Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk]Hawajska Kraina Juz Otwarta [Kwadratowa Masakra]


barti995

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 258
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

strzalka.gifImię:Patryk

strzalka.gifNick:Alerias

strzalka.gifMasz skype?:Tak

strzalka.gifMasz mikrofon?:Tak

strzalka.gifCoś o sobie.:Jestem inteligentnym i asertywnym młodym człowiekiem który potrafi się postawić innym ale także moge być spokojny i wyrozumiały.

''Gdy pisk opon słychać z dala, to ktoś bokiem zapier***a''




Cześć, jestem znany pod pseudo Proceente(Procent).


Macie problem z grafiką bądź z Pluginem/Luncherem do gry minecraft? Pisz do mnie na PW.

Opublikowano

Imię:Sebastian

strzalka.gifNick Kacu20

strzalka.gifMasz skype? Mam podam na priv

strzalka.gifMasz mikrofon? Mam

strzalka.gifCoś o sobie. Czasami pogrywam w sandboxy fps i League of legends. Mam juz troche stazu na serverach tego typu w razie problemow moge pomoc z pluginami itp poniewaz stawialem dwa servery Mine

Opublikowano

wiktor Tigaros mam skype mam mikro lubie grac w gry akcji fps

 

Wiktor

 

Tigaros

 

Mam Skype

 

Mam Mikro

 

Lubie grać w różne gry

Opublikowano

strzalka.gifImię:mateusz

strzalka.gifNickninoski404

strzalka.gifMasz skype?TAK

strzalka.gifMasz mikrofon?ta

strzalka.gifCoś o sobie.Mam premium nie grifuje i nie jestem debilem xD

 

A i jeszcze czy będzie PVP on i czy za zabijanie będzie jakaś kara bo jak się będą wszyscy lać to niema co wbijać

Opublikowano

strzalka.gifImię:Bartosz

strzalka.gifNick:RapidBill

strzalka.gifMasz skype?:Tak

strzalka.gifMasz mikrofon?:Oczywiście

strzalka.gifCoś o sobie: Mam ochotę spokojnie z nowo poznanymi ludźmi pograć, pobudować na surv, wiedząc że nikt nie zniszczy moich budowli i nie okradnie.

Opublikowano

Imię:Kacper

Nick:Assasyn

Masz skype:Nie

Masz mikrofon:Mam ts i moge słuchać i odpisywac mikrofon chyba na gwiazdke

Coś o sobie:Mam 15 lat chodzę do szkoły moje hobby to piłka nożna w relau i fife różne strzelanki,nauka różnych ciekawostek i przede wyszstkim mc.Nie wiem czy sie dostane bo nie mam skypa i mikra ale zobaczymy:)

Opublikowano

strzalka.gifImię: Patryk

strzalka.gifNick Wopti

strzalka.gifMasz skype? Nie, ale jeśli będzie potrzebne to ściągne.

strzalka.gifMasz mikrofon? Tak.

strzalka.gifCoś o sobie. Mam 16 lat, jeżdżę na deskorolce ( amatorsko ;D ) lubię grać w MC

Opublikowano

Imię: Dariusz

Nick MaruT

Masz skype? Tak

Masz mikrofon? Tak

Coś o sobie Nazywam się Dariusz, mam 16 lat. Jestem uczciwym, ogarniętym i kreatywnym graczem.

Opublikowano

Nick:XminePL

Imie:Marian

Masz Skype: Tak

Masz mikro: Mam, bardzo mało szumiące ( nie szumi )

Coś o sobie: Gram w minecrafta od 1.6.6 bety, pasjonuje się komputerem, lubie grac na komputerze i w piłke nożną :)

Opublikowano

Fajny serwer polecam ciepło ;) Aha i jest to najlpeszy serwer W-L na jakim grałem.

Pomogłem ?
Zostaw
+ ;) Pozdrawiam !


Opublikowano

Nick: marcinek1

Imie: Marcin

Masz Skype: Tak

Masz mikro: Tak

Coś o sobie: Jestem no-lifem i gram w mc dniami i nocami :D

I wpiszę się za kolege

Nick: Anonymus

Imie: Eryk

Masz skype: tak

Masz mikro: tak

Coś o sobie: Jestem fajny i lubie grac w gry

marcin199922.png

Opublikowano

strzalka.gifImię:Paweł

strzalka.gifNick:G4sior

strzalka.gifMasz skype? Tak

strzalka.gifMasz mikrofon? Tak

strzalka.gifCoś o sobie: Lubie uprawiać sport , grać na komputerze w gry RPG SandBox

Jestem miły, uczciwy , nie grifuje domków.

Myśle że zostane dodany do WL

Opublikowano

strzalka.gifImię:Dominik

strzalka.gifNick:UKF

strzalka.gifMasz skype? Tak perkan58

strzalka.gifMasz mikrofon? Tak

strzalka.gifCoś o sobie.lubie grać w mc szanuje czyjomś prace gram w piłkę nożną i słucham dubstepa :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...