Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] Penguin Online # CAP 100 # Low Rates # Nowy!


Delma™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 594
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ok, moja przygoda z tym serwerem dobiegła końca, rozdałem wszystko co miałem z 20 charów :D. Pozdro, miło się grało :D

Były mod, GM & GA Lyssy Online


 


Może czas wrócić do silka :D ?


 

Opublikowano

Ja siedze w gildiowym party i jakos kazdy jedzie na jednej postaci :O

 

trafiłeś akurat na 7 os z jednym charem ;d a reszta po 10-20 charów

Opublikowano

Już zastanawiałem się czy jakiegoś innego serwera nie poszukać, ale skoro jakiś skład z mpc ma się pojawić to na pewno będę grał :]

Venspng_xwxpqhq.png

Opublikowano

Już zastanawiałem się czy jakiegoś innego serwera nie poszukać, ale skoro jakiś skład z mpc ma się pojawić to na pewno będę grał :]

Gildia się rozwija ;) jest 29/50 sami Polacy i ludzie z mpc serdecznie zapraszam
1373700515-U207193.jpg
Opublikowano

Chetnie dzis pogram do kogo pisac o gildie? :D

Jeżeli chcesz dojść do pomysłu mpc
http://www.mpcforum.pl/topic/793680-penguin-onlineprojekt-mpczagrajmy-razem/page__st__40 

To pisz do mnie nick Pawlak Gildia nazywa sie MpcTeam i jest 30/50

1373700515-U207193.jpg
Opublikowano

hahahhahahahaahh

 

Możesz wrzucić normalnego screena ? :D

Były mod, GM & GA Lyssy Online


 


Może czas wrócić do silka :D ?


 

Opublikowano

a Tak nie widac? potrzebujesz Normalnego screna? czy nie potrafisz wejsc w link?^^

Zadalem pytanie czy wiecie o co Kaman z Tym bledem . a Nie wy piszecie o Normal screen ..

post-593034-0-99002800-1357486224_thumb.jpg

Opublikowano

zostawiłeś swojego chara w temple, teraz niema tam miejsca (30/30) dlatego nie możesz wejść do gry. Napisz do GM aby teleportował Ci chara

 

@edit IP limit 4 char <3, a dziś zrobiłem swoje pt haha :D

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Część osób płakała, że IP limit wprowadzili i spam na globalach, a drudzy wręcz przeciwnie. Oby troszkę ludzi się na serwerze pojawiło bo nudnawo się robi.

Venspng_xwxpqhq.png

Opublikowano

a Tak nie widac? potrzebujesz Normalnego screna? czy nie potrafisz wejsc w link?^^

Zadalem pytanie czy wiecie o co Kaman z Tym bledem . a Nie wy piszecie o Normal screen ..

 

LUDZIEEE !! JEST NA SALI INFORMATYK !?

Opublikowano

Część osób płakała, że IP limit wprowadzili i spam na globalach, a drudzy wręcz przeciwnie. Oby troszkę ludzi się na serwerze pojawiło bo nudnawo się robi.

Nom został wprowadzony limit ip mi pasuje bo nie będzie każdy miał swojego pt tylko ciekawe ile teraz będzie osób na serwie ale mimo to zapraszam
1373700515-U207193.jpg
Opublikowano

Z 600 osób online do 350+ w dodatku aż 4 chary. Widać jak na prawdę wiele osób grało na serwie ;d

Były mod, GM & GA Lyssy Online


 


Może czas wrócić do silka :D ?


 

Opublikowano

Nie wiem co się dzieje ale jak wpisuje passy daje Connect wyskakuje mi te okienko klikam Confirm znika i dostaje dc

http://scr.hu/0yd2/7c99c

a na serwie są osoby bo patrzyłem na stronie

1373700515-U207193.jpg
Opublikowano

ja jak wpisalem passy i chcailem sie zalogowac to mnie wywalalo ale po 5 razie weszlo mi i lagi straszne mialem :D

Wróciłem z pracy i dalej nie mogę się zalogować no nić zostaje tylko czekać :(
1373700515-U207193.jpg
Opublikowano

server prawdopodobnie jest w tej chwili scrashowany, więc będzie restart jak wróci główny GM.

 

Niestety coś im się skopało, i tak jak mówicie , ludzie którzy próbują wejść na server teraz , nie mogą.

*********************************************

"Nawet Jeśli Wszyscy Już w Ciebie Zwątpili

Pokaż Że Się Mylili

Nie czekaj Ani Chwili"

*********************************************

Opublikowano

sa tu jakieś nova bronie i gdzie można je zdobyć?

 

jest tu ktos kto gra na tyn servie?

 

 

jaka guild polska?

 

mój nick w grze ZABIJAKA008

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...