Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Kupić broń za 20zł lub 0zł wartą 120zł ? Zaoszczędzasz 100zł!


-Hoster-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krótka piłka,iść na dół po startery ? :-)

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Okei,w takim razie zaufam Ci i poświecę 20zł.

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Opublikowano

Użyłem 1 z 4 starterów.Nic nie przyszło, czekam zatem.

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Opublikowano

Hmh jak zrobię z 2 kompa reklame to bedę mieć wszystkie ? Czy mogę robić 1 reklamę kilka razy i zawsze dostanę nx za nią ?

674071459604241683421.gif

Opublikowano

1k zdobyłem ze starej karty i próbuje dalej - Sposób działa.

 

@edit 2k

 

@edit 2 down Rly? to jak przyjdzie reszta to kupuje drugą kartę ;D - radzę wam robić Chińskie ciasteczko bo zawsze dostaniecie od tego NX'y :)

lucyfergif.gif

Opublikowano

1k zdobyłem ze starej karty i próbuje dalej - Sposób działa.

 

@edit 2k

 

I jutro z pewnością przyjdzie Ci reszta :)

 

A, Tobie chodzi o to żeby na jednym koncie robić te same reklamy 4 simami? Bez jaj. Drugi raz za tę samą reklamę chyba nie dojdzie już? :O

 

Zrobiłem z dwóch kart, tylko jak na ss wyżej widać że nie wszystkie są, bo z 3 reklamy robiłem koledze z drugiej karty :)Nie próbowałem więcej bo nie miałem juz więcej kart, a ostatnio jakoś czasu nie miałem żeby jezdzić po sklepach.

 

Pozdrawiam.

 

Hmh jak zrobię z 2 kompa reklame to bedę mieć wszystkie ? Czy mogę robić 1 reklamę kilka razy i zawsze dostanę nx za nią ?

 

Ja moge bez problemu zawsze robić ta samą reklame bez względu na dzień, czas, Wystarczy że będe miał karty sim i do dzieła. Zawsze reklamy mi się wyświetlają, nie mam żadnego problemu z tym o co pytasz.

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!

 

╮(︿)╭

Opublikowano

a ja tam w to niewierze.

 

Nie wierzysz ? to się przekonaj Sam :)

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!

 

╮(︿)╭

Opublikowano

spx to probojemy.

a mam pytanie czy tą karte potem mam normalnie wyrzucić czy pociąć :D :D

i po ilu to przychodzi i po czym rozpoznać że jest już cała reklama wykonana?

Opublikowano

Nic nie musisz wyrzucać ani ciąć...

Nie wszystkie reklamy wypłacają, a co masz zrobić to piszę ci małą czcionką pod reklamą.

Opublikowano

czyli jak sa te do telefonów to mam tylko wpisać numer tel tej kupionej karty wpisać ten pin na stronie i potwierzdzic??

i po ilu ok przychodza te nx za te reklamy??

Opublikowano

ty chcesz na abonament? to ci przyjdzie nawet tysiąc jak sie postarasz.. Kup starter do orange/plus/play za 5 zl wytrać te 5 zł i rób reklamy . potem karte z której reklamy robiłeś do kosza bo tam już bd ponad -100 zł bo będą te smsy przychodzić i zabierać po 7 zł

lucyfergif.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...