Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk]Hawajska Kraina Juz Otwarta [Kwadratowa Masakra]


barti995

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

strzalka.gifImię:Wojtek

strzalka.gifNick:WojtiQPlayGaming

strzalka.gifMasz skype:Mam

strzalka.gifMasz mikrofon:Mam

strzalka.gifCoś o sobie: Jestem ogarniętym graczem, nie chituje i przestrzegam regulaminu. Kocham serwery z WhiteListom a jeszcze bardziej gdy są to serwery typu,,Kwadratowa Masakta''. W Minecrafta gram od 1.7.2!

  • Odpowiedzi 258
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię: Michał

Nick: Sett

Masz skype?: Mam

Masz mikrofon?: Mam

Coś o sobie: Mam 15 lat, interesuje sie grami, nagrywaniem a także sportem

Opublikowano

strzalka.gifImię:Adrian

strzalka.gifNick:Beerecik

strzalka.gifMasz skype?Tak

strzalka.gifMasz mikrofon?Tak mam

strzalka.gifCoś o sobie:Mam 13 lat jestem ogarnietym graczem i lubie tego typu servery.Mam nadzieje ze zagram na tym servie :)

Opublikowano

Imie: Karol

Nick Minecraft: KarolB1998

Skype : Posiadam [spiderek1998

Mikro: Posiadam swietne mikro Creative

Cos o sobie : Mam 15 lat robie filmy na yt mam 275 widzow na youtube i jestem zyvzliwy mily mam poczucie humoru i jestem uczciwy. Prosze mnie dodac

Opublikowano

strzalka.gifImię:Mateusz

strzalka.gifNick: GamerMateusz

strzalka.gifMasz skype? oczywiście że tak

strzalka.gifMasz mikrofon? oczywiście

strzalka.gifCoś o sobie. Mam 16 lat, lubię grać na serwerach typu survival, gram też w cs'a 1.6

35353.png

35823.png

22738.png

30285.gif

Opublikowano

strzalka.gifImię: Adrian

strzalka.gifNick Enigmane

strzalka.gifMasz skype? Mam

strzalka.gifMasz mikrofon? Mam

strzalka.gifCoś o sobie. Mam 15 lat uwielbiam wrestling i gry. Typ gier jakei uwielbiam to strategia i RPG.Posiadam premium , uwielbiam gre minecraft dlaczego ? to prosto gdzy wchodze w świat minecrfta odcinam się od wszystkiego i staje się kim chce i robie co che oczywiscie z umiarem:D Mam nadzieje ze dostanei się tu bo szukam od kilku tygodni dobrego serva do stałej gry.

Pozdrawiam Enigmane

mca.png


Opublikowano

ADMINI JA MAM PROBLEM JEZELI CHCE WEJSC NA SERWER PISZE TEN NICK JUZ GRA KTOS SIE PODSZYWA!!!!!!!

 

ADMINI JA MAM PROBLEM JEZELI CHCE WEJSC NA SERWER PISZE TEN NICK JUZ GRA KTOS SIE PODSZYWA!!!!!!!

 

strzalka.gifImię:

strzalka.gifNick

strzalka.gifMasz skype?

strzalka.gifMasz mikrofon?CHYBA ZOSTALEM DODANY LECZ KTOS GRA NA MOIM NICKU

strzalka.gifCoś o sobie.

Opublikowano

strzalka.gifImię: Artur

strzalka.gifNick: xSzczureQx1997

strzalka.gifMasz skype : Tak posiadam. xSzczureQx

strzalka.gifMasz mikrofon: Tak i owszem . : >

strzalka.gifCoś o sobie : Hmmm moim hobby są komputery gry/programy ogólnie wszystko co związane z komputerami. Mam 15lat, mieszkam w Lęborku na Pomorzu : > Oraz mam zamiar kręcić filmiki na youtube jeżeli serwer mi się spodoba ; >

baner3.png

Opublikowano

strzalka.gifImię: Olek

strzalka.gifNick: Trytonek

strzalka.gifMasz skype? Mam

strzalka.gifMasz mikrofon? Mam

strzalka.gifCoś o sobie. W minecraft gram rok. Mam 13 lat. Zawsze chciałem zagrać na Kwadratowej Masakrze :) Jestem miły wobec innych.

dyil.jpg

Opublikowano

strzalka.gifImię:Adam

strzalka.gifNick:Moofie29

strzalka.gifMasz skype?:Tak.

strzalka.gifMasz mikrofon?:Mam skype więc chyba mam mic. Prawda? ;>

strzalka.gifCoś o sobie. Lubię sporty : Paintball // ASG. Słucham Dubstepu. Gram jeszcze w Cs'a. Uwielbiam serwery na LifeMC, ponieważ różnią się one bardzo od tych podstawowych (FreeBuild) itd.

Opublikowano

strzalka.gifImię:Jakub

strzalka.gifNick: someonel1

strzalka.gifMasz skype? : Tak

strzalka.gifMasz mikrofon? : Tak ale nie zawsze moge gadac

strzalka.gifCoś o sobie. : Mam 14 lat gram w piłkę , znam zasady ortografii , nie griefuje , jestem ogarnięty :>

[jp]~YOLO~
FFS GAMING for MTA

PRO RACER

Wanna fight ?!

Opublikowano

strzalka.gifImię: Tomek

strzalka.gifNick Major1709

strzalka.gifMasz skype? tomek.1709

strzalka.gifMasz mikrofon? Tak

strzalka.gifCoś o sobie. Interesuje się siatkówką , lubie słuchać muzyki ; 3

 

strzalka.gifImię: Tomek

strzalka.gifNick Major1709

strzalka.gifMasz skype? tomek.1709

strzalka.gifMasz mikrofon? Tak

strzalka.gifCoś o sobie. Interesuje się siatkówką , lubie słuchać muzyki ; 3

lalabg.png
Opublikowano

informacje.png

 

 

 

strzalka.gifTYP: Kwadratowa Masakra

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: s1.fiberhost.pl:25109

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie.

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Tak

 

 

admini.png

 

strzalka.gifSzczurekGO

 

 

pluginy.png

 

strzalka.gif LifeMC

strzalka.gif AuthMe

strzalka.gif BorderGuard

strzalka.gif AutoMessager

strzalka.gif NoLag

strzalka.gif PermissionsEx

 

 

inf.png

 

Wzór Dołączenia na server :

 

 

 

strzalka.gifImię: Wojtek

strzalka.gifNick PoulPL

strzalka.gifMasz skype? mam

strzalka.gifMasz mikrofon? mam

strzalka.gifCoś o sobie. Bardzo lubie grac w piłke nożną jestem czwurkowym uczniem i przewodniczącym klasy.

Opublikowano

strzalka.gifImię: Damian

strzalka.gifNick: Sloth

strzalka.gifMasz skype? Tak , mam. :D

strzalka.gifMasz mikrofon? Tak

strzalka.gifCoś o sobie. Interesuje sie pilka nozna,mam 15 lat, ogarniam MC, <3 Muzyke ^^

Opublikowano

Imię: Adam

Nick: Neostr

Masz skype? Tak

Masz mikrofon? Tak

Coś o sobie. Mam 16 lat i mieszkam w woj. Małopolskim. Będę nagrywał filmiki z serwera. Nie robię błędów ortograficznych. Lubię grać w piłkę nożną i w Minecraft'a.

Opublikowano

strzalka.gifImię: Damian

strzalka.gifNick: xKali

strzalka.gifMasz skype? Oczywiście

strzalka.gifMasz mikrofon? Mam.

strzalka.gifCoś o sobie. Jestem Damian , mam 16 lat , lubię dobrą muzykę , od czasu do czasu lubię sobie pyknąć w Minecrafta w dobrym towarzystwie.

Opublikowano

strzalka.gifImię:Kacper

strzalka.gifNick:KarolB1998

strzalka.gifMasz skype?:Tak

strzalka.gifMasz mikrofon?:Tak

strzalka.gifCoś o sobie.Jestem dobrym uczciwym graczem i bardzo chciałbym zagrać na serwerze typu kwadratowa masakra :)

76561198058318404.png

Opublikowano

Imię: Krzysiek

strzalka.gifNick HisYourFace

strzalka.gifMasz skype? Niestety nie :(

strzalka.gifMasz mikrofon? Mam ;P

strzalka.gifCoś o sobie. Jestem młodym chłopcem oczekującym wspaniałej przygody właśnie o to na tym serwerze. Mam nadzieję, że jak już mnie przyjmiecie będzie mi się naprawdę przyjemnie grało.

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...