Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Myth Online - Cap 125, Nowe Miasto, Custom Itemy, Fellow pety, Arabia Update


AiR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chłopaki sie postarali zero lagow

 

@up nic nie zjebali wystarczy uzyc rozumu

wpierw uzywasz scrolle ktore maja ci dac daną rzecz potem używasz scrolla o nazwie resfresh my items czy jakos tam

tak czys jak nazywa sie innaczej.

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Please, use only the following link when downloading the bot for myth, we do not give support for other bots downloaded from other links.

The mBot version is the cracked version, its free to use.
The Sbot version is the original version and you must have a paid account on http://www.bot-cave.net for be able to use it.

We only show you how to bot with 1 character, we do not encourage multi-account botting and we won't give support about it, neither this forum. If you want to bot more than 1 character you will have to look somewhere else.

Steps:

1. Download the mBot or the Sbot packages:

2. Extract the content of the .rar inside the Myth Reborn client folder.

3. For mBot, execute the "mBotLoader.exe", the first time it will ask you to select the client path, select the Myth Reborn client folder and press Ok.
For Sbot execute the "SBotP_1.0.19b.exe", when the bot window opens go to "Settings<Choose Silkroad directory" and select the Myth Reborn client folder.

4. For mBot, once the bot is loaded and ready to go, go to your Myth Reborn folder and execute the "replace.bat", an small black window will pop-up for a second and dissapear, now go to the bot window and press "Start Client" button. The game will load normally, login and use the bot normally.
For Sbot, execute aswell the "replace.bat" and press "Start Client!", remember that you must have logged in on the bot with a paid and valid bot account. The client will execute normally and you will be able to bot.

5. When you are done using the bot, execute the "restore.bat". You must do this everytime and repeat the steps 3 and 4 when you want to start the bot again.

If you have any problem post it here. Antivirus might detect the bots as a virus, but it's just a false positive.

 

 

Dla opornych skopiowałem dla Was z forum... reszta należy do Was !

Opublikowano

Dobra z ciekawości, udało mi się zrobić autoeq, ale hmm zrobiło mi sie tylko na 1dgr , jak mam podmienić dalej, skoro mi scrolle znikneły ? ;o

Opublikowano

Wcale nie musi być milion guild stworzymy choć raz 1 porządną guild i będzie git pisać do Elewator. Higienistka Blaz Nadiii

NICK ELEWATORS

Opublikowano

auto eq działa tylko jest trochę zmieniony lvl, 29-37-47-57-69

 

ps. chętnych zapraszam do international guild, więcej infa pw

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Dobra z ciekawości, udało mi się zrobić autoeq, ale hmm zrobiło mi sie tylko na 1dgr , jak mam podmienić dalej, skoro mi scrolle znikneły ? ;o

Wy serio macie problemy z tymi scrollami albo nie znacie angielskiego gm pisal milion razy w grze jak to zrobić a wiec dla tych nie kumatych wyjaśnię.

Krok 1 zaczynamy z 1 lvl i mamy scrolle do wyboru bron i sety wybieramy bron set potem uzywamy scrolla ktory nam daje itemy lacznie uzywamy 3 scrolle.

Krok 2 gdy wbijemy 21 lvl mozemy juz ubrac caly set na 2D wiec robimy teleport i dostajemy scrolla do odświeżenia seta i broni.

Scrolle dostaje sie tylko wtedy kiedy ma sie osiągniety lvl na caly dany set np 21lvl, 37lvl, 47lvl, itd...

Opublikowano

Wszystko ogarnąłem..
Wie ktoś może jak odpalić 2x Clienta?? bo Debug się robi. Jest jakiś sposób na mbota??



@EDIT
Zapraszam do guildi Decauth nick w grze AplauZ

Opublikowano

Zapraszam do guild SunRise Rozrastamy sie juz 14/20 Pisać Elewator nadii ShaQ blaz Alfonso

Jak tylko serwer bedzie on to napisze do ciebie.

BTW : Ci co nie wiedzą jak mBota odoalić na win7/8

postaram się i zrobie dzisiaj tut.

sro2012122323453851.jpg

Name Server : DemonRoad

Name : RetroX

Level cap : 140

Bulid : Fire : 140. Light : 120. Pacheon : 140. Cold : 20.

Opublikowano

Jak tylko serwer bedzie on to napisze do ciebie.

BTW : Ci co nie wiedzą jak mBota odoalić na win7/8

postaram się i zrobie dzisiaj tut.

Toc wszystko jest napisane.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...