Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Informacja]Minecraft-The Old Republic[STAR WARS]


MC-TOR_Team

Zagrasz  

258 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serverze?

    • Tak
      226
    • Nie
      32
  2. 2. Chcesz wzi??? udzia? w BETA?

    • Tak
      215
    • Nie
      43
  3. 3. B?dziesz p??ci? abonament? (po miesi?cu gratis)

    • Tak
      40
    • Nie
      218

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 449
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale KidMod to normalny gracz który ma slota + pisze na kolorowo + moze dac muta na chat + moze kickac + moze banowac na 30 minut ^^. Wiec grasz normalnie ^^

mca.png

Pomogłem??? Daj + ;>>>

Opublikowano

Ku**a ;p 20 luty to dzień mojej zagłady :P

Nie nawidzę matmy :P

 

Musi nawet psuć tą magiczną chwilę przesłuchań na BETA

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

no to co jutro eliminacje :D jak miło :P tylko szkoda ze do eliminacji dostało sie chyba 7 osób reszta nie odpowiedziała :D

Opublikowano

no nie wiem :P Ja i meaczel raczej na 100% będziemy :P

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

Dzięki za odpisanie na post. :) Rozumiem, że nie wiadomo chociażby mniej-więcej kiedy projekt startuje pełną parą?

"The guilty will know agony" ~ Varus

Opublikowano

To o której trzeba jutro wbić na ts? ( i jakie ip ts )

Opublikowano

Eliminacje moga się przesunąć w czasie. Ale w tym tygodniu raczej będą.

@2up to chyba ci wystarcza ?

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

CO za fejk, nie odpowiedziałeś mi TOR. Dlaczego nie chcesz dać dowodu? Boisz się, że ktoś skopiuje WASZ pomysł? Przecież niby napisanie tych modów to nie 5 minut, to co ci szkodzi? Dasz SS'y tego co np będzie na becie ok wierzę i możesz mnie bloknąć... Nie chce SS'ów mapy. Chcę modów...

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Opublikowano

Na co ci to jak ty już masz bana -_-



Eliminacje moga się przesunąć w czasie. Ale w tym tygodniu raczej będą.

Oby nie bo naprawdę na to czekam ;p

 

Co do godziny niezbyt mi odpowiada i skillexowi też

 

najlepiej około 18 ;p

Opublikowano

Kajskus nie wiem po co wogóle jeszcze tutaj zaglądasz zaczełeś hejtowac ten temat a tera hejtujesz Tora nie wystarcza ci że tor jutro z nami na ts gada ?? jesteś po prostu nie ogarem myśli że jeżeli bedzie spamił postami pod każdym tematem to bedzie kims a żeby być kims to trzeba kojażyć co sie dzieje do okoła noobku

Opublikowano

Eliminacje zostają przesunięte na weekend!

Będą one około 22 w sobotę(lub niedzielę).

 

Ip podam tuż przed nimi.

 

Wybaczcie ale nasza osoba od rekrutacji ma jakieś ważne egzaminy w tym tygodniu.

 

Przesłuchiwał was będzie Impach.



Dzięki za odpisanie na post. :) Rozumiem, że nie wiadomo chociażby mniej-więcej kiedy projekt startuje pełną parą?

Pracujemy pełną parą juz od kilku miesiecy. BT odbędą się za (miejmy nadzieje) miesiąc.

Start chcemy zrobić przed wakacjami.



CO za fejk, nie odpowiedziałeś mi TOR. Dlaczego nie chcesz dać dowodu? Boisz się, że ktoś skopiuje WASZ pomysł? Przecież niby napisanie tych modów to nie 5 minut, to co ci szkodzi? Dasz SS'y tego co np będzie na becie ok wierzę i możesz mnie bloknąć... Nie chce SS'ów mapy. Chcę modów...

Pisałem już wcześniej ,albo komuś na pw - ssy będą wrzucać BT. My nie mamy czasu sie tym bawić. Oni zadecydują co jest warte uwagi i powinniście zobaczyć ,a co nie.

bez reklam serwerów.

Opublikowano

Jaki sens mają eliminacje jeśli 7 z 7 osób będzie na eliminacjach? xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...