Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.6][Kwadratowa Masakra][WL] Kwadratowa Kraina [10slotow][Mila atmosfera]


onet1001

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Kwadratowa Kraina

 

Info.png

 

strzalka.gif TYP: Hardcore / Kwadratowa Masakra

strzalka.gif Sloty: 10

strzalka.gif IP: s42.mineserv.eu:9624

strzalka.gif Potwory: ON

strzalka.gif Zwierzęta: ON

strzalka.gif PvP: ON

strzalka.gif Premium: OFF

strzalka.gif Nether: ON

strzalka.gif BialaLista: ON

 

 

Admin.png

Relled

 

pluginy.png

LifeMC, Nie ma LWC, Other drops (taki mini anty Xray)

 

InfoDOt.png

Serwer działa na 1.4.6.

Po wejściu przywita was pokaz fajerwerków ! (o godz. 23.15)

 

Prawdziwa mapa KM !

Identyczna wyspa !

 

Zadasy są proste !:

1.Baw się dobrze!

2.Nie girefuj!

3.Nie klnij!

4.Nie trolluj!

 

Chcemy na serwerze utrzymać ład i porządek, a także rodzinną atmosfere !

Dodajemy osoby 13+ ,prosimy abyście pisali w \\\"o sobie\\\" szczerze i żebyście się rozpisywali .

 

Podanie na WL:

Nick:

Wiek:

O sobie:

 

Jeśli Ci się spodobał serwer na pisz w tym temacie. Jeśli masz zastrzeżenia także pisz TU!

 

 

Zapraszam i życzę miłej gry !

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Lex

Wiek: 15 lat.

O sobie: Zajmuje sie amatorsko grafiką komputerową, lubie teatr, minecraft, counter strike, samp, bardzo mnie interesują reżyseria machinimy gothic 2 nk, w przyszłośći niedługo mam zamiar nakręcić jakaś fabułke itp.

Lubie sobie dobrze pobudować z zgrają ludzi co nie griefują :D.

zu439g.jpg

Opublikowano

Imię:Paweł

Nick:FireONgame

Skype:Brak (mam słabego kompa///wiem nie wierzycie mi)

Wiek:12

Dlaczego ja:Szukam serwera na MC.Grałem na ponad 60 i większości nie miały tego czegoś.Oby wasz miał !

Coś osobie:Gram w Dote 2,CoD mw3 i inne gry.Nie griefuje.Nienawidze cheaterów.Nie zabijam bez powodu.

Czy grałem na takich serwerach?:Tak grałem (na 4).

Ortografia: 8/10

Czy zabijam bez powodu:Nie.Jeżeli ktoś mnie walnie to zapytam sie dlaczego.

Premium:Miałem ale Notch mi zabrał.

Od jakiej wersji grasz w minecrafta?:1.7.3

 

Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Podanie na WL:

Nick:Kalmino

Wiek:14

O sobie:Jestem Adam mam 14 lat lubie placki interesuję się sportem informatyką mechaniką i to tyle :D

.

Opublikowano

Nick : Mount

Wiek : 16

O sobie : Siemanko zacznę od tego że mam na imię Tomek Chodzę do szkoły dla dorosłych.

Nie lubię prowokować ludzi lecz jak mnie ktoś wkurzy owszem wyzwiska polecą pełną parą : D

Chciał bym zagrać na tym serwerze i chcę coś wnieść na niego od siebie : D

Opublikowano

Nick: Kanakun

Wiek: 13

O sobie: Lubię serie Far Cry 3. Mam na imię Remik. Lubię grać w Minecraft'a. Mam premium. Ostatnio polubiłem diablo 3.

mca.png
Opublikowano

Nick: TheMisterLight

Wiek: 14

O sobie: jestem przyjacielski i pomocny, lubie budowac :D

 

kolegi podanie:

 

Nick: Maximus

Wiek: 13

O sobie: jest waleczny :D, mily i trudno mi go opisac xD

Opublikowano

Nick: kdas

Wiek: 13

O sobie: Interesuję się webmasterstwem. Piszę strony w html i css ;) W minecraft'a gram od 1.2.5 . nie griefuje

Ortografia: trudno powiedzieć mam dyslekcje itp.

Zawsze chcialem sobie pograć na takim serwerze.

Opublikowano

Nick: MarceloSSG

Wiek: 14

O sobie: Lubię gry komputerowe (ale w nie nie nolifie). Znam się na serwerach (mam swój). Lubię nagrywać filmy (moge nagrac film z tego serwera. Bardzo chcę grać na tym serwerze. Nie lubie hejterów. Gram w minecraft od beta 1.9. Znam minecraft'a na wylot. Chętnie bym zagrał na tym serwerze. Czekam na odpowiedź:

 

 

Pozdrawiam Marcel

Opublikowano

Imię:Łukasz

Nick:Tyron

Skype:tyron.1999

Wiek:13

Dlaczego ja:Szukam serwera na MC.Grałem na ponad 60 i większości nie miały tego czegoś.Oby wasz miał !

Coś osobie:Gram w Terraria,TES V:Skarim i inne gry.Nie griefuje.Nienawidze cheaterów.Nie zabijam bez powodu.

Czy grałem na takich serwerach?:Tak grałem (na 4).

Ortografia: 6/10

Czy zabijam bez powodu:Nie.Jeżeli ktoś mnie walnie to zapytam sie dlaczego.

Premium:Mam az 3

Od jakiej wersji grasz w minecrafta?:alpha

 

Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...