Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Myth Online - Cap 125, Nowe Miasto, Custom Itemy, Fellow pety, Arabia Update


AiR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

To jest właśnie zabeczpieczenie przeciwko botom, odpalasz jednego i używasz replace = nie możesz już odpalić drugiego bo replace.bat już był odpalony. Logika wyższa.

Co do tematu, wróciłem po troszku długiej przerwie, postaram się ogarnąć oraz zedytować ten temat w miare jak powinien być. W razie jakiś pytań pisać w grze do Logistique. Jeśli macie ochotę dojść do international guild(Odyssey) również zapraszam.

Taka logika wyzsza, ze ten sposob dziala.. :)

I jeszcze powiem, ze to nie jest zabezpieczenie na boty, ip limit jest 3 zrobiony. Myth sam stwierdzil ze nie da gotowego loadera by odpalic wiecej niz 1 clienta wiec trzeba sobie samemu radzic.

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak dojde do tego all , to zrobie mały tut jak odpalić clienta na " No clientlessa " .

sro2012122323453851.jpg

Name Server : DemonRoad

Name : RetroX

Level cap : 140

Bulid : Fire : 140. Light : 120. Pacheon : 140. Cold : 20.

Opublikowano

sro_client i MtyhClient.exe wypakowac, odpalic 2/3 boty, sro_client zmienic nazwe na sro_client.exe, MythClient.exe zmienic na sro_client, i odpalac :) Nie probowalem bo czasu niemam:) Probowal ktos tak:?

farah.png

Opublikowano

sro_client i MtyhClient.exe wypakowac, odpalic 2/3 boty, sro_client zmienic nazwe na sro_client.exe, MythClient.exe zmienic na sro_client, i odpalac :) Nie probowalem bo czasu niemam:) Probowal ktos tak:?

zzaraz sprawdze ten twoj pomysł... ^^ i dam Ci znać ^^

lfijsyi

zrobiłem tak jak pisałeś lecz nie dziala ;/

sro2012122323453851.jpg

Name Server : DemonRoad

Name : RetroX

Level cap : 140

Bulid : Fire : 140. Light : 120. Pacheon : 140. Cold : 20.

Opublikowano

Pewnie nie dziala bo Server Off < facepalm> xD

To nie chodzi o to czy serwer dziala czy nie dziala... Bo nawet jak jest off , to ci się zawsze odpali client tylko że z błędem : a o to on :

szfx.jpg

xDnwms.jpg

sro2012122323453851.jpg

Name Server : DemonRoad

Name : RetroX

Level cap : 140

Bulid : Fire : 140. Light : 120. Pacheon : 140. Cold : 20.

Opublikowano

da sie spokojnie odpalic 3 boty bez kombinowania -.-

Owszem Boty się da , lecz Clienty juz nie :D hehe , a jak już wiesz jak to może byś pomógł... ^^

sro2012122323453851.jpg

Name Server : DemonRoad

Name : RetroX

Level cap : 140

Bulid : Fire : 140. Light : 120. Pacheon : 140. Cold : 20.

Opublikowano
So....Bec im totaly good Guy. biggrin.gif and GM said IP limit 3...but so many ppl dont have a good PC or 2 PC or dont know how to use WM...i share this-> IF ITS ILLIGAL DELETE THIS POST AND GM SEND ME MSG PLZ.

First u need download this: http://data.hu/get/6942337/MC.rar
( VIRUSTOTAL:https://www.virustotal.com/en/file/66ebf875ada95ad03bc9ff423adc68ea3ae37cf8a3b12d7c422457504b8d5cbf/analysis/1379428718/ )

And follow this steps:

1: Just follow my other tutorial: http://forum.mythonline.eu/showthread.php?tid=222 1-2-3 STEPS!!!

2: Go to MC and copy 2 files....(sro_client.exe and sro_clientSAVE.exe)
3: Paste to Myth Online folder.
4: Rename sro_client.exe to sro_client1.exe and sro_clientSAVE.exe to sro_client.exe
5: Show your mBoT and Click to START CLIENT.

Have Fun. smile.gif

kroko9115679.jpg

Opublikowano

a teraz dziwne pytanie.. czy za każdym razem muszę coś kombinować żeby bota odpalić? za pierwszym się udało bez większego trudu a teraz jakieś pierdolety mi wyskakują.

Opublikowano

tak, gra sporo osób.

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Szukam gildii ale każdy mowi ze na spocie jest.Reklamuja gildie a nie chcą do niej przyjąć.

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...