Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk]Hawajska Kraina Juz Otwarta [Kwadratowa Masakra]


barti995

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 258
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie polecam serwera! Administracja nieogarnięta. Serwer zamiast LOGBLOCK ma LWC. Serwer ma komendę /revive ale ona tylko odejmuje życia. Nie działa unban. Wszyscy kradną co się da i biją kogo się da. Moja ocena 0/100

Opublikowano

Szczurek mój nick to Rizzax byłem wczesniej dodany a teraz nie czemu ???

Pomogłem ?
Zostaw
+ ;) Pozdrawiam !


Opublikowano

strzalka.gifImię:Wiktor

strzalka.gifNickBOB3K

strzalka.gifMasz skype?NIE

strzalka.gifMasz mikrofon?NIE

strzalka.gifCoś o sobie:Mam 16 lat,Uprawiam Sport Lubie słuchać muzyki i bardzo lubie grać w MineCrafta

Opublikowano

strzalka.gifImię:Dominik

strzalka.gifNick NeRo

strzalka.gifMasz skype? mam

strzalka.gifMasz mikrofon?mam

strzalka.gifCoś o sobie.yy lubie grać w minecrafta gram w piłkę nożną i lubie grać na komputerze :D

Opublikowano

strzalka.gifImię: Jakub

strzalka.gifNick: WantPlay

strzalka.gifMasz skype?: Jasne

strzalka.gifMasz mikrofon?: Tak

strzalka.gifCoś o sobie.: Uwielbiam piłkę nożną mam 14 lat i jestem ogarniętym graczem czasem pogrywam w gry akcji

Opublikowano

strzalka.gifImię: Franek

strzalka.gifNick ApoxPL

strzalka.gifMasz skype? Tak

strzalka.gifMasz mikrofon? Tak.

strzalka.gifCoś o sobie. Mam 13 lat, mam własny zepół punkowy, jestem fajny

27977928268506397210.png

Opublikowano

strzalka.gifImię:Mateusz

strzalka.gifNick:martosz

strzalka.gifMasz skype? To podstawa oczywiście mparuzel2000

strzalka.gifMasz mikrofon? Tak posiadam.

strzalka.gifCoś o sobie. Cześć nazywam się Mateusz jak już wiecie ^^ lubie siatkowke pilke nozna jesli chodzi o sport a gry to lubie grac w call of duty, battlefield oraz wiele innych gier fpp i oczywisce w minecraft !gram od 1.3 ^^ mam 15 lat jestem ogarniety chetnie pomoge serverowi :D

Opublikowano

strzalka.gifimię:-Adrian

strzalka.gifNick-Calisto

strzalka.gifMasz skype? - Tak

strzalka.gifMasz mikrofon? - Tak

strzalka.gifCoś o sobie. - Dodajcie mnie juz długo gram w Mine, opisany serwer wydaje się naprawde ciekawy. ;>

Opublikowano

strzalka.gifimię:-Kacper

strzalka.gifNick-Rizzax

strzalka.gifMasz skype? - Tak

strzalka.gifMasz mikrofon? - Tak

strzalka.gifCoś o sobie. - W Minecraft gram od 1.5. Umiem coś tam zbudować ale to też zależy ile mam czasu ;)

Pomogłem ?
Zostaw
+ ;) Pozdrawiam !


Opublikowano

Imię:Konrad

Nick: skajterpl

Masz skype?: Niestety nie mam

Masz mikrofon?: Tak jak przy skype

Coś o sobie.: Lubie grac na starych wersjach i gram od alfy 1.2.6

invitebanner.png


Zapraszam do gry

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...