Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][1.4.7] rpg.yonjicraft.pl - Najlepszy serwer RPG w sieci! [Frakcje][Questy][Skille][300 slot!][Expienie][Autorskie Pluginy][Non-Premium][No-Wl]


yonji94

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

yonjicraft.png

 

 

Witamy was wszystkich w prezentacji naszego serwera. Co nas wyróżnia od innych i dlaczego powinieneś u nas zagrać?

Postaram się przedstawić kilka rzeczy, których u innych nie znajdziesz i wyróżniają nas na arenie serwerów!

Staraliśmy się położyć nacisk na zabawę, byś nie znudził się po dwóch dniach grania na serwerze i został z nami na dłużej!

Wejdź i oceń jak to nam wyszło

;)

 

 

IP: rpg.yonjicraft.pl

IP TS3: ts.yonjicraft.pl

 

informacje.png

 

 

Maszyna: Dedyk

Typ serwera: RPG + Survival

Ilość slotów: 300!

Nether: Włączony

Biała lista: Wyłączona

PvP: Włączone

Potwory: Włączone

Wersja: 1.4.7 (najnowsza)

 

 

maszyna.png

 

 

Procesor: Intel Xeon E3 1245v2

Rdzenie: 4

Watki: 8

Zegar: 3.4GHz

Pamiec RAM: 32 GB DDR3

Dysk: 2x 120GB SSD

RAID: SOFT 1

Łacze: 100 Mbps

 

Jest to bardzo wydajna maszyna pozwalająca odpalić aż 300 slotów bez lagów!

 

 

heroes.png

 

 

Główną rzeczą wyróżniającą nasz serwer jest rozbudowany plugin Heroes. Dodaje on możliwość wybrania klasy. Co jest w nim takiego fajnego?

Oczywiście to, że każda klasa jest inna, zadaje inne obrażenia z danego typu broni, ma własne zaklęcia, które zmieniają rozgrywkę o 180 stopni.

To nie jest już ten nudny Minecraft, który prezentuje większość serwerów. To coś więcej!

 

Na naszym serwerze jest podział tzw. tierowy co oznacza to, że musisz wbić maksymalny poziom danej klasy i odblokowujesz następną, o wiele silniejszą przez co się nie nudzisz!

Dla przykładu: Rozpoczynasz grę jako Chłop, który ma po prostu nędzne obrażenia, mało wytrzymałości i żadnych zaklęć.

Po osiągnięciu 20 poziomu możesz wybrać następną klasę: Wojownik, Mag, Harcownik, Kapłan.

Jak osiągniesz 20 poziom klasy T2 wtedy możesz wybrać klasę z następnego tieru. Dzięki niej staniesz się jeszcze silniejszy!

 

Lista klas dostępnych na serwerze:

 

 

- T1Chłop (klasa startowa)

 

- T2Wojownik

- T2Mag

- T2Harcownik

- T2Kaplan

 

- T3Berserker

- T3UpadlyRycerz

- T3Paladyn

-T3Piromanta

- T3MagKrwii

- T3Nekromanta

- T3Lowca

- T3Mysliwy

- T3WichrowySluga

- T3Druid

- T3Iluzjonista

- T3Mistyk

 

- T4Zadlo

- T4PanChaosu

- T4Serafin

- T4WladcaPlomieni

- T4SlugaMrocznego

- T4PolZywy

- T4LowcaGlow

- T4Tropiciel

- T4WladcaWiatru

- T4WysokiDruid

- T4WladcaUmyslu

- T4Mnich

 

- T5Tarkan

- T5Baal

- T5Archaniol

- T5Elementalista

- T5Mroczny

- T5Zniwiarz

- T5Msciciel

- T5Hwarang

- T5Cien

- T5WladcaNatury

- T5Wyrocznia

- T5Dharma

 

Na serwerze jest dostępnych w sumie aż 41 klas!

 

 

citizens.png

 

Ten plugin odpowiada za tworzenie NPCów i dodawanie klimatu naszemu serwerowi. Tego na pewno nie znajdziesz nigdzie indziej!

W miastach jest ich pełno "ludzi", niektórzy są przyjaźni względem ciebie a niektórzy mają ci po prostu ochotę nakopać do tyłka. Postaraliśmy się o to, byś każdego zapamiętał inaczej i się różnił charakterem, stylem rozmowy z tobą i wyglądem. Wielu z nich ma questy z wspaniałymi nagrodami takimi jak najróżniejsze przedmioty, rubiny (waluta serwerowa),

czy EXP dla twojej klasy. Citizensy są głównym źródłem zdobywania doświadczenia dla klas. Każdy quest jest opatrzony w ciekawą historię, która wprowadza Cię do świata serwera.

Na dzisiejszą chwile jest około 25 różnych questów z najróżniejszymi nagrodami. Niektóre są proste typu przynieś mi mięso, lecz niektóre wymagają chociażby zmieszczenia się w danym czasie, zabicia jakiegoś "bossa" czy przyniesienia jakiejś rzeczy od jednego mieszkańca do drugiego.

Codziennie są dodawane 2-3 questy, więc nie zastaniesz takiej sytuacji, że w końcu Ci się one skończą i nie będziesz miał co robić. To nie u nas!

 

Na serwerze aktualnie są 2 zamki i 3 wioski pełne questów, lecz nie ma tak dobrze, że Ci powiemy gdzie one dokładnie są, musisz ich poszukać na własną rękę lub spytać się innych graczy o ich lokację.

 

Citizensy odpowiadają także za handel na serwerze. Zrezygnowaliśmy z nudnych i mało klimatycznych tabliczkowych adminshopów. U nas zastaniesz mieszkańców handlujących przedmiotami na straganach byś poczuł się jak w średniowieczu!

Kolejną rzeczą, która nas wyróżnia to jest to, iż totalnie pozbyliśmy się warpów. Została jedynie komenda /spawn, ponieważ każdy może gdzieś utknąć skąd nie będzie mógł wyjść. Zamiast warpów postawieni są teleporterzy na oto tym pluginie. Muszę przyznać, że spisują się wyśmienicie w swojej roli. Musisz do niego zagadać i odpisać mu "tak" bądź "nie".

 

Większość questów akceptuje się poprzez napisanie słowa "tak" na chacie gry, lecz zdarzają się questy specjalne, które są wyjątkiem od tej reguły, ale zadbaliśmy oto, że jak nie będziesz wiedział co masz mu odpisać to pokaże się wskazówka naprowadzająca Ciebie na właściwą drogę

;)

 

W aktualnej chwili na serwerze jest dostępne ponad 50 questów! To bardzo duża ilość

;)

 

 

factions.png

 

 

Plugin chyba znany każdemu wyśmienicie. Wiele serwerów go stosuje. Pozwala założyć swoją gildie zrzeszającą przyjaciół na serwerze. Stwierdziliśmy, iż co to za średniowiecze jak nie ma w nim brutalności, mordowania, palenia, niszczenia i gwałcenia? Ten plugin na to pozwala. No może nie dosłownie na gwałcenie

;)

Po założeniu gildii możesz zbudować swój zamek na specjalnie zabezpieczonym terenie gildijnym na którym nikt nie będzie mógł was okraść ani zaatakować.

Chyba, że wypowie wam wojnę

;)

 

Administracja się nie wtrąca w konflikty pomiędzy frakcjami. Macie wojnę? Walczcie sami. U nas nie ma żadnego przywracania zamków czy ustawiania pokoju na siłę, ponieważ jedna frakcja płacze, iż jest atakowana. Chcecie się tłuc to się tłuczcie dopóki nie zniszczycie drugiej frakcji. Oto chodzi na tym serwerze, najsilniejsi jedynie przetrwają

;)

Chociaż nawet jak wasza frakcja zostanie zniszczona to nie oznacza końca gry dla was. Możecie przyłączyć się do jednej frakcji i w akcje zemsty zniszczyć swojego starego wroga.

 

 

viper.png

 

Jest to autorski plugin dla naszego serwera stworzony przez HeadAdmina yonji'ego. Jego funkcja głównie polega na obsłudze płatności SMS i przelewem z poziomu gry. Aby dowiedzieć się co jest możliwe do kupna należy wpisać komende /kup itemshop Dzięki niemu możesz kupić:

 

- 20,000 rubinów

- 50,000 rubinów

- 100,000 rubinów

- 200,000 rubinów

- Konto VIP na 15 dni

​- Konto VIP na 30 dni

​- Konto SVIP na 15 dni

​- Konto SVIP na 30 dni

- Diaxowy set

- Diaxowe toolsy

- Mobspawnery

- Zmiane typu mobów spawnowanych przez posiadanego mobspawnera

 

Jego dodatkową funkcja jest wyłączenie tych natrętnych wiadomości spamujących czat dotyczących dołączenia i wyjścia z gry gracza. Kolejną jego ciekawą funkcja jest możliwość kupna rangi za rubiny. Pozwala to mieć swoją unikalną rangę w wybranym przez ciebie kolorze. Więcej możesz się dowiedzieć w grze pod komendą /kup ranga.

 

 

administracja.png

 

U nas nie ma rangi za ładne oczy, każda osoba z teamu zna się na swojej robocie i stara się wykonywać ją jak najlepiej

 

[HeadAdmin] yonji

[Admin] VenincePL

[Moderator] JJLaRoche, NajkersPL, Fryta, Ninja

[KidMod] DimiGod, RimothPL, Marcin321PL, Kacper0106

[QuestWriter] Adamzz

 

Jako prefixy zastosowaliśmy skróty rang, by nie zaśmiecać niepotrzebnie chatu:

 

HA - HeadAdmin

A - Admin

M - Moderator

KM - KidMod

QW - QuestWriter

B - Budowniczy

SV - SuperVIP

V - VIP

G - Gracz

 

screeny.png

 

 

screen1.pngscreen2.pngscreen3.png

 

screen4.pngscreen5.pngscreen6.png

  • Odpowiedzi 423
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wow... Jestem pod wrazeniem a to sie nie czesto zdarza

Serwer jest bardzo dobry z tego co zdazylem zaobserwowac

Prezentacja jest bardzo ladna zreszta tak jak sam serwer

Adminiostracja serwera co prawda nie jest bardzo rozmowna ale solidna i nie wydaje sie zeby miala jakies przecieki w itemach

Typ i wykorzystanie pluginu hero sa mila odmiana jak wiemy wiekszosc serwerow to survivale + gilidie a tu mila odmiana

Oczywiscie tutaj tez sa gildie lecz nie tak jak zawsze bo tu trzeba za nia placic i co jest zdziwieniem kasa w grze a nie za vipa

Milym urozmaiceniem jest rowniez dodanie pluginu z npc i questami od nich

Wszystko to w polaczeniu daje swietny efekt

Co prawda nie poznalem jeszcze jak dokladnie funkcjonuje serwer ale moge z czystym sumieniem powiedziec ze serwer jest godny uwagi i polecania

Napewno zostane i spedze mile chwile na tym serwerze

Serdecznie polecam serwer kazdej osobie lubiacej klimaty rpg i nie tylko kazdy znajdzie tu cos dla siebie

Pozdrawiam Lavilos

Uwielbiam gre na serwerach SkyBlock


Masz fajny serwer SkyBlock? Napisz do mnie!


Na serwerach jestem pod nickiem Aridion 

Opublikowano

Wow... Jestem pod wrazeniem a to sie nie czesto zdarza

Serwer jest bardzo dobry z tego co zdazylem zaobserwowac

Prezentacja jest bardzo ladna zreszta tak jak sam serwer

Adminiostracja serwera co prawda nie jest bardzo rozmowna ale solidna i nie wydaje sie zeby miala jakies przecieki w itemach

Typ i wykorzystanie pluginu hero sa mila odmiana jak wiemy wiekszosc serwerow to survivale + gilidie a tu mila odmiana

Oczywiscie tutaj tez sa gildie lecz nie tak jak zawsze bo tu trzeba za nia placic i co jest zdziwieniem kasa w grze a nie za vipa

Milym urozmaiceniem jest rowniez dodanie pluginu z npc i questami od nich

Wszystko to w polaczeniu daje swietny efekt

Co prawda nie poznalem jeszcze jak dokladnie funkcjonuje serwer ale moge z czystym sumieniem powiedziec ze serwer jest godny uwagi i polecania

Napewno zostane i spedze mile chwile na tym serwerze

Serdecznie polecam serwer kazdej osobie lubiacej klimaty rpg i nie tylko kazdy znajdzie tu cos dla siebie

Pozdrawiam Lavilos

 

Dziękuje za pozytywną opinię, staramy się ;)

Opublikowano

Yonji można wiedzieć czemu dostałem bana na serwerze.I nie odpisywałeś na GG za czasów Renaosa?Jakby co to ja PoncjuszPilat

1305919768-U89562.jpg

Licze na +++!

Opublikowano

Yonji można wiedzieć czemu dostałem bana na serwerze.I nie odpisywałeś na GG za czasów Renaosa?Jakby co to ja PoncjuszPilat

 

Odpisałem ci na PM, nie dostałeś bana ;)

Opublikowano

Grając na tym serwerze będziesz sie czuć jak byś grał w prawdziwą gre mmo.

Heroes dodają lvl i skille dzięki temu rozgrywka jest świetna.

Robiąc quest,zabijając moby,ludzi lub kopiąc surowce dostajesz expa.

1305919768-U89562.jpg

Licze na +++!

Opublikowano

Serwer prezentuje się ZNAKOMICIE! Ale - tylko na papierze, w praktyce wygląda to tak, że to całe RPG to po prostu jeden survival, gdy tylko oddaliłem się od spawna zostałem w miarę szybko zabity przez jakiegoś kolesia. Lagi są niemiłosierne, gdy próbuje się porozmawiać z jakimś NPC'tem. Ciepłe przyjęcie przez gracza "Aetoran" może mnie jeszcze kiedyś zmusi na powrót tutaj...

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Opublikowano

@kajskus

Weszłeś na serwer i zamiast robić questy oddaliłeś się daleko od spawna i zabił ciebie gracz.

I potem zaczołeś wyzywać ludzi od debiłów obrażać każdego co popadnie.

I mówić że serwer jest chujowy.

1305919768-U89562.jpg

Licze na +++!

Opublikowano

@kajskus

Weszłeś na serwer i zamiast robić questy oddaliłeś się daleko od spawna i zabił ciebie gracz.

I potem zaczołeś wyzywać ludzi od debiłów obrażać każdego co popadnie.

I mówić że serwer jest chujowy.

 

Niektórzy gracze tacy są po prostu i dla wszystkich będzie lepiej, gdy nie będzie chciał już wrócić na serwer ;)

Opublikowano

@kajskus taka prawda, że wszyscy chcieli Tobie pomóc, a Ty nic nie ogarnąłeś. Jak już ktoś zauważył zabili Cię i wyżywałeś się na innych, Twoje zachowanie było czysto ''gimbusiarskie''. Jakoś inni na lagi się nie skarżą, więc może zrób coś ze swoim łączem i komputerem, a potem hejtuj? ;)

J79BmzJ.png

Opublikowano

Hhahaha, ja nie wyzywałem serwera możecie nawet obejrzeć sobie logi - droga wolna pff... Wyzywałem Ch... cośtam za to, że nie potrafi walczyć równym sobie. Oddaliłem się daleko od spawna ponieważ musiałem zebrać trochę cobbla i drewna ponieważ Aetoran powiedział mi, że 24 szkieletów nie zabiję, bo jednym strzałem zbiją mi 5 serduszek z 10.

 

@edit @up Zgadza się wszyscy mi pomagali... Liczyłem w końcu na dobrego RPG'a. Myliłem się kiedy okazało się, że jest to tylko zwykły survival, może radziłbym Właścicielowi serwera wypisywać takie dane w tytule tematu. survial+rpg. Trzeba było to napisać, to bym nawet tu nie zajrzał.

Co do lagów. Koleżanko, bardzo Cię proszę czytaj dokładniej to co piszę. Mówię, że dzieje się to tylko przy rozmowie z NPC'tami, którzy działają za pomocą pluginu przez którego serwer może lagować... Znam się trochę na tym, więc wiem coś o tym. Dużo osób było na serwie, a, że serwer w większości opiera się na questach od NPC'tów to znaczy, że dużo ludzi musi z nimi rozmawiać. Pozdrawiam Cię, serdecznie.

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...