Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Myth Online - Cap 125, Nowe Miasto, Custom Itemy, Fellow pety, Arabia Update


AiR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Server działa , tzn jest easy , REGISTEr właśnie właczyli przed chwilką :)

niestety coś się nie da wejść do gry :D

pewnie coś jeszcze robią , trzeba email aktywować , aktywowałem i jest git , ale ostatecznie nie da się wejść , piszę że
passy muszą być zweryfikowane

Opublikowano

server jest Check
ludzie piszą że DC dostali , ja również.
były lagi i to straszne , możliwe zę był to DDos.
nie wiadomo kiedy włączą server teraz

@EDIT
ONLINE już 50+ lvle biegają

Opublikowano

jest inspekcja :) coś tam poprawiają...
Jest Polska guildia Decauth , masterem jest AplauZ
pozdrawiam wszystkich kumatych i zapraszam do gry :) bardzo dużo osó grało wczoraj.

Opublikowano

Nie rozumiem dlaczego wszyscy się spinają o bota... wczoraj kolesie wbili 90 lvl w pt kiedy DC było co 5 min. Ja samemu robiąc pseudo farmę expie równie szybko i czasu zbyt dużo to nie zajmuje ;) nie przesadzajmy...

Opublikowano

Tak Tak w weekend jak masz czas to nie ma problemu gorzej w tygodniu

Ja np wstaje o 5;30 i wracam o 17 gdzie mam jeszcze inne obowiazki albo jestem tak styrany ze nie mam sily na nic wiec bot sie przyda.

Opublikowano

Ja na szczęście grafik w tym tygodniu mam idealny, dlatego poexpie ręcznie:D chociaż kolejne 2 dni spędzę całe w pracy... ofc bot sie przyda, ale jeszcze nie teraz ;)

Opublikowano

wczoraj bylo 372 osob online dobry wynik gdy jeszcze nie ma botow i kilka postaci

co do rejestracji wszystko jeszcze naprawiają i dopracowują podobno wszystko ma byc gotowe za kilka godzin

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...