Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kim wy tak naprawdę jesteście?


Pan Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ehhh...

To że ja jestem ateistą, nie znaczy o tym, że moja rodzina też musi być.

 

a na zakończenie dojebie takie fajne zdanie.

"Często robimy coś, na co w ogóle niemamy ochoty, ale robimy to aby kogoś uszczęśliwić."

 

U mnie np. wszelkie święta to okazja do spodkania sie z rodziną która jest za granicą i widzimy sie właśnie tylko w święta.

 

@edit.

W tym roku u mnie nie było jakotakich oficjanluch prezentów, każdy kupił coś (alko, słodycze i inne "tanie" peirdoły) mama zapakowała i każdy sobie wybrał jaką paczke chce, bez zbędnego "rozdawania" po prostu taka tradycja że są prezenty i tyle.

Po chuj sie męczyć skoro ja jestem najmłodszy a już prawie 20 na karku...

 

 

a co do nazwy tematu, to jestem popierdolonym zjebem uzależnionym od komputera i dobrze mi z tym.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ehhh...

To że ja jestem ateistą, nie znaczy o tym, że moja rodzina też musi być.

 

a na zakończenie dojebie takie fajne zdanie.

"Często robimy coś, na co w ogóle niemamy ochoty, ale robimy to aby kogoś uszczęśliwić."

 

U mnie np. wszelkie święta to okazja do spodkania sie z rodziną która jest za granicą i widzimy sie właśnie tylko w święta.

 

@edit.

W tym roku u mnie nie było jakotakich oficjanluch prezentów, każdy kupił coś (alko, słodycze i inne "tanie" peirdoły) mama zapakowała i każdy sobie wybrał jaką paczke chce, bez zbędnego "rozdawania" po prostu taka tradycja że są prezenty i tyle.

Po chuj sie męczyć skoro ja jestem najmłodszy a już prawie 20 na karku...

 

 

a co do nazwy tematu, to jestem popierdolonym zjebem uzależnionym od komputera i dobrze mi z tym.

I to chodzi. Prosto i treściwie, bez żadnej mistycznej otoczki wokół tego.

A co do nazwy tematu, to Popierdolony, aspołeczny, oglądający anime nerd, który bez neta nie wytrzyma jednego dnia. That's me.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Ja chodze jak musze, a jakoś specialnie wierzący nie jestem.

Opublikowano
Pytam się jakim prawem takie osoby dostają coś na gwiazdkę i się tym chwalą?

Przecież Gwiazdka do Boże Narodzenie, święto kościelne, chrześcijańskie.

Więc jakim prawem takie osoby skoro nie wierzą obchodzą to święto?

Uważam że właśnie w ten sposób pokazują swój niezwykły debilizm i idiotyzm,

no sorry ale nie wiem jak nazwać tego typu schorzenie mózgu...

Przecież to jest chore...

 

To, że są ateistami, znaczy, że nie mogą spędzić tego wieczora z rodziną? Nie mogą dać sobie prezentów? Z tego co wiem, legenda głosi, że Św. Mikołaj prezenty dawał nie tylko wierzącym dzieciom, więc?

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Naprawde jesteś taki tępy i sądzisz że każdy katolik będzie cie głaskał po głowie i tolerował obraze Boga etc.?

Dobre sobie.

To że jestem katolikiem oznacza że w Boga wierze ale to nie oznacza że jestem strumieniem szczęścia i dobroci wierzyć w Niego a być jak On to 2 różne sprawy i chętnie bym ci dopierdolił te dni w pracy gdybym mógł.

To, że jesteś katolikiem oznacza, że wypełniasz doktrynę chrześcijańską(którą de facto, ja ateista znam lepiej niż ty), która mówi w zajebistym uogólnieniu, aby być dobrym, miłosiernym i aby pomagać bliźniemu, nie ważne czy jest on ateistą, katolikiem czy wyznawcą duszków siedzących w kamieniach. A jeśli uważasz się za katolika tylko dlatego, że wierzysz w boga, to chuj z ciebie, a nie katolik. Pierdolony hipokryta.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

W Kościele nie byłeś? Nie wiesz jak to jest.

Wierzę i staram sie pomagać bliźnim nie tylko ze względu na wiare ale i na człowieczeństwo.

A to że bym cie wysłal do pracy w dni wolne (święta chrześcijańskie) to dlatego że cie nie lubie i mnie wkurwiasz.

To że jestem katolikiem nie oznacza że mam świecić dobrocią na lewo i prawo jakby tak było świat wyglądał by całkiem inaczej

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

To że jestem katolikiem nie oznacza że mam świecić dobrocią na lewo i prawo jakby tak było świat wyglądał by całkiem inaczej

Właśnie to oznacza, Jezus wybaczył nawet Judaszowi, który go zdradził, czemu nie czerpiesz z tej sceny nauki?

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Ponieważ w tym świecie to jest po prostu nierealne jeżeli miałbyś tak selekcjonowac katolików to odpadło by 9/10

Ja nie mam nic do ateistów ale to oni zazwyczaj są tymi którzy obrażają Jezusa czyt. są nietolerancyjni

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

A teraz jak tak się wszyscy kłócicie, co was to kurwa obchodzi, czy ktoś nie wierzy w boga i dostaje upominki, nie wiem o co te spiny? Zazdrość was zżera po prostu.

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

76561198014515809.png

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Opublikowano

A teraz jak tak się wszyscy kłócicie, co was to kurwa obchodzi, czy ktoś nie wierzy w boga i dostaje upominki, nie wiem o co te spiny? Zazdrość was zżera po prostu.

ŻE CO? xD

Beka.

A idea forum to dyskutowanie na różne tematy nie obchodzi cie to to nie wchodź do tematu proste

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Tak, kurwa zżera bo dzieci biedne, które kurwa nic nie mają z życia wierzą w Boga,

wy macie za dużo w dupach i się wam w nich poprzewracało...

Przyjdzie dzień w którym gorzko zapłaczecie, wtedy już będzie za późno.

Bywalec
Opublikowano

Powiedz mi kiedy Ci pomógł ten Twój BÓG?

;>

 

Ja nie wierzę w niego i jakoś dobrze mi się powodzi ;-)

Opublikowano

Większość "niewierzących" jeżeli tak mówią to może i sobie nie wierzą ale oficjalnie tego nie oznajmiają, żeby się nie wyróżniać, rodzice, rodzina itp...

Do kościoła chodzą - w te ważniejsze święta i z rodziną, nie koniecznie dobrze się tam zachowują z racji, że nie wierzą, lecz udają, że są "normalni" jak inni...

To jest trochę wina społeczeństwa, że rzekoma wolność poglądów istnieje... Gdyby takowy osobnik zachciał sobie nie wierzyć to z góry jest zmieszany z błotem

i wyzywany od szatanów i zdemoralizowanych dzieciaków którym się w głowach poprzewracało (cytat od Pana powyżej) a rodzina to już nie wspomnę...

na siłę targają do kościoła takie dziecko, żeby inni nie pomyśleli...

 

Osobiście wierzę w Boga, ale nie mam też nic do ateistów... To jest ich osobista sprawa, nie rodziców nie rodziny i tyle na ten temat...

Chrześcijanie mają za zadanie przekonać tych niewierzących aby zaczęli wierzyć a nie jeszcze ich wyzywać...

Opublikowano

Szczerze mówiąc ten temat nadaje się tylko na odstrzał, bo sporu i tak nie rozwiąże żaden użytkownik, a dalsza kłótnia po prostu nie ma sensu...

#don't care

Opublikowano

Powiedz mi kiedy Ci pomógł ten Twój BÓG?

;>

 

Ja nie wierzę w niego i jakoś dobrze mi się powodzi ;-)

 

Ty jesteś głupi/a raz mówisz tak a raz siak...

Pomógł mi wiele razy, uniknąłem dzięki niemu wypadku samochodowego.

Opublikowano

E ludzie wiecie że jest to dyskusja po nieskończoność ?

Każdy ma swoje zdanie, więc to jest jak mówić do słupa a słup stoi jak dupa...

Pomogłem Daj Lajka.

Bywalec
Opublikowano

Ty jesteś głupi/a raz mówisz tak a raz siak...

Pomógł mi wiele razy, uniknąłem dzięki niemu wypadku samochodowego.

Dzięki niemu? Co zrobił?

Opublikowano

od 10 lat nie byłem w kościele,nie modliłem się,od wielu lat nie dostaję "gwiazdkowych" prezentów,nie mam w domu krzyży,choinki,biblii,dekoracji,a jakbym próbował dostać się do szkoły to by mnie zgarnęli za włamanie/próbę włamania

lol coś jeszcze ?

s2c77Oa.png

Opublikowano

Dzięki niemu? Co zrobił?

 

szarpnął kierownicą.

 

 

@btw. 666 post!

SZATAN JEST Z NAMI!!!!ONEOONEjeden11

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Widać jacy z niektórych "katolicy". Do kościółka co niedziele popierdalają a na forum życzą ludziom najgorszego.

Przytoczę tutaj przykład mojego sąsiada:

Co niedziela z całą rodzinką chodzi do kościółka jak przykładny tatuś,a popołudniu wraca najebany do domu i robi burdy że słychać na cały blok,i gdzie tutaj "katolicyzm" który podobno każe szanować bliźniego ?

Opublikowano

@up

przecież kościół nie zmusi go do tego żeby szanował bliźniego...

kościół daje wskazówki jak masz czynić, a jak Ty będziesz czynił, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie...

 

 

a mam jeszcze taką ciekawą nutkę dla was:

5lwgh1.png

 

Pamiętaj, najważniejszy jest szacunek do drugiego człowieka!

Opublikowano

Dzięki niemu? Co zrobił?

Stanął na ulicy i krzyczał jak pojebany "BABO, NIE TEN PEDAŁ KURWA, OGARNIJ SIĘ BO SŁAWKA JEBNIESZ.". lol.

 

 

Sławek, żaden z ciebie katolik. Chodzenie do kościoła to żaden znak wiary.

Chronił mnie ;)

Ja to czuję i wiem ;)

jesteś hipokrytą.

 

powiedzcie mi, że wszystko co dobre to sprawa boga, a wszystko co złe szatana. xD

 

AMEN


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...