Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk]Hawajska Kraina Juz Otwarta [Kwadratowa Masakra]


barti995

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 258
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

imię:szymon

nick:vinciPL

masz skype:mam skype(szymonpoletekpl)

masz mikrofon:mam

coś o sobie: 12 lat,lubie sandboxy i gry akcji, NIENAWIDZE CHEATERÓW

Opublikowano

Imię : Patryk

Nick : worek96

Skype : mam

Mikrofon : hym.. mam ale nie wiem gdzie jest, muszę poszukać

Coś o sobie : co tu dużo o mnie mówić, w marcu mam 17 lat, szukam fajnego serwera minecraft i wydaje mi się że ten jest naprawdę spoko :)

Opublikowano

strzalka.gifImię: Zuzanna

strzalka.gifNick Keeki

strzalka.gifMasz skype? Mam, mam.

strzalka.gifMasz mikrofon? Mam, mam.

strzalka.gifCoś o sobie. Mam 14 lat, pochodzę z pomorza, lubię mangę i anime, w Minecraft gram juz długo, więc sądze, że będzie sie miło grało :3

sygnatroll.jpg

Opublikowano

Imię:Patryk

Nick:PolskaPapryka

Masz skype:Nie

Masz mikrofon:Nie

Coś o sobie:Mam 14 lat chodzę do szkoły moje hobby to muzyka . Sory że bez mikra , ale zawsze mogę pisać na czacie :)

Opublikowano

Dodany.

 

Kto nie moze wejsc pisac nicki..

 

strzalka.gifImię: Kacper

strzalka.gifNick Kacpero3322

strzalka.gifMasz skype? nie ale jak by co to pobiorę

strzalka.gifMasz mikrofon? Tak

strzalka.gifCoś o sobie. Lubie pograć tego typu serwera . Interesuje się piłka nożna, siatkówką itd

Opublikowano

Imię: Patryk

Nick: Patrykx77

Masz skype?:Tak

Masz mikrofon?:Tak

Coś o sobie: Mam na imię Patryk , mam 13 lat , gram w mniecraft'a od wersji 1.5 i bardzo chcę zagrać na tym serwerze :)

Hangamoon_eune_24_3_logo.png

Opublikowano

Imię:Bartek

strzalka.gifNick Nekros

strzalka.gifMasz skype? podam jak bede przyjety.

strzalka.gifMasz mikrofon? mam

strzalka.gifCoś o sobie. mam na imie bartek lubie sport i gry komputerowe typu mc samp i rozne strategie.

Opublikowano

Imię:dawid

Nicktopesz

Masz skype?Mam

Masz mikrofon?Mam

Coś o sobie. Chodze do 1 gimn interesuje sie informatyką mysle ze uda mi sie dostac :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...