Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Informacja]Minecraft-The Old Republic[STAR WARS]


MC-TOR_Team

Zagrasz  

258 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serverze?

    • Tak
      226
    • Nie
      32
  2. 2. Chcesz wzi??? udzia? w BETA?

    • Tak
      215
    • Nie
      43
  3. 3. B?dziesz p??ci? abonament? (po miesi?cu gratis)

    • Tak
      40
    • Nie
      218

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jutro 15/16 ip o 14

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




  • Odpowiedzi 449
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Najgorszy jest stres podczas pierwszej rozmowy z anglikiem, więc radzę się odstresować przed eliminacjami.

Opublikowano

Ja ogarnięty, ale niestety na żywioł nie pójde bo nie ogarne . Moja przemowe mam gotową ale to troszeczke a więc wystarczy :P

Opublikowano

Kotkowski tobie wystarczy jak powiesz miau miau :)

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

Opowiadanie o sobie można od tak powiedzieć, więc nie ma się czego bać (chyba że nie zdasz z angielskiego ;D)

Opublikowano

UWAGA!

 

 

IP TSa zostanie rozesłane na PW po godzinie 14:30!

Wyczyśćcie skrzynki!

 

Eliminacje odbędą się o godzinie 16:00

 

Kto się spóźni automatycznie odpada!

 

 

Eliminacje będą się składały z 3 etapów!

 

 

Wszystkiego dowiecie sie na TSie

bez reklam serwerów.

Opublikowano

Zgaduję, że eliminacje będą pewnie prowadzone przez obcokrajowca.

Opublikowano

Witam!
Oto dane potrzebne do udziału w eliminacjach.

IP servera TS to : 79.133.216.159
Kanał: 54. MC-TOR Eliminacje
Hasło do kanału: tor

Eliminacje zaczynamy o 16. O 16.01 hasło zostanie zmienione i osoby które sie nie stawią automatycznie odpadają.


PROSZĘ NIE ODPISYWAĆ NA TĘ WIADOMOŚĆ!

Od razu odpowiadam na pytanie:
To nie jest nasz server TS. Na naszym jest obecnie 50 slotów i nie pomieścił by on wszystkich , chyba ,że ekipa budująca mapę by wyszła.

IP naszego TSa podamy 24 godziny przed startem BT

 

 

 

 

-tą wiadomość miałem właśnie zacząć rozsyłać na pw ale niestety okazało się ,że MPC blokuje pisanie wiadomości w odstępach czasowych krótszych niż 15 minut.

 

 

Mam nadzieję ,że nikt nie bedzie się podszywał.

 

 

Na TSa wbijajcie z nickami na jakich będziecie grać.

 

Jeżeli ktoś z was nie będzie mógł się połączyć bo ktoś o takim nicku jest już na servie to wejdzcie o innym nicku i powiedzcie mi o tym.

 

 

 

 

 

@Up

Eliminacje przeprowadza polak ^^

bez reklam serwerów.

Opublikowano

Proszę zacząć już wchodzić na TSa.

 

Eliminacje będą ekspresowe bo o 17 impach ma wyjazd ^^

 

 

macie farta

bez reklam serwerów.

Opublikowano

Lepiej już wchodźcie, im szybciej wejdziemy, tym szybciej zaczniemy.

Opublikowano

Przed dokładnie 5 minutami zdarzyła się rzecz straszna ,a mianowicie Impach stracił połączenie.

 

Jesteśmy już po rozmowie telefonicznej z nim i wiemy ,że ma problemy z internetem.

 

Z racji tego ,że to on prowadzi nabór musimy was przeprosić i przenieść eliminacje na za tydzień.

 

Nam też jest to nie na rękę.

Mam nadzieję ,że nie posypie się teraz masa hejtów ,że będziemy to tak przekładać w nieskończoność.

NAM TEŻ JEST TO NIE NA RĘKĘ!

 

 

 

Czekajcie na informacje. Pozdrawiam

bez reklam serwerów.

Opublikowano

No spoczko :P Do usłyszenia za tydzień. :) Dla zbicia czasu zapraszam do oglądaina : http://www.youtube.com/channel/UCnl8wEwDayK72E4Jodun7ZQ/videos?flow=grid&view=0

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

Nie ma czym się martwić, jeszcze nie ma połowy marca, więc jeszcze nie będzie beta testów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...