już nie płaci szkoła za praktyki

Opublikowano

@domineses

Jesteś głupszy i wiem więcej od ciebie nawet o twoim życiu prywatnym.

Ty uważasz że 'troling' to jest udzielanie się w dziale Dota 2(Mateq).

Trolling:

http://www.mpcforum.pl/topic/809660-kto-mial-racje-powazne-nie-trolling-noobsy/

eQUQa.png
Opublikowano

@domineses

Jesteś głupszy i wiem więcej od ciebie nawet o twoim życiu prywatnym.

Ty uważasz że 'troling' to jest udzielanie się w dziale Dota 2(Mateq).

Trolling:

http://www.mpcforum.pl/topic/809660-kto-mial-racje-powazne-nie-trolling-noobsy/

Następne multi acc Mateq

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

to ty chyba w prywatnej szkole jestes bo w zadnym normalnym technikum już nie płaci szkoła za praktyki

 

Zwykła szkoła w 3 mieście =)

ElGownino .... bo dodam rozmowy z GG :D


Opublikowano

Bo Chuj i tyle moge powiedzieć.

Zróbmy napad na rząd i powiedzmy ze od 1 gimbazy powinno sie płacić bo nauczyciele wkurwiaja i sie człowiek psychicznie nie wyrobi :D

"Jeżeli coś chcesz, to powiedz, i tak tego nie dostaniesz"

Opublikowano

Wyjaśniam.

 

Praca to jedna z form zarobku. Pracując w jakieś firmie ta firma ma zysk z tego. że tam pracujesz np. naprawiasz urządzenia, samodzody czy coś.

Ktoś płaci za tą naprawe. Pieniądze idą do firmy. Część zysku leci to twojej pensji (Ile zależne od szefostwa)

 

Jednak niekóre funkcję nie mogą być całkowicie prywatne bo mogło by to doprowadzić do destabilizacji państwa (np. wojsko, sądy, szkoły, itp)

 

Całkowita prywatyzacja doprowadziła by to takiej sytuacji:

- halo straż pożarna dom się pali

-To będzie 1500PLN Czekamy na przelew i jedziemy

 

Chodząc do szkoły nie zdobywasz dochodów dla nikogo, więc za co mają płacić?

W prywatnych szkołach się płaci bo pieniądze dla nauczycieli nie są z podatków a bezpośrednio z kieszeni rodziców.

 

Na praktykach w technikach nie ma pensji bo ty się tam uczysz pracować a szefostwo z firmy wypełnia dokumenty na temat jak ci idzie i czy sobie radzisz. Ktoś musi ci pomóc i wychodzi na to, że nie jest dla nich opłacalne bo jesteś słabym pracownikiem. Czasami płacą jak jakaś firma się zgodzi bo uważają, że się opłaca.

 

Bo co mi zrobisz xD ?

Państwo powinno nam płacić za naukę :D ja akurat chodzę do technikum więc nie narzekam na brak lekcji ;x

No powinno ale czemu? Również jestem w 1 technikum ale nie widzę żadnego racjonalnego powodu.

Po za tym "brak funduszy"."

Opublikowano

Jakby niby szkoła miała zapłacić młodym uczniom w wieku: 8-16 lat?

 

W polskich dobrych szkołach otrzymuje się wysokie stypendia.

W innych krajach UE np. w Niemczech, są specjalne licea/technika gdzie za miesiąc dostajesz jakieś tam wynagrodzenie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...