Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk]Hawajska Kraina Juz Otwarta [Kwadratowa Masakra]


barti995

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 258
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

strzalka.gifImię: Łukasz xD

strzalka.gifNick:Luriix

strzalka.gifMasz skype?mam

strzalka.gifMasz mikrofon?mam

strzalka.gifCoś o sobie: Mam 13lat, pochodznę z dolnego śląsku, jestem otwraty na wspolpracę:)

Opublikowano

Imię:Andrzej

Nick Chostek

Masz skype? Tak

Masz mikrofon? Tak

Coś o sobie. Lubie dżem i informatyke :3

mca.png
Opublikowano

strzalka.gifImię: Marek

strzalka.gifNick: Maniok

strzalka.gifMasz skype?: Tak

strzalka.gifMasz mikrofon?: Tak

strzalka.gifCoś o sobie.: Hmm Kulturalny,Ambitny,Pełny zapału.

strzalka.gifMam 15 Lat,Pochodzę z Żywca iii myślę ze gra na serwerze będzie sprawiała mi przyjemność.

Opublikowano

Imię: Kuba

Nick: zozul1702

Masz skype? Mam

Masz mikrofon? Tymczasowo nie

Coś o sobie. Lubię kwadratową masakrę, myślę, że uda mi się kiedyś zagrać na tym serwerze. ;)

Opublikowano

strzalka.gifImię:Adrian

strzalka.gifNick:Beerecik

strzalka.gifMasz skype?:Tak mam skypa

strzalka.gifMasz mikrofon?:Tak mam

strzalka.gifCoś o sobie:Bardzo lubie servery Hardcore,wiec mam nadzieje,że zagram na tym serverze.:)

Opublikowano

strzalka.gifImię:Piotr

strzalka.gifNick:667663

strzalka.gifMasz skype?:Tak, mam Skype.

strzalka.gifMasz mikrofon?:Tak, posiadam.

strzalka.gifCoś o sobie:Bardzo lubię tego typu serwery, więc chciałbym tutaj zagrać. Mam 14 lat i pochodzę ze Śląska.

,,Bo bez adrenaliny życie jest nudne" ~Ja.

4tx441.jpg

 

Opublikowano

Poczekajcie robie cos.

 

Wszyscy co chcą grać fastem piszą tutaj.

 

strzalka.gifImię:Adrian

strzalka.gifNick:Beerecik

strzalka.gifMasz skype?:Tak mam skypa

strzalka.gifMasz mikrofon?:Tak mam

strzalka.gifCoś o sobie:Bardzo lubie servery Hardcore,wiec mam nadzieje,że zagram na tym serverze. :)

 

strzalka.gifImię:Adrian

strzalka.gifNick:Beerecik

strzalka.gifMasz skype?:Tak mam skypa

strzalka.gifMasz mikrofon?:Tak mam

strzalka.gifCoś o sobie:Bardzo lubie servery Hardcore,wiec mam nadzieje,że zagram na tym serverze. :)

Opublikowano

strzalka.gifImię: Sebastian

strzalka.gifNick: XxSebeQxX

strzalka.gifMasz skype?: Tak mam skypa

strzalka.gifMasz mikrofon?: Tak mam

strzalka.gifCoś o sobie: Serwery tego typu należą do moich ulubionych ;) Często starałem się ogarnąć co i jak aby dojść do stanu jak najlepszego i dzięki temu minecraft stał się łatwiejszy do pojęcia. Więc jestem osobą rozgadaną, uwielbiam oglądać i podziwiać czyjeś budowle. ;D

graphic.png

Opublikowano

strzalka.gifImię:Paweł

strzalka.gifNick:G4sior

strzalka.gifMasz skype? Tak

strzalka.gifMasz mikrofon? Tak

strzalka.gifCoś o sobie: Lubie uprawiać sport , grać na komputerze w gry RPG SandBox

Jestem miły, uczciwy , nie grifuje domków.

Myśle że zostane dodany do WL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...