Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] Penguin Online # CAP 100 # Low Rates # Nowy!


Delma™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 594
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wiadomo cos o servie bo rano mialem problemy , wrocielm ze szkoly i dalej widze ze inspa ...

Dziś działał jakoś 2/3godz ale straszne lagi były.

chyba kocze grad tu wbic sie nie da :s

Też bym skończył ale zostaje bo gildia jest :D
1373700515-U207193.jpg
Opublikowano

Ja bym poczekał na dalszy rozwój wypadków nie ma co sie spinac :D -Pawlak- jestesmy razem w uni hehe.

 

 

Ps.w sumie jak ktos by naprawde znalazł dobry i stabilny serwer to pm me chętnie pogram

Opublikowano

Mam problem z klientem chcialem dziś rano się zalogować jak wyskakuje okno gdzie trzeba kliknac start na samym poczatku to wlasnie nie ma tego "Start" zeby sie klient uruchomil robilem reinstale nowe media kilka razy i nic.. niech ktos pomoże ; )

Opublikowano

Mam tak samo jak UP.

 

Pobralem nowe media ze strony i nieidzie sie zalogowac. Przez bota takze jest caly czas jakby wczytywanie.

Opublikowano

W nocy dostalem dc chcialem wbic o 8 i do tej pory mam taki sam problem jak wy ,obserwuje stronke ona jest nieodswiezona liczba playerow sie nie zmienia niby jest napisane online ,ale wydaje mi sie ,ze po prostu serwer jest check.Czasami jak robili restarta i przed ponownym wlaczeniem probowalem odpalic clienta to tez okno mi sie "nie ladowalo" ze tak to ujme.Nie wiem co jest grane a chce mi sie grac ;/

Opublikowano

SERVER działa , wystarczyło pobrać nowe Media :)

 

Fajnie że jest nowy Anty ddos :) teraz śmiga wszystko bez problemu :)

Server godny uwagi :) polecam :)

*********************************************

"Nawet Jeśli Wszyscy Już w Ciebie Zwątpili

Pokaż Że Się Mylili

Nie czekaj Ani Chwili"

*********************************************

Opublikowano

SERVER działa , wystarczyło pobrać nowe Media :)

 

Fajnie że jest nowy Anty ddos :) teraz śmiga wszystko bez problemu :)

Server godny uwagi :) polecam :)

Nowe media i anty ddos były już 2 dni temu ...
1373700515-U207193.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...